Stari ili novi pepersi?

Bleak WinterFullMoon:
Stari,naravno.
Najbolji album 'One hot minute'
Dave Navarro rules (ako znate ko je to) :D
preporuka: pesme "My friends","Pea","Aeroplane" (ovu poslednju sigurno znate (trebalo bi) :D

sa Navarom su RHCP izgubili identitet :?
onaj Frishi ..... onaj bre na F gitarista ne znam kako se to ni pise ni izgovara a zove se valjda John ........ on je legenda :lol: :lol: :lol:

i ne pravim razliku izmedju "starih" i "novih" pepersa ...... glupo je. oni su poceli kao "brlja" bend a evo ih kao jedan od najkomercijalnijih i najuspesnijih ......
e sad kolko su komercijalni ipak je za razmatranje.
al ja mislim da nisu preterali ..... kao neki :?
 
Keeper:
Bleak WinterFullMoon:
Stari,naravno.
Najbolji album 'One hot minute'
Dave Navarro rules (ako znate ko je to) :D
preporuka: pesme "My friends","Pea","Aeroplane" (ovu poslednju sigurno znate (trebalo bi) :D

sa Navarom su RHCP izgubili identitet :?
onaj Frishi ..... onaj bre na F gitarista ne znam kako se to ni pise ni izgovara a zove se valjda John ........ on je legenda :lol: :lol: :lol:

i ne pravim razliku izmedju "starih" i "novih" pepersa ...... glupo je. oni su poceli kao "brlja" bend a evo ih kao jedan od najkomercijalnijih i najuspesnijih ......
e sad kolko su komercijalni ipak je za razmatranje.
al ja mislim da nisu preterali ..... kao neki :?
hm.. ne znam :roll:
 
Keeper:
Bleak WinterFullMoon:
Stari,naravno.
Najbolji album 'One hot minute'
Dave Navarro rules (ako znate ko je to) :D
preporuka: pesme "My friends","Pea","Aeroplane" (ovu poslednju sigurno znate (trebalo bi) :D

sa Navarom su RHCP izgubili identitet :?
onaj Frishi ..... onaj bre na F gitarista ne znam kako se to ni pise ni izgovara a zove se valjda John ........ on je legenda :lol: :lol: :lol:

i ne pravim razliku izmedju "starih" i "novih" pepersa ...... glupo je. oni su poceli kao "brlja" bend a evo ih kao jedan od najkomercijalnijih i najuspesnijih ......
e sad kolko su komercijalni ipak je za razmatranje.
al ja mislim da nisu preterali ..... kao neki :?

Kako bre izgubili identitet?Ajde obrazlozi malo svoju poprilicno nejasnu recenicu.
A taj na koga ti mislis se zove Frushante (je.bem li ga kako se to pise :D )
Meni se vise svidjaju pesme u cijem pravljenju je ucestvovao Navarro iz razloga sto su tvrdje,a balade slobodno smeju da se porede sa Under the bridge
 
Paaaa...
Ja sam pomalo neodlucan.
Ipak najpre sam ih zavoleo zbog "One Hot Minute"; tipa "You are my god, you are my dog you kept me close love never lost I called you hippie you said **** off said you're brother's a real punk rocker... something gonna happen something very soon, transcending flash could be a breeze sending me all over the moon..." ili "I'm a little pea, I love sky and the trees..." aaaaaaa... skroz sam se uproshlostio...
Btw, Bleak WinterFullMoon, slazem se sa tvojim preporukama...
I definitivno jesu nesto drugacije sa Navarrom.
Still, love 'em... :)
 
I jos da dodam: mozda i jesu previse komercijalni. Ali mislim da su retki uspesni bandovi koji na kraju ne postanu komercijalni (inace, jako diskutabilan pridev) ili propadnu. Uostalom, ja na to gledam kao na zivot i na smrt; nastajanje i raspadanje; moze li neko staaaaaaalno da ima inspiraciju? Bitno je da je u jednom trenutku stvorio nesto sto je vredno i mislim da je to jedno sasvim dovoljno za ovaj svet.
Inace, ne razumem fanove koji ***** - sto je trebalo da bude malo vulgarnije receno "polude" - kad band postane komercijalniji; to mi je pomalo sebicno; pusti ljude da prave muziku, ako ti se svidja svidja ti se; ako ne, trazi dalje; ako su izdali tog fana, ne znaci da su izdali sebe - sto je ipak bitnije... zakljucak: svaki album moze biti predrasuda o jednom bendu, prvi utisak koji vara...
... ok, sad vec skrecem sa teme... :D
 
Bleak WinterFullMoon:
Keeper:
Bleak WinterFullMoon:
Stari,naravno.
Najbolji album 'One hot minute'
Dave Navarro rules (ako znate ko je to) :D
preporuka: pesme "My friends","Pea","Aeroplane" (ovu poslednju sigurno znate (trebalo bi) :D

sa Navarom su RHCP izgubili identitet :?
onaj Frishi ..... onaj bre na F gitarista ne znam kako se to ni pise ni izgovara a zove se valjda John ........ on je legenda :lol: :lol: :lol:

i ne pravim razliku izmedju "starih" i "novih" pepersa ...... glupo je. oni su poceli kao "brlja" bend a evo ih kao jedan od najkomercijalnijih i najuspesnijih ......
e sad kolko su komercijalni ipak je za razmatranje.
al ja mislim da nisu preterali ..... kao neki :?

Kako bre izgubili identitet?Ajde obrazlozi malo svoju poprilicno nejasnu recenicu.
A taj na koga ti mislis se zove Frushante (je.bem li ga kako se to pise :D )
Meni se vise svidjaju pesme u cijem pravljenju je ucestvovao Navarro iz razloga sto su tvrdje,a balade slobodno smeju da se porede sa Under the bridge

izgubili identitet?
nije ti jasno ???
pa nisu bili ono sto jesu :? :wink: :lol:
kao kad je mejdenima dosao onaj pevac ...... onaj sa "the X factor" ili "Virtual XI" ....... ne kazem da su bili losi, ali to nije bilo to. meni je licno "the X factor" najzesci i naj ..... kako da se izrazim ..... najdublji (ajd' tako) album ......
 
Ja licno obozavam Pepperse i imam sve njihove albume.Slusam ih od sedme godine i slazem se sa vama da su stari Peppersi bili milion puta bolji.Ali budite realni,oni vise nemaju 20 godina i bilo bi smesno da i dalje pevaju pesme kao sto su give it away i da se skidaju na sceni.Licno mislim da su nove pesme premekane ali mislim da su uspeli da izbegnu da naprave parodiju od sebe.Jeste komercijalni su ali ako cemo realno oni su komercijala postali prvi put kada su se pojavili na Mtv-u a to je bilo 1991 kada je izasao BSSM.Verovatno se necete sloziti samnom ,al sta swe moze.
 

Back
Top