ZAŠTO ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

krvolok

Poznat
Poruka
8.273
... ste spojili ovo malo, prijatno mesto sa onim prokletim " Poznanstvima " ?!?!? :shock:
El je cilj toga da mučite onog napaćenog Ćaleta ?!?!? :shock:
Ko će sad od ovih INTENZIVNIH skribomana, željnih upoznavanja, uopšte i doći do reči ?!?!? :shock:
 
CAle majstore pa ti si bog!
14.gif
MI TE VOLIMO,LEGENDO!!!!!!!!!!HER CALE!!!!!!!OUR FIRER!
 
Sorry,krvoloce,nije bila nasa zelja da predjemo ovde,i postanemo izbeglice,a preselili su nas bas zbog toga sto ono sto pisemo nije primereno nameni samog foruma,znaci nismo oni sto traze srodnu dusu,nego sticajem okolnosti postadosmo jedna solidna ekipa koja je fino caskala o svemu i svacemu,pa eto zato i postadosmo "svastara"...mozda smo sada na pravom mestu,ne ljuti se,mogli smo te iste teme i sami da otvaramo na svastari....a mozda vam se dopadnemo ...polako....pozdrav ;-)
 
twigy:
Sorry,krvoloce,nije bila nasa zelja da predjemo ovde,i postanemo izbeglice,a preselili su nas bas zbog toga sto ono sto pisemo nije primereno nameni samog foruma,znaci nismo oni sto traze srodnu dusu,nego sticajem okolnosti postadosmo jedna solidna ekipa koja je fino caskala o svemu i svacemu,pa eto zato i postadosmo "svastara"...mozda smo sada na pravom mestu,ne ljuti se,mogli smo te iste teme i sami da otvaramo na svastari....a mozda vam se dopadnemo ...polako....pozdrav ;-)
Ma, k'o ludi smo bez vas !!! Nimo ni znali šta nam sve, u životu, fali !!! :evil:
Ej, 'ajd sad sliiiiiiiiike, onako MASOVNO, počnite od pića, jela, smajlija, automobila ...
 
Lock Krvolock... Dok je ovo pričao, izgledalo je kao da mu na ramenu neprestano čuči prošlost, sadašnjost i budućnost, kao što šareni papagaji sede na ramenima umirovljenih kapetana duge plovidbe... Uostalom, najviše je voleo da se druži sa malom majmunicom Olgom... U majmunskom svetu, bila je nickovana kao Južnoafrička_kraljica
Slao joj je redovno razglednice sa svojih dalekih putovanja :-) :razz:
 
Sanha:
Jao Crveni,...ajde pusti ih,moras ti da se mesas svuda,...nisu oni trazili,...al da je Caletu tesko,jeste,.da su se svi izgubili...jeste,...Pusti....
Ma, šta : PUSTI IH, PUSTI !!! :evil: Pogledaj kako se ponašaju, i horda Huna bi se od njih razbegla, a to je tek samo početak ... :evil:
 
ODLICAN TI JE NICK!Sada sam se uverila,pa eto,zahvalicu na dobrodoslici,iako ovo nije ni tvoje ni nase,ovo je ipak javno mesto i pripada svima,ako ima neceg licno tvojeg ,a ti brate ogradi,i cvece posadi.....ako neces slicice da kacispozdrav :|
 
Ne,..niko ne kaze da niste dobrodosli,pa svaki dan dolaze novi,..nego je danas bilo jedno 15 tema o nekim glupostima na koje nismo navikli,pola je izbrisano,neke su ostale,ja sam se zacudila,ma svi su,...Svi su svuda dobrodosli,kao i mi kod vas(samo tamo ne bi zasla nikada,bez ljutnje),...ne shvati pogresno,samo je nastao haos... :wink:
 
Sanha:
Ne,..niko ne kaze da niste dobrodosli,pa svaki dan dolaze novi,..nego je danas bilo jedno 15 tema o nekim glupostima na koje nismo navikli,pola je izbrisano,neke su ostale,ja sam se zacudila,ma svi su,...Svi su svuda dobrodosli,kao i mi kod vas(samo tamo ne bi zasla nikada,bez ljutnje),...ne shvati pogresno,samo je nastao haos... :wink:

Ako je nastao "haos" kako kazes, nije nasom voljom :D , nije mi jasno zasto vam smetamo :confused: , niko ne mora da cita niti da zalazi tamo gde ne zeli, zar ne ?
U svakom slucaju, hvala na dobrodoslici :D :D :D
 
A ko je rekao da smetate,..??? :shock: Da ne smetamo mi vama mozda...Ja kazem svi su dobrodosli,svakog dana nekog novog ima ovde,...samo je bilo katastrofa gledati pometnju sa temama,...Sad je sve ok,ostale su najbitnije,obrisane nepotrebne i mirna bachka ;-) :lol:
 
krvolok:
Ma, šta : PUSTI IH, PUSTI !!! :evil: Pogledaj kako se ponašaju, i horda Huna bi se od njih razbegla, a to je tek samo početak ... :evil:
Филмском производњом и дистрибуцијом очаја, бавили су се, по казни, увређени што су их њихови другови уклонили из дневне политике. О њима се са мешавином дивљења и гађења шапутало:
- Да све време нису јели "ОНО", могли су да буду регистровани чланови - за пример! :D :lol:

П.С. Шабане, каже се разбежала... тинтара ти се разбегла :lol:
 
Sanha:
A ko je rekao da smetate,..??? :shock: Da ne smetamo mi vama mozda...Ja kazem svi su dobrodosli,svakog dana nekog novog ima ovde,...samo je bilo katastrofa gledati pometnju sa temama,...Sad je sve ok,ostale su najbitnije,obrisane nepotrebne i mirna bachka ;-) :lol:

Teme su premestene, voljom moderatora :confused: A zasto bi vi nama smetali, ili bilo ko kome :D
I Banat i Srem :lol: :lol: :lol:
 
opijum:
Teme su premestene, voljom moderatora :confused: A zasto bi vi nama smetali, ili bilo ko kome :D
I Banat i Srem :lol: :lol: :lol:

Bravo sestro,...to su nasi krajevi;) Niko nama ne smeta,samo smeta konfuzija sa temama,bilo je mnogo nepotrebnih,...sad je sve ok,...Crveni malo histerise,al' takav je,..navici cete se :lol:
 
Sanha:
Bravo sestro,...to su nasi krajevi;) Niko nama ne smeta,samo smeta konfuzija sa temama,bilo je mnogo nepotrebnih,...sad je sve ok,...Crveni malo histerise,al' takav je,..navici cete se :lol:

Pa, da nasi krajevi, tri srca junacka :D ;) a za crvenog, pa dobro, navicicemo se :D , na sve se navikne, zar ne? :D
 
krvolok:
... ste spojili ovo malo, prijatno mesto sa onim prokletim " Poznanstvima " ?!?!? :shock:
El je cilj toga da mučite onog napaćenog Ćaleta ?!?!? :shock:
Ko će sad od ovih INTENZIVNIH skribomana, željnih upoznavanja, uopšte i doći do reči ?!?!? :shock:

Postovani,

cilj je da forumi pod kategorijom 'Licni kontakti' sluze svrsi zbog koje su postavljeni.

Posto su se ipak razvile neke diskusije i okupile neke grupe ljudi, nema smisla brisati te teme, pa sam ih prebacio u Svastaru, jer Svastara postoji za one koji nemaju nista konkretno da napisu na nekim postojecim forumima.

Ne znam zasto neki ovde uzimaju za pravo da prisvajaju sebi forum Svastara i ponasaju se kao gazde, ali nadam se da to posle ove poruke vise nece raditi.


Pozdrav
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top