Staro drustvo

tommy gun

Poznat
Poruka
9.136
Jel ste ima li drustvo u zgradi,kraju,gradu koje se razislo i svako je otisao svojim putem!Jel bi zeleli da se stara ekipa ponovo vrati,i seti te se svog detinjstva???Ja bi to veoma zeleo,da mi se vrate moji drugovi,nekoliko njih je poginulo,dvoje su na drugoj strani sveta,za drugarice i en znam,ali znam da sam sa njima provodio najlepse delove svog detinjstva!Smrc,idu mi suze na oci kad se setim uspomena!
 
tommy gun:
Jel ste ima li drustvo u zgradi,kraju,gradu koje se razislo i svako je otisao svojim putem!Jel bi zeleli da se stara ekipa ponovo vrati,i seti te se svog detinjstva???Ja bi to veoma zeleo,da mi se vrate moji drugovi,nekoliko njih je poginulo,dvoje su na drugoj strani sveta,za drugarice i en znam,ali znam da sam sa njima provodio najlepse delove svog detinjstva!Smrc,idu mi suze na oci kad se setim uspomena!
eeeeeeeeeeeee,razumem te druze,moja dva druga iz osnovne........ko braca su mi bili....ali nas zivot zajebao oterao nas na tri razlicite strane
 
Ne znam zasto je ispalo tako,ali vecina iz tog nezaboravnog drustva nije imala srecu u zivotu:Razvod, bolest,...i sl.a sta sad da kazes ljudima ,zivot je ovakav,onakav...oni vec okusili sve...
 
ma da ali ja sam sa tim ljudima tj,momcima doziveo mnogo dozivljaja,kad se neko bije sa nekim,ako npr. ja gubim svi ulecu,zajedno nalzili devojke,bili smo en razdvojni!Isli smo radili zjedno,i jedni drugima rekli da kad porastemo i ozenimo se da cemo jedni drugima biti kumovi!Smrc,stvarno ne znam,sto se ovo desava,ima jednu grupnu sliku,nas 12, 7 muskaraca i 6 devojaka,kad god je vidim suze mi naviru na oci!Sve bih dao da se ponovo skupimo!
 
tommy gun:
Jel ste ima li drustvo u zgradi,kraju,gradu koje se razislo i svako je otisao svojim putem!Jel bi zeleli da se stara ekipa ponovo vrati,i seti te se svog detinjstva???Ja bi to veoma zeleo,da mi se vrate moji drugovi,nekoliko njih je poginulo,dvoje su na drugoj strani sveta,za drugarice i en znam,ali znam da sam sa njima provodio najlepse delove svog detinjstva!Smrc,idu mi suze na oci kad se setim uspomena!
Imao sam staro drustvo...ponekad ih vidim kad svratim do starog kraja. Posto jos uvek imam kucu tamo. Ali nisma nesto vezan za njih,iako smo proveli PUNO godina zajedno.
Kasnije sam se mnogo vise druzio sa ortacima iz skole. Kao i dan danas.
Mislim ove iz starog kraja sam prevazisao...a i dota njih je otisla na neku drugu stranu,neki su se i ozenili...tako da mi nisu vise interesantni.
Nervira me kad vide posle nekog vremena,pa pocnu da me ispituju sta ima,gde sam...**** palac...
 
U potpunosti razumem...
Kod mene slican slucaj, samo nema bas toliko mrtvih. Ima vise onih koji su zaglavili bajbok. Neki imaju familiju i kretenske poslove. Neki su zapalili preko. Neki su ovde prezivljavaju i gledaju sta da rade. E majku mu...
 
tommy gun:
Jel ste ima li drustvo u zgradi,kraju,gradu koje se razislo i svako je otisao svojim putem!Jel bi zeleli da se stara ekipa ponovo vrati,i seti te se svog detinjstva???Ja bi to veoma zeleo,da mi se vrate moji drugovi,nekoliko njih je poginulo,dvoje su na drugoj strani sveta,za drugarice i en znam,ali znam da sam sa njima provodio najlepse delove svog detinjstva!Smrc,idu mi suze na oci kad se setim uspomena!
u kontaktu sam s nekoliko dobrih ljudi iz 'mladih" dana , divni ljudi ostace u mojoj dusi zauvek, nadam se da cu ih uskoro videti . Kada god se cujemo pricamo kao da smo se juce videli, ....zivot ide dalje, i otisao je ...svako na svoju stranu ali pravi prijatelji su oni koje posle dve godine nazoves i nastavite gde ste stali pre dve godine....Divni ljudi God bless Them
 
Staro drustvo uvek ocekuje nesto drugo od tebe, tako mi se cini, nego ono sto se vidi, pa onda, najbolje je ostati u dobrim odnosima ali retko ko je toliko prilagodljiv da se navikne na svog novog starog druga, to jest na svog starog druga koji je sad sasvim drugaciji nego sto je bio pre.
 
luckastalutkica:
Staro drustvo uvek ocekuje nesto drugo od tebe, tako mi se cini, nego ono sto se vidi, pa onda, najbolje je ostati u dobrim odnosima ali retko ko je toliko prilagodljiv da se navikne na svog novog starog druga, to jest na svog starog druga koji je sad sasvim drugaciji nego sto je bio pre.
Slazem se ;)
 
Svi su na broju, ali su se putevi razisli. Uvijek se stvaraju neka nova drustva, prave se planovi da uvijek budemo u kontaktu, onda zivot to pobrka... Ostaju lijepe uspomene, ako nista drugo. Kladim se da ce i sa ovim sadasnjim biti tako (mada ce mi biti zao)
 
Da,...pola nas se rashtrkalo na razne strane,neke vishe ne mogu da prepoznam(a ni oni mene),ne znam ni da li bi sad mogli da prichamo uopshte(kao sto kaze luckasta),...Menjamo se,menjaju se,kao i ja,...Ranije sam se trudila da ostanem u kontaktu sa pojedincima,ali su i oni odustali od te ideje,nema tu vise puno mudrovanja,nismo vise oni stari,nema price kao ranije,...kad se sretnemo jednog dana,bice bas kao sto je Ples rekao,...kako si,gde si,sta ima novo,sta ima staro,..blablabla,...Izdrzis to malo,pa vidis sa kim mozes dalje,s kim ne...
A ova ostala drustva,neke bi volela da vidim,neke nikad vishe u zivotu,zavisi,...Dobro mi je i ovako,znam na koga mogu da rachunam i zna se ko moze na mene,ostalo dolazi samo po sebi...
A i taj pojam "staro drustvo",...svi su prolazili i odlazili i kako sad ti to da nazeves drustvom,...mogu samo iz svog kraja,shkole,ostalo su prolaznici....kao i ja njima....
 
Rasuli smo se svuda.Sve bih volela da vidim.Za neke ne znam ni gde su ali naci cu ih.Susreti,druzenja,kontakti sa onima koje godinama nisam videla bili su dirljivi i lepi.Samo sa njima mogu opusteno i bez kocnica i cenzure da pricam,smejem se,radujem i placem.
 

Back
Top