Hotel

Nije nemoralno,isla sam brdo puta kad nam je dosadno sa bivshim dechkom,...shetamo se gradom i svratimo malo,..nista to nije lose,chak je okrepljujuce za vezu,...provodili smo dane tamo,namerno,...malo mi sad nedostaje ta vrsta akcije,...doduse,mi smo islis samo nocu,danju spavamo(normalno),...tako da mi Caletova kombinacija otpada :lol: :lol:
 
Micotakis:
zanima me da li ste ikada otisli u hotel iskljucivo zbog "onih" stvari? I da li takvo sastajanje smatrate nemoralnim? Ili tipa, normalna veza, a nema se mesta, ili hocete da iskusite slobodu i uzivaje , da li bi iznajmili hotelsku sobu? Jel bi imali neki osecaj neprijatnosti, jer je karakteristicno da se to praktikuje kod tajnih veza...lakih riba..i sl. ili je to normalna stvar?
Koliko iskustva imate sa tim, i da li je bilo nekih posledica?
Mislim da je ici u hotel iskljucivo zbog onih stvari pogresno...Treba reci hajdmo malo na odmor da se izvalimo u neki lep krevet pa sad ako dodje do cega dodje ako ne bar se lepo odspava....Ako bi mi neko direktno rekao da hoce da me u hotel odvede i kresne posteno i ja bi posteno rekla da na recepciji istog ostavi pare za uslugu...pa sad ako mu se isplati...hehehhehe
 
pa shta tebe briga ko ce kako da protumachi... sex je sex, pa sad gde god... e sad ako ti mislish da ces se osecati loshe (ne vidim zashto al ajde) onda nemoj i kraj
 
m'da... dokle god su obe strane za to, why not?! nebitno da li je razlog sto nemate gde ili hocete da promenite scenografiju... bitno je da se dobro zabavite!
:mrgreeen:
 
Hehe, pa i nije ti neko poredjenje. Mada ne bih volela da se tako nesto desi u skorije vreme, jos sam ja mlada i nezrela za to, a i zavrsava se fax.
A za hotel...mmmm... sam ti kao stvorena, jer sam po prirodi lenja, pa bi ujutru rekla..nemam na sta da ti spremim dorucak :-)
 

Back
Top