Poklanjam mace

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

*drunken_butterfly*

Primećen član
Poruka
853
prvo - molim modove da ne premestaju/zakljucavaju/brisu temu par dana, posto mi je jako hitno a podforum 'ljubimci' i nije bas posecen.
imam kuci 6 macaka, mama i 5 malenih... :) preslatki su, okacicu slike drugom prilikom sad sam u net kafeu. 2 su skroz bela a tri su crno-bela. ne piske po kuci, nemaju buve, jako su umiljati ali malo razmazeni... ;)
javite se na mail tealibertine@gmail.com ili pp, ili telefon 011 2427 106
hitno mi je!!!
 
*drunken_butterfly*:
prvo - molim modove da ne premestaju/zakljucavaju/brisu temu par dana, posto mi je jako hitno a podforum 'ljubimci' i nije bas posecen.
imam kuci 6 macaka, mama i 5 malenih... :) preslatki su, okacicu slike drugom prilikom sad sam u net kafeu. 2 su skroz bela a tri su crno-bela. ne piske po kuci, nemaju buve, jako su umiljati ali malo razmazeni... ;)
javite se na mail tealibertine@gmail.com ili pp, ili telefon 011 2427 106
hitno mi je!!!

Crno bela kažeš? Aj bar da su crveno bela... Možda uzmem koje belo pa ga okrečim malo
 
*drunken_butterfly*:
prvo - molim modove da ne premestaju/zakljucavaju/brisu temu par dana, posto mi je jako hitno a podforum 'ljubimci' i nije bas posecen.
imam kuci 6 macaka, mama i 5 malenih... :) preslatki su, okacicu slike drugom prilikom sad sam u net kafeu. 2 su skroz bela a tri su crno-bela. ne piske po kuci, nemaju buve, jako su umiljati ali malo razmazeni... ;)
javite se na mail tealibertine@gmail.com ili pp, ili telefon 011 2427 106
hitno mi je!!!
Ja bih rado. Ali ja sam imo za sada 5 machaka i vishe mi ne daju da ih pushtam. Ali pitacju nekog druga da li on oce.
 
Lucky girl:
pa dobro,neki koje ja znam drze i kucice i macice u stanu,a ja sam u stanu
Pa dobro imao sam i ja psa u stanu, ali mi je bilo cimanje svaki dan da ga setam.... Sad kad sam se preselio u kucu, imam veliko dvoriste pa je uvek napolju... Ne znam kako da ubedis matorce....

pozzz
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top