10 greatest grunge songs..with or without you

Bilis against ###

Zainteresovan član
Poruka
212
Necu da smaram o afektuoznoj komercijalizaciji Smell LIke Teen Spirit koja me je rastuzila jer su klinci koji ne znaju sta znaci Nirvana i nijednu ostalu njihovu pesmu nisu culi,niti su svesni koliko je velik ovaj bend, poceli da nose majce s likom Kurta/covek nije podnosio slavu i bio je s razlogom kivan/..to me izludjuje..Smell Like Teen Spirit je fenomenalna pesma,ali nije komercijalna i ne treba joj slava...Nirvana je veliki bend, mada to i vide i ne vide/glupi kriticari i ispaljeni fanovi/...mada dosta o tome..kazite mi koje su po vama 10 najboljih grunge pesama?Ali bez Teen Spirit,jer je ipak najbolja,mozda ne vasa licno omiljena niti moja..ali je brate.najbolja..aj sad temo propadni...Let down stay down.
 
Od Nirvane najjace su mi Sappy ;) ,Heart-shaped box,Negative creep,Serve the servants,School,a naravno svidja mi se pesma koju je kurt sam izvodio na akusticnoj gitari zove se opinion,najjaca je...elem, pearl jam-Better man ,Black,Spin the black circle,Light years,nothing as it seems,i naravno why go...odlicna je pesma pearl jam and nirvana(Live)-here she comes now...treci grunge band koji volim je soundgarden tu su spoonman i black hole sun...ostale ne gotivim preterano...alice in chains onako ...
 
evo ti..mrzi me da pricam..a ti znas valjda engleski...
Grunge music (sometimes also referred to as the Seattle Sound) is a genre of alternative rock inspired by hardcore punk, heavy metal, and indie rock. It became commercially successful in the late 1980s and early 1990s, peaking in mainstream popularity between 1991 and 1994. Bands from cities in the Pacific Northwest of the United States, such as Seattle, Olympia, and Portland, created grunge and later made it popular with mainstream audiences. The genre is closely associated with Generation X in the US, since it was popularized in tandem with the rise in popularity of the generation's name.[1] The popularity of grunge was one of the earliest phenomena that distinguished the popular music of the 1990s from that of the 1980s.
 
mnoooogo zeznuto pitanje

Pearl Jam - Black
Pearl Jam - State of Love and Trust
Pearl Jam - Jeremy
Pearl Jam - Rearviewmirror
Alice in Chains - Would
Alice in Chains - Down in A Hole
Temple Of The Dog - Say hello 2 Heaven
Temple Of The Dog - Times of Trouble
Pearl Jam - Footsteps
Pearl Jam - Garden

nisam isla daleko sa Pearl Jam-om, jer da sam pocela da nabrajam, ne bih stala... NECU da pomenem Nothingman, Corduroy, Tremor Christ... NECU... dalje da nabrajam.... grrrr glupo i nezahvalno ti je pitanje i niko me nije terao da odgovaram haha
 
Ti si bash cowece krenuo da otvarash lepe teme...svaka chast :D Neko je pitao shta je grunge.Hm,recimo da je grunge neshto shto su mediji smislili da bi znali kako da opishu muziku koja je stvarana u Seattle-u `80-tih i ranih `90-tih godina...Otud ta razlichitost medju svim grunge grupama.Jednostavno grunge bendovi su oni koji sustvarali alternativnu rok muziku `90-tih u Seattle-u...Malo je teze da se shvati,ali tako je...A 10 najboljih grunge pesama,teshko dosta....ne znam...Volela bih da sam chula sve grunge bendove pa da mogu da kazem.Sada mogu jedino da kazem omiljene pesme onih grunge grupa koje sam do sada chula...kao i svi mi
 
Bilis against ###:
Necu da smaram o afektuoznoj komercijalizaciji Smell LIke Teen Spirit koja me je rastuzila jer su klinci koji ne znaju sta znaci Nirvana i nijednu ostalu njihovu pesmu nisu culi,niti su svesni koliko je velik ovaj bend, poceli da nose majce s likom Kurta/covek nije podnosio slavu i bio je s razlogom kivan/..to me izludjuje..Smell Like Teen Spirit je fenomenalna pesma,ali nije komercijalna i ne treba joj slava...Nirvana je veliki bend, mada to i vide i ne vide/glupi kriticari i ispaljeni fanovi/...mada dosta o tome..kazite mi koje su po vama 10 najboljih grunge pesama?Ali bez Teen Spirit,jer je ipak najbolja,mozda ne vasa licno omiljena niti moja..ali je brate.najbolja..aj sad temo propadni...Let down stay down.
Meni je bolja Lake of fire ili tako neshto ali to nije njihova.
Ovako:
1. Dirty Frank
2. Lake of fire
3. Black hole sun
4. Alive
5. All Apologize
Kasnije cu da dopunim.
 

Back
Top