podgrejana ljubav

navika.... cista navika... iskapiras da nije bilo bas toliko lose da bi rizikovao neizvestnost koju donosi nesto novo..


tesko da bi se mirio :!: mnogo mi treba da prekinem vezu ali kad prekinem onda je gotovo 99,9999999999999%
 
U principu, sve je moguce.
Ali....
Ako je tu postojala prava iskrena ljubav, i jednog momenta je doslo do razilazenja iz bilo kog razloga i po bilo kom osnovu, neko od to dvoje ljudi morao je biti povredjen, nekoga je moralo zaboleti.
Mislis li vredi li se upustati u rizik, i svakoga trenutka ocekicati hoces li ponovo biti ostavljen-a?
Bolelo bi ponovo a to niko od nas ne zeli zar ne?
 
A opet, ponekad ljudi mogu da prenagle i da kazu i/ili ucine ono sto ne misle i ne zele i na taj nacin se razidju...
Elem, ako iz toga izvuku pouku, kasniji odnos mogao bi da im bude kvalitetniji nego ranije...
A, ponekad ljudi dok su s nekim, ne znaju da cijene to sto imaju... Uzimaju zdravo za gotovo... I, tek kad izgube, shvate sta su imali... :roll:
 
Apsolutno se slazem, d1...
I sama sam imala takvih iskustava, bilo da sam ja bila ta koja je povredjivala, ili bila povrijedjena...
Ovdje, pak, pokusavam da ukazem da katkad raskidi mogu i da pomognu da ljudi sagledaju i shvate neke stvari... I da u buducnosti vise ne prave iste greske...
Svakako, daleko je cesce da veza koja je jednom bila prekinuta, vise nikad ne bude ista, iako se dvoje ljudi pomiri, ali ne mora tako da bude...
Ako je ljubav u pitanju, vrijedi pokusati, vrijedi rizikovati...
Bar bih ja to ucinila...
 
To je zato sto se cini klasicna greska :arrow: veza se nastavlja tamo, gdje je prekinuta...
Ne, to ne treba raditi... Naprotiv... Iako je ista osoba u pitanju, treba poceti novu vezu, ali ovog puta bogatiji za jedno iskustvo, jedno zivotno saznanje...
 
bambi1978:
U principu, sve je moguce.
Ali....
Ako je tu postojala prava iskrena ljubav, i jednog momenta je doslo do razilazenja iz bilo kog razloga i po bilo kom osnovu, neko od to dvoje ljudi morao je biti povredjen, nekoga je moralo zaboleti.
Mislis li vredi li se upustati u rizik, i svakoga trenutka ocekicati hoces li ponovo biti ostavljen-a?
Bolelo bi ponovo a to niko od nas ne zeli zar ne?

Prava ljubav... nije, bas nije. ustvari nikada nisam bila sa nekim u koga sam bila zaljubljena :cry: sve su to bili neki simpa likovi, ali nikako moje ljubavi! zato se i mislim... dosadno mi je da budem sama, a i brate, dolazi zima :lol:
 
Gazdarica:
A, ponekad ljudi dok su s nekim, ne znaju da cijene to sto imaju... Uzimaju zdravo za gotovo... I, tek kad izgube, shvate sta su imali... :roll:
Eeee tu sam lekciju naučila.Bolna je bila ,ali je poslužila da se naučim pameti.

A da li bi ponovo pokušala sa bivšim?Pa valjda bi iako bi dobro razmislila jer ne znam kako bi podnijela ponovni prekid.Ipak za ljubav vrijedi riskirati .
 

Back
Top