Cvecara

tommy gun

Poznat
Poruka
9.136
Hehe,jes da je malo glupo,ali eto da otvorim Cvecaru!Ovde mozete pricati o svemu,i naravno kupiti cvece!Jes da nemamo cvece jer prosli prodavci(Grupa TNT) nisu imali ni dinar,pa su mi je prodali za 100 dinara!Pa evo radite sta ocete dodjite i zaposolite se!
 
tommy gun:
Hehe,jes da je malo glupo,ali eto da otvorim Cvecaru!Ovde mozete pricati o svemu,i naravno kupiti cvece!Jes da nemamo cvece jer prosli prodavci(Grupa TNT) nisu imali ni dinar,pa su mi je prodali za 100 dinara!Pa evo radite sta ocete dodjite i zaposolite se!
ocu da kupim cvecaru za 200 dinara,i da prodajem kokain u njoj
 
pst,pst,evo ti jedna bomba,danas smo dobili pun kamion oruz...khm....robe!evo ti jedna tiha je
grenade_750_020.JPG
ali sigurno jedan mrtav,ako te neko provali nisi dobio od mene!1500 dinara!ETO EVO VASE BOM...hm...CVECA!
 
Ako su ruske proizvodnje, daj dva sanduka!
Cekaj bre! Pa to su one za zaustavljanje demonstracija sto imaju plasticne kuglice? Prevara! Hocemo prave bom... Mislim gladiole...
Neverovatno, ali i ti izgleda imas dar da pronadjes kamion iz koga stvari redovno ispadaju... :D . Ili hangar, skladiste... Jel' moze da se otvori deo za trgovinu ljudskim organima? U toj cvecari mislim... Posto oruzara ocigledno vec ima...
 
dosao sam da sirim dobre misli,nemojte se drugovi rucnim bombama gadjati,jednostavno to nije u redu.....................................nisu efikasne uopste,ja preferiram minobacache,a od cveca volim ruze :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top