Hotel

Micotakis

Aktivan član
Poruka
1.644
zanima me da li ste ikada otisli u hotel iskljucivo zbog "onih" stvari? I da li takvo sastajanje smatrate nemoralnim? Ili tipa, normalna veza, a nema se mesta, ili hocete da iskusite slobodu i uzivaje , da li bi iznajmili hotelsku sobu? Jel bi imali neki osecaj neprijatnosti, jer je karakteristicno da se to praktikuje kod tajnih veza...lakih riba..i sl. ili je to normalna stvar?
Koliko iskustva imate sa tim, i da li je bilo nekih posledica?
 
Ako nemaš gde drugo, idi u hotel. Ako i imaš gde drugo, možda je opet bolje u hotel.
To šta će ko da pomisli ne možeš da kontrolišeš ni kada hodaš ulicom, zato se opusti.
To šta si radio u hotelskoj sobi može da zna jedino onaj što je držao sveću (ako već ne možete bez sveća), svi ostali mogu da nagađaju.
Savet:
Ti yebi, a drgi neka nagađaju.
Bolje nego da drugi yebu a ti da nagađaš, kao što sada radiš.
 
Mene bas privlaci ideja o odlasku u hotel "radi onih stvari"...
Bice da je to potreba za promjenom i za iskusavanjem neceg novog, buduci da uvijek imam "gdje"...
A, mozda u podsvijesti postoji i ta primisao da radim nesto razbludno, zbog cega mi je ideja, naravno, jos primamljivija...
 
Gazdarica:
Mene bas privlaci ideja o odlasku u hotel "radi onih stvari"...
Bice da je to potreba za promjenom i za iskusavanjem neceg novog, buduci da uvijek imam "gdje"...
A, mozda u podsvijesti postoji i ta primisao da radim nesto razbludno, zbog cega mi je ideja, naravno, jos primamljivija...

e Gadarice zovi molim te da ja gledam........i ako bi me pustila mogu ja da i ucestvujem jel te............................:D
 
Micotakis:
zanima me da li ste ikada otisli u hotel iskljucivo zbog "onih" stvari? I da li takvo sastajanje smatrate nemoralnim? Ili tipa, normalna veza, a nema se mesta, ili hocete da iskusite slobodu i uzivaje , da li bi iznajmili hotelsku sobu? Jel bi imali neki osecaj neprijatnosti, jer je karakteristicno da se to praktikuje kod tajnih veza...lakih riba..i sl. ili je to normalna stvar?
Koliko iskustva imate sa tim, i da li je bilo nekih posledica?


CAk naprotiv!

Jako interesantno deluje!

Uzbudjujuce! :)
 
been there, done that. za jednu novu godinu. znaci samo jedanput. ali ne bih imala nista protiv da to primenjujem i cesce. vidis, sad si mi dala ideju... ;)
i bilo je bas (s)explozivno! :D
e, sad, ako su se ovi u sobi pored nesto bunili zbog buke...ebaj ga. ;)
btw, nema tu nista nemoralno.
:D
 
Micotakis:
zanima me da li ste ikada otisli u hotel iskljucivo zbog "onih" stvari? I da li takvo sastajanje smatrate nemoralnim? Ili tipa, normalna veza, a nema se mesta, ili hocete da iskusite slobodu i uzivaje , da li bi iznajmili hotelsku sobu? Jel bi imali neki osecaj neprijatnosti, jer je karakteristicno da se to praktikuje kod tajnih veza...lakih riba..i sl. ili je to normalna stvar?
Koliko iskustva imate sa tim, i da li je bilo nekih posledica?

Svaka cura voli hotel, zna se ko to placa. Zato sto je veca faca, izvukla je pice, hotelsku sobu. Cak nije ni bitno da li je jeftin hotel jer ce se ona drugarici pohvaliti kako je to bio hotel sa zlatnim kvakama i kako je jela skampe a ne usputnu pljeskavicu s nogu "Kod pere carapana"
 
sad se bash setih jedne ribe, neshto bila pijana pa objasnjava i viche kao: on je mene u hajat vodio da me yebe!!!...
inache nisam ishla u hotel iskljuchivo radi "onih stvari" al ne vidim nemoralnost i nenormalnost, zavisi... ako je ozenjen ili ce i one stvari da ti plati, onda....
 
interesantno pitanje. bas me interesuje zbog cega ti mislis da je to nemoralno. najlepsu noc u zivotu upravo sam provela u hotelskoj sobi sa nekim ko mi se strasno dopada i sigurno cemo to ponoviti. nemam neku posebnu zelju da provedem noc kod njega jer smatram da bih se tako pre zaljubila.ovako jos uvek kontam kako je to lagano, polako bez nekih obaveza prema drugoj strani.i meni nije vazno ko ce platiti racun, jednom on, drugi put ja. ako vec zelim da provedem noc sa njim na nekom lepom mestu,potrudicu se da imam dovoljno novca da platim bar svoj deo racuna. na kraju i ja sam zelela da odem sa njim u tu hotelsku sobu. i to mi je normalnije nego vuci se po nekim gajbama, ili se kresnuti u autu
 
Micotakis:
zanima me da li ste ikada otisli u hotel iskljucivo zbog "onih" stvari? I da li takvo sastajanje smatrate nemoralnim? Ili tipa, normalna veza, a nema se mesta, ili hocete da iskusite slobodu i uzivaje , da li bi iznajmili hotelsku sobu? Jel bi imali neki osecaj neprijatnosti, jer je karakteristicno da se to praktikuje kod tajnih veza...lakih riba..i sl. ili je to normalna stvar?
Koliko iskustva imate sa tim, i da li je bilo nekih posledica?
Jesam,isključivo zbog konfora koji pruža hotel,kada želimo raditi "one stvari".Topla voda,topla soba,udoban,prostran ležaj,opcija"dnevni odmor"(bilo je popodne,bila je zima,sneg,)diskrecija(zakupio sam sobu,onda doveo nju)recepcionarka nije nju ni videla,samo moja LK je ostala,na recepciji.Mogli smo potpuno da se prepustimo zadovoljstvu,jer za potpuno opuštanje potrebna je i udobnost.Auto-akrobacije,hladno,neko uvek vidi.Kuća-uvek neko ima,ili nenajavljeni gosti pozvone....Žbunje-mravi,bubice,iglice,trava....ma samo smeta(mada nekad pomogne da se rasplamsa strast)
 
Micotakis:
zanima me da li ste ikada otisli u hotel iskljucivo zbog "onih" stvari? I da li takvo sastajanje smatrate nemoralnim? Ili tipa, normalna veza, a nema se mesta, ili hocete da iskusite slobodu i uzivaje , da li bi iznajmili hotelsku sobu? Jel bi imali neki osecaj neprijatnosti, jer je karakteristicno da se to praktikuje kod tajnih veza...lakih riba..i sl. ili je to normalna stvar?
Koliko iskustva imate sa tim, i da li je bilo nekih posledica?
Da znas ti samo koliko parova (u bilo kom smislu) ide u hotel na drukanje!!! Ima cak i bracnih parova,koji nemaju uslove...manjak stambenog prostora.
Nisu hoteli dzabe uveli u ponudu "popodnevni odmor" od 15-18h. :D
 
jbt kad smo bili u srbiji kako smo bili gosti kod keva oni nas smestili sa detetom u sobu:roll: ne mozes ni sa rodjenim muzem da se poyebes ljudski,doslo mi da uzmem hotel,na kraju smo se opredelili za auto(to nam je bilo prvi put u autu) i zavrsili u resniku :shock: trazeci neko ok mesto pa kroz neki tunel mon dieu prokisnjava rekoh srusice se niko ne zna gde smo :|
 
Enfroz2891.:
Nisam..al sam s babom kao mali krao one male sapunchitje od spremachice.
Eeee Lamazamrz...ko o čemu ti o babi i sapunčićima... :lol: da sad odvedeš devojku u hotel, kako bi joj objasnio da ste došli po sapun?
Ako čedo ako, samo ti slušaj baku!
teddy.gif
 
Ne mogu povezati namensko odlazenje u hotel i nemoral. Potreba za sexom, a nemas gde, ili ti se bas ide u neki hotel (sto je meni bas ok). To je isto kao kad si gladan a iso bi u restoran, a ne kuci da jedes. I, gde je tu nemoral?
 

Back
Top