Ženska stopala

paner

Početnik
Poruka
9
Znam da mnogi misle da je ovo perverzija ili bolest,ali ima i onih koji vole stopala,među koje spadam i ja !
Šta vi mislite o ljudima koji vole stopala?
Da li ste imali iskustva sa istim?
 
Khmmm... volim, lagao bih, ako bi rekao drugacije.
Ali da se razumemo nisam sad nesto tu bolesno lud za, nije mi fetish ili tako neki tezi oblik psihopatije.

Nego ono, sedimo jedno preko puta drugog, ili jedno pored drugog... stavim joj nogice u krilo, prelazim vrhovima prstiju lagano od zgloba prema prstima, drzim ih nezno u rukama ko goluba... massiram laganim pokretima, povuchem neki prstic s vremena na vreme... onda poljubim, pa idem lagano ka zglobu, pa uz list, iza kolena...

Za dalje upotrebite mashtu.
 
e moram da akzem kakvos am iskustvo imala....
malo..ludo...
zapravo nije bilo iskustvo nego vise ponuda..
neki tip me bio spopao da mi lize stopala....zvao me..i kad go me video u gradu spopap me da se nadjemo da mi lize stopala..to mu kao neki fetis.....kao jakos e pali na to..i kao bas mu se svidjaju moja stopala....kaze i da ce mi platiti..jedva sam ga se resila..
jos mi tu nabrajao i prednosti..kao ima pirsing u jeziku i bas ce i meni prijati....
ja mu kazem da ima decka i da me ne interesuje i da me s eokane..a on kaze pa nema veze...necu ja tebi nista drugo raditi..cak me jednom dok sam bila s deckom u gradu vijao i njega pitao za dopustenje..
ima svakakvih ludaka..
on je bas preterao sa stopalima...:-)
 
PUKLAmiSTIKLA:
e moram da akzem kakvos am iskustvo imala....
malo..ludo...
zapravo nije bilo iskustvo nego vise ponuda..
neki tip me bio spopao da mi lize stopala....zvao me..i kad go me video u gradu spopap me da se nadjemo da mi lize stopala..to mu kao neki fetis.....kao jakos e pali na to..i kao bas mu se svidjaju moja stopala....kaze i da ce mi platiti..jedva sam ga se resila..
jos mi tu nabrajao i prednosti..kao ima pirsing u jeziku i bas ce i meni prijati....
ja mu kazem da ima decka i da me ne interesuje i da me s eokane..a on kaze pa nema veze...necu ja tebi nista drugo raditi..cak me jednom dok sam bila s deckom u gradu vijao i njega pitao za dopustenje..
ima svakakvih ludaka..
on je bas preterao sa stopalima...:-)

cccccccc koji bolesnik.... ima nas raznih :)
 
Micotakis:
Meni su stopala erogena zona, tako da bi volela da se dopadnu nekom. A i mala su, pa za broj 37 :-)
imaš u rubrici linkovi(takođe i u mom profilu),forum,poseti ga i sigurno ćeš naći nekoga kome će se dopasti,osim toga imaš obočne slike poznatih ličnosti,koje do sada nisi videla

Nešto se sad razzmišljam- do sada su mi dvojica rekla da imam lepa stopala!!!
Šta li bi mi radili, da smo postali malo bliskiji??! ops:

Možeš misliti,sigurno su i jedan i drugi danima lupali glavu kako to da ti kažu,a da ne bude providno,veruj mi !!!!
 
paner:
Znam da mnogi misle da je ovo perverzija ili bolest,ali ima i onih koji vole stopala,među koje spadam i ja !
Šta vi mislite o ljudima koji vole stopala?
Da li ste imali iskustva sa istim?
Ne mislim nista... Oni vole to, ja nesto drugo...
U cemu je problem?
Osim sto mene ne pali kad mi neko sisa prstice na nogama... :lol:
 
bohemi:
Hmmm... ja vrlo zadovoljno i ponosno mogu da pokazem svoja stopala, mada, ne secam se da se neko palio bas na njih- ili mozda i jeste, a ja ne znam! :?

Mnogi muškarci puno pažnje obraćaju na ženska stopala,ako imaš lepa stopala sigurno postoji bar jedan tvoj poznanik kome se sviđaju.Glupo mu je da ti kaže plašeći se tvoje reakcije.
 
paner:
Znam da mnogi misle da je ovo perverzija ili bolest,ali ima i onih koji vole stopala,među koje spadam i ja !
Šta vi mislite o ljudima koji vole stopala?
Da li ste imali iskustva sa istim?
Normalno je da su muskarcima privlacna zenska stopala a sad zenama manje vise muska...posle nekih patika od 20 evra koje ne propustaju vazduh...al ovde je rec o zenskim bezveze trabunjam...
 
Stopala su bash do jaja...pogotovo kada su kaljava i dlakava,josh bolje kada su presvuchena charapom iz koje vire prsti...a kako se tek lozhim na crne slomljene nokrte sa gljivicama okolo...mmm...idem da izdrckam... :roll:
 

Back
Top