ZAŠTO ...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 49

Tema: ZAŠTO ...

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    131

Podrazumevano ZAŠTO ...

... ste spojili ovo malo, prijatno mesto sa onim prokletim " Poznanstvima " ?!?!? :shock:
    El je cilj toga da mučite onog napaćenog Ćaleta ?!?!? :shock:
    Ko će sad od ovih INTENZIVNIH skribomana, željnih upoznavanja, uopšte i doći do reči ?!?!? :shock:
    član javne grupe

Bliss
    Guest

Smile Re: ZAŠTO ...

Pa bas je pozitivno...Cale nije valjda da si se smorio...vidis da je tvoj forum najposeceniji?

Poznat Peta W. (avatar)
    Učlanjen
    29.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    157

Podrazumevano Re: ZAŠTO ...

Ajd pripojite i podforum NS Svashtari,pa da i ja ladim yaya..
    Quod me nutrit me destruit

Poznat tommy gun (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    135

CAle majstore pa ti si bog!MI TE VOLIMO,LEGENDO!!!!!!!!!!HER CALE!!!!!!!OUR FIRER!
    Pare, suze, smeh, alkohol i droga

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    131

[font=Arial]Pa, spojite onda i " Kućne ljubimce " i ostale ŽIVOTINJE, možda se tek takvom simbiozom ovo sve, malo PROFILTRIRA !!! [/font]
    član javne grupe

Aktivan član twigy (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    62

Sorry,krvoloce,nije bila nasa zelja da predjemo ovde,i postanemo izbeglice,a preselili su nas bas zbog toga sto ono sto pisemo nije primereno nameni samog foruma,znaci nismo oni sto traze srodnu dusu,nego sticajem okolnosti postadosmo jedna solidna ekipa koja je fino caskala o svemu i svacemu,pa eto zato i postadosmo "svastara"...mozda smo sada na pravom mestu,ne ljuti se,mogli smo te iste teme i sami da otvaramo na svastari....a mozda vam se dopadnemo ...polako....pozdrav ;-)

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    131

Citat Original postavio twigy
    Sorry,krvoloce,nije bila nasa zelja da predjemo ovde,i postanemo izbeglice,a preselili su nas bas zbog toga sto ono sto pisemo nije primereno nameni samog foruma,znaci nismo oni sto traze srodnu dusu,nego sticajem okolnosti postadosmo jedna solidna ekipa koja je fino caskala o svemu i svacemu,pa eto zato i postadosmo "svastara"...mozda smo sada na pravom mestu,ne ljuti se,mogli smo te iste teme i sami da otvaramo na svastari....a mozda vam se dopadnemo ...polako....pozdrav ;-)
    Ma, k'o ludi smo bez vas !!! Nimo ni znali šta nam sve, u životu, fali !!!
    Ej, 'ajd sad sliiiiiiiiike, onako MASOVNO, počnite od pića, jela, smajlija, automobila ...
    član javne grupe

Početnik Fin Giran (avatar)
    Učlanjen
    23.08.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: ZAŠTO JE U KRVOLOKU ČUČAO PAPIGA

Lock Krvolock... Dok je ovo pričao, izgledalo je kao da mu na ramenu neprestano čuči prošlost, sadašnjost i budućnost, kao što šareni papagaji sede na ramenima umirovljenih kapetana duge plovidbe... Uostalom, najviše je voleo da se druži sa malom majmunicom Olgom... U majmunskom svetu, bila je nickovana kao Južnoafrička_kraljica
    Slao joj je redovno razglednice sa svojih dalekih putovanja :-) :razz:

Poznat tommy gun (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    135

ahahahahah izbeglice,jel vas tuku tamo mudzahedini pa bezite u srbiju,aahhahahahahha!Jos malo pa pocnu ratovi podforuma!AHAHAHA,
    Pare, suze, smeh, alkohol i droga

Domaćin Sanha (avatar)
    Učlanjen
    03.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Jao Crveni,...ajde pusti ih,moras ti da se mesas svuda,...nisu oni trazili,...al da je Caletu tesko,jeste,.da su se svi izgubili...jeste,...Pusti....

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    131

Citat Original postavio Sanha
    Jao Crveni,...ajde pusti ih,moras ti da se mesas svuda,...nisu oni trazili,...al da je Caletu tesko,jeste,.da su se svi izgubili...jeste,...Pusti....
    Ma, šta : PUSTI IH, PUSTI !!! Pogledaj kako se ponašaju, i horda Huna bi se od njih razbegla, a to je tek samo početak ...
    član javne grupe

Veoma poznat Zikica (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    152

bice bice ovde krljanja.......
    tomi ako bude prigustilo ja sam ispod sanAka u kavani samo me zovi i skacemo u fajt da branimo ovo sveto mesto

Domaćin Sanha (avatar)
    Učlanjen
    03.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Znam,mene je shlog danas strefio kad sam gledala,...al sta ces sad...Cale je vec sve sredio...Vidis da su nase teme na vrhu....

Aktivan član twigy (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    62

ODLICAN TI JE NICK!Sada sam se uverila,pa eto,zahvalicu na dobrodoslici,iako ovo nije ni tvoje ni nase,ovo je ipak javno mesto i pripada svima,ako ima neceg licno tvojeg ,a ti brate ogradi,i cvece posadi.....ako neces slicice da kacispozdrav :|

Domaćin Sanha (avatar)
    Učlanjen
    03.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Ne,..niko ne kaze da niste dobrodosli,pa svaki dan dolaze novi,..nego je danas bilo jedno 15 tema o nekim glupostima na koje nismo navikli,pola je izbrisano,neke su ostale,ja sam se zacudila,ma svi su,...Svi su svuda dobrodosli,kao i mi kod vas(samo tamo ne bi zasla nikada,bez ljutnje),...ne shvati pogresno,samo je nastao haos... :wink:

Veoma poznat livija (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2006.
    When deep space exploration ramps up, it will be corporations that name everything. The IBM Stellar
    Reputaciona moć
    166

[font=Comic Sans MS]shta se sve to izdeshavalo..... sve sam propustila......... :shock:[/font]

Iskusan
    Učlanjen
    28.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    102

Ne,..niko ne kaze da niste dobrodosli,pa svaki dan dolaze novi,..nego je danas bilo jedno 15 tema o nekim glupostima na koje nismo navikli,pola je izbrisano,neke su ostale,ja sam se zacudila,ma svi su,...Svi su svuda dobrodosli,kao i mi kod vas(samo tamo ne bi zasla nikada,bez ljutnje),...ne shvati pogresno,samo je nastao haos... :wink:
    Ako je nastao "haos" kako kazes, nije nasom voljom , nije mi jasno zasto vam smetamo , niko ne mora da cita niti da zalazi tamo gde ne zeli, zar ne ?
    U svakom slucaju, hvala na dobrodoslici

Domaćin Sanha (avatar)
    Učlanjen
    03.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

A ko je rekao da smetate,..??? :shock: Da ne smetamo mi vama mozda...Ja kazem svi su dobrodosli,svakog dana nekog novog ima ovde,...samo je bilo katastrofa gledati pometnju sa temama,...Sad je sve ok,ostale su najbitnije,obrisane nepotrebne i mirna bachka ;-)

Početnik Fin Giran (avatar)
    Učlanjen
    23.08.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio krvolok
    Ma, šta : PUSTI IH, PUSTI !!! Pogledaj kako se ponašaju, i horda Huna bi se od njih razbegla, a to je tek samo početak ...
    Филмском производњом и дистрибуцијом очаја, бавили су се, по казни, увређени што су их њихови другови уклонили из дневне политике. О њима се са мешавином дивљења и гађења шапутало:
    - Да све време нису јели "ОНО", могли су да буду регистровани чланови - за пример!

П.С. Шабане, каже се разбежала... тинтара ти се разбегла

Iskusan
    Učlanjen
    28.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    102

A ko je rekao da smetate,..??? :shock: Da ne smetamo mi vama mozda...Ja kazem svi su dobrodosli,svakog dana nekog novog ima ovde,...samo je bilo katastrofa gledati pometnju sa temama,...Sad je sve ok,ostale su najbitnije,obrisane nepotrebne i mirna bachka ;-)
    Teme su premestene, voljom moderatora A zasto bi vi nama smetali, ili bilo ko kome
    I Banat i Srem

Domaćin Sanha (avatar)
    Učlanjen
    03.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio opijum
    Teme su premestene, voljom moderatora A zasto bi vi nama smetali, ili bilo ko kome
    I Banat i Srem
    Bravo sestro,...to su nasi krajevi Niko nama ne smeta,samo smeta konfuzija sa temama,bilo je mnogo nepotrebnih,...sad je sve ok,...Crveni malo histerise,al' takav je,..navici cete se

Iskusan
    Učlanjen
    28.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    102

Bravo sestro,...to su nasi krajevi Niko nama ne smeta,samo smeta konfuzija sa temama,bilo je mnogo nepotrebnih,...sad je sve ok,...Crveni malo histerise,al' takav je,..navici cete se
    Pa, da nasi krajevi, tri srca junacka a za crvenog, pa dobro, navicicemo se , na sve se navikne, zar ne?

Domaćin Sanha (avatar)
    Učlanjen
    03.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio opijum
    Pa, da nasi krajevi, tri srca junacka a za crvenog, pa dobro, navicicemo se , na sve se navikne, zar ne?
    Naravno :wink: Ne znam koliko vas je,al videcemo ovih dana... :wink:

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1451

mda...zguracemo se nekako
    gde te stignem, tu ti noge dignem

Obećava
    Učlanjen
    30.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio krvolok
    ... ste spojili ovo malo, prijatno mesto sa onim prokletim " Poznanstvima " ?!?!? :shock:
    El je cilj toga da mučite onog napaćenog Ćaleta ?!?!? :shock:
    Ko će sad od ovih INTENZIVNIH skribomana, željnih upoznavanja, uopšte i doći do reči ?!?!? :shock:
    Postovani,

cilj je da forumi pod kategorijom 'Licni kontakti' sluze svrsi zbog koje su postavljeni.

Posto su se ipak razvile neke diskusije i okupile neke grupe ljudi, nema smisla brisati te teme, pa sam ih prebacio u Svastaru, jer Svastara postoji za one koji nemaju nista konkretno da napisu na nekim postojecim forumima.

Ne znam zasto neki ovde uzimaju za pravo da prisvajaju sebi forum Svastara i ponasaju se kao gazde, ali nadam se da to posle ove poruke vise nece raditi.

Pozdrav

Slične teme

1. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 24.02.2008., 15:17
  2. Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 26.11.2006., 11:27
  3. Zasto, zasto,zasto neki 'savremeni muskarci'...
    Autor Aleksej_BASO u forumu Muškarci
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 06.07.2005., 08:31

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •