Kakve su sanse?

santorini

Zainteresovan član
Poruka
144
imao sam visestruki odnos sa devojkom u toku jedne noci,nisam svrsio u nju ali postoji sansa da se semena tecnost zadrzala unutar penisa...da ne duzim vise,dakle zanima me koje su sanse za nezeljenu trudnocu?!
 
santorini:
imao sam visestruki odnos sa devojkom u toku jedne noci,nisam svrsio u nju ali postoji sansa da se semena tecnost zadrzala unutar penisa...da ne duzim vise,dakle zanima me koje su sanse za nezeljenu trudnocu?!
Sanse nisu velike,ali moze da se desi.SAd ako si baxuz...onda ******...Jesi ishao da pishkirishkis u medjuvremenu?
Sta da ti kazem...probaj da razvuches pasulj...:D:D
 
U toku svakog odnosa,ukoliko se ne koristi zastita,sansa za nezeljenom trudnocom je 50-50% i veca,u zavisnosti od situacije....Naravno,velikog uticaja imaju i plodni,odn.ne plodni dani....
 
santorini:
imao sam visestruki odnos sa devojkom u toku jedne noci,nisam svrsio u nju ali postoji sansa da se semena tecnost zadrzala unutar penisa...da ne duzim vise,dakle zanima me koje su sanse za nezeljenu trudnocu?!
Ja da sam na tvom mestu bi zaboravio na sanse i ostalo, i razmisljao bi koja imena su najlepsa...

Teofiilo i Traktorinka!
 
santorini:
imao sam visestruki odnos sa devojkom u toku jedne noci,nisam svrsio u nju ali postoji sansa da se semena tecnost zadrzala unutar penisa...da ne duzim vise,dakle zanima me koje su sanse za nezeljenu trudnocu?!
jao, ja chitam "imao sam VIRTUELNI odnos......." pa reko' ovaj nije zdrav :lol: :lol: :lol:
 
santorini:
imao sam visestruki odnos sa devojkom u toku jedne noci,nisam svrsio u nju ali postoji sansa da se semena tecnost zadrzala unutar penisa...da ne duzim vise,dakle zanima me koje su sanse za nezeljenu trudnocu?!
Pa ako su joj bili plodni dani, ima prohodne jajovode, zrelu jajnu celiju, itd....onda velike!:D
 
Irena:))):
Pa ako su joj bili plodni dani, ima prohodne jajovode, zrelu jajnu celiju, itd....onda velike!:D

upavo tako. MOja najbolja drugarica je pri prvom odnosu sa tipom ostala trudna. Ustvari, imali su visestruki odnos. Ono spermica sto je ostalo u njemu posle prvog odnosa je pri drugom ulazu zavrsilo u njoj i evo sad imaju prelepu devojcicu koja treba da napuni 5 god.
 
ali postoji sansa da se semena tecnost zadrzala unutar penisa...da ne duzim vise:
Ja ne mogu da verujem koliko ljudi misli da samo ako ne svrsi u devojku sve je ok ? DA SEME JE "PRISUTNO" tokom celog odnosa, pa cak i da ste samo jedan odnos imali u toku noci i ti nisi svrsio u nju,opet postoje solidne sanse da ostane trudna.....
Ebu se a nemaju pojma....uh
 
zamisli:
Ebu se a nemaju pojma....uh
heheheh
Ma dobro je dok imaju srece pa se izvucu nekako :)

Inace..nakon visestrukog sexa...ima sanse da cura ostane u drugom stanju ali...veliku ulogu ima i kad ste se sexali...i kako ...i... :)
Znachi...ako su bili neplodni dani...mozda i ne istane u drugom stanju...ili...ako si ti nakon prvog snosaja...urinirao..uredno obavio toaletu (lepo si ga oprao :) )pa ste nakon toga produzili...To bi vas moglo "spasiti".
Inace....velike su sanse. Ali ne i 100 procentne.

Good luck..pa nam javi kako ce se sve to zavrshiti. Ok? :grin:
 

Back
Top