W.A.S.P.

Prvi utisci sa koncerta...............poshto sam ostao bez glasa......BILO JE DO YAYA.KO nije ishao taj propustio mnogo.....Znaci Blackie ima scenografiju do yaya.I pored svojih godina odlichno je izveo svoj show.Inache ostali muzichari su ga pokrivali EXTRA.Fenomenalan kocert.inache svirali su bash kao shto ste napisali.

EY bre WASP.......pa shta ti se desilo sa mobilnim.....Mislim, popizdeo sam.Zovem te otkad sam stigao ispred SKC-a.Kako da te nadjem medju hiljadu ljudi.Zovem te sutra.......


POzzzdrav............i napishite svoje utiske......Mislim moglo je duze, ali.....shta je tu je.
 
OK, bilo je super, ali ja kao svaki sitničar moram malo da kenjam... ;)

Standardno ne baš najbolje ozvučenje, pomalo mlaka publika... (je*ote, gde su ljudima dlanovi na refrenu u I Wanna Be Somebody???? ono kada samo bubnjar udara ritam, a publika bi trebalo da peva i daje ritam dlanovima????). Meni je bilo malo dosadno u smislu (ne)izvesnosti zato što sam znao pre koncerta tačno koje će pesme da sviraju i po kom redu (hint: pogledaj par postova iznad)... Malo je s*anje kada neko toliko udje u rutinu... Purple i Whitesnake su bar minimalno menjali listu.

Blekijev nastup, hehe, zanmimljivo kao i uvek, kada se njihao na onom kosturu, samo sam čekao kada će da ono čudo da se otkači i odleti u publiku sa sve Blekijem onako masnim... haha :lol:

Moram i ovde da kažem! Mike Duda (basista) je smrda :P, baca trzalice samo ribama! :lol:
 
W.A.S.P.:
a ja sve albume/spotove i 1 koncert (live in LA - STING)

Ajd izbaci spisak da vidim jel ima nešto što mi treba... Ja imam:

MP3:
W.A.S.P.
The Last Command
Inside The Electric Circus (remastered)
Live In The Raw (remastered)
The Headless Children
The Crimson Idol (ima remaster bonuse ali ne i onih 7 pesama sa Doningtona)
Still Not Black Enough
Kill F*ck Die
Double Live Assassins
Helldorado
The Best Of The Best 2000
Unholy Terror
Dying For The World
The Neon God Pt.1 - The Rise
The Neon God Pt.2 - The Demise
Live In Austin, Texas 23.7.2004. (bootleg)

spotovi:
Animal (F**k Like A Beast) (live in London 1984)
Black Forever
Forever Free
Hold Onto My Heart
I Am One (live at Donington 1992)
L.O.V.E. Machine
On Your Knees (live in London 1984)
Sunset & Babylon
The Idol
The Real Me

DIVX:
Live At Lyceum - London 1984
The Sting - Live At The Key Club L.A. 22.4.2000.
Videos ...In The Raw (dokumentarac + spotovi: I Wanna Be Somebody, L.O.V.E. Machine, Hellion, Blind In Texas, Wild Child, I Don't Need No Doctor, Scream Until You Like It, The Manimal)
 
koji je matori bleki lik...ima 50 goduina i penje se na ono sranje .... kakav car.... (ps ako ste culi onu budalu stose na kraju drala i'm blind in texas, to sam bio ja)..WE ARE SERBIAN PERVERTS!!!!!
 
Ma WASP ...su do yaya.Chekaj bre Crusader........mislim jesi ti bio u pravu.....za pesme i za sve ostalo.Ja sam se pravio baja tamo iza sa tvojom listom, tachno su pevali kao shto si napisao.Ali nema veze .....koncert je bio fenomenalan.I moram da priznam da sam totalno iznenadjen posetom.BIlo je puno.A i ribe su bile EXTRA......bio sam iza neke dve jedna plavusha a druga crvenokosa......lelele.....u jednom momentu mi je doshlo da ih onako zaskochim kao Blackie onaj kostur.....:)).

Ma ljudi ...........odushevljen sam......Gledajte nije moglo da bude bolje, s obzirom na to da Blackie ima 50 banki, i ne ochekujem da peva 2 sata.Ozvuchenje je bilo super....s obzirom da u Rumuniji (tvoj link Crus.) je bilo sranja, da su ih gadjali sa flashama itd.

Hej WASP......jel to sigurno da dolaze u martu.Choveche da nisi uzeo telefon od nekog iz benda.Daj da ih opet dovedemo....napred LEGACY....:)

POZZ
 
friedrich:
Ma WASP ...su do yaya.Chekaj bre Crusader........mislim jesi ti bio u pravu.....za pesme i za sve ostalo.Ja sam se pravio baja tamo iza sa tvojom listom, tachno su pevali kao shto si napisao.Ali nema veze .....koncert je bio fenomenalan.I moram da priznam da sam totalno iznenadjen posetom.BIlo je puno.A i ribe su bile EXTRA......bio sam iza neke dve jedna plavusha a druga crvenokosa......lelele.....u jednom momentu mi je doshlo da ih onako zaskochim kao Blackie onaj kostur.....:)).

Ma ljudi ...........odushevljen sam......Gledajte nije moglo da bude bolje, s obzirom na to da Blackie ima 50 banki, i ne ochekujem da peva 2 sata.Ozvuchenje je bilo super....s obzirom da u Rumuniji (tvoj link Crus.) je bilo sranja, da su ih gadjali sa flashama itd.

Hej WASP......jel to sigurno da dolaze u martu.Choveche da nisi uzeo telefon od nekog iz benda.Daj da ih opet dovedemo....napred LEGACY....:)

POZZ
e yebiga sad da im jos i telefon uzmem, da mi budu predgrupa kad budem napravio bend a ? :-D za mart su mi rekli bubnjar , girtarista i jos dvojica iz ekipe a Blekiju svaka cast , ja ne bi mogo da se popnem na onaj kostur a on moze cale da mi bude....
 
na, uzivajte (Foto By Djordje Jevremovic)
IMG_1287.jpg
 
friedrich:
Hej WASP......jel to sigurno da dolaze u martu.Choveche da nisi uzeo telefon od nekog iz benda.Daj da ih opet dovedemo....napred LEGACY....:)

POZZ

Mrzi me sad da tražim taj post na Legacy-jevom forumu, ali čini mi se da Frubi (organizator) reče da je Bleki rekao da hoće u martu da radi acoustic solo concert...
 
10.10. je bio najsrecniji dan u mom zivotu. Videh Blackie-a na samo 5 m od mene. Koncert je bio fenomenalan, stvarno su ga odradili kvalitetno. Blackie se dobro drzi s obzirom da je pre dva meseca imao tezu operaciju. Nadam se da je istina to sto pricate za mart mesec
 

Back
Top