nagradna igra Mladinske knjige

brizna mama

Primećen član
Poruka
505
Dobila sam pismo u kojem me obavestavaju da sam usla u 3.krug nagradne igre iako se nikad nisam prijavila za tako nesto. Nagrade su naravno avioni, kamioni, pa me zanima da li je neko nesto cuo o tome, i u cemu je fazon. Naravno, sustina svega toga je neka zarada, ali mi nije jasno kako.Mozda jeftinija reklama, ili sta?Koju korist imaju od toga?
 
Sve je dobro, dok te mamipare ne uslovljavaju kupovinom nekog bozanstvenog cirkona, koji je u stvari eliksir mladosti, ali ne smenju da sire u javnosti, vec u to upucuju mali krug izabranih...
Ako imaju neki sajt proveri tamo, a ako su te samo zvali, onda su te izvukli preko telefonskog broja, i tesko da mozes da saznas nesto...
Vidis, sad sam vec zaboravila ime firme. Kako bese: Mladinska knjiga? Nikada cula, a svasta znam kada su izdavacke kuce u ?.
Pozdrav
 
ja znam za mladinsku knjigu, bwe slovenci!!!
oni su nekada (ako se ne varam)
radili enciklopedije i slične knjige.
kao i časopise.
jesi li kupovala neke knjige skoro?
možda su te tako upecali?
član neke izdavačke kuće?

btw...hvala za onaj telefon:p
pao je dogovor.
 
Kedi:
Mladinska knjiga jeste slovenacka izdavacka kuca, ali oni nemaju bas neki interes kod nas, jos uvek. Dolaze za oktobarski sajam knjiga i to je to.
kako misliš nemaju interes?
jako mnogo se štampa u sloveniji srpskih knjiga, časopisa...
te nije neko iznenađenje da se nađu i njihova izdanja ovde.
mislim..i fruktal...neko bi rekao da nema interesa?
jao...HeBe ajmo na bled na krem šnite.....
 
Moja mama je navodno izvučena za putovanje, smeštaj u apartmanima plaćen, a sam finansiraš put. Stiglo je sa pečatom ptt na koverti i unutra prospekt te agencije. Javila im se, lepo se ispričali i rekli joj da će oni nju da zovu, i naravno ne javljaju se više. A ona se baš primila, već je i isplanirala gde će sve da ide i šta će da radi...prosto mi žao da joj kvarim uživanje :-?
 
ma to je samo vid marketinga, ali sam se raspitao malo, firma funkcionise , sve je legalno, a koliko su realne nagrade-to je pitanje.Uglavnom, kupio sam kod njih 2 knjige, pod dosta povoljnim uslovima, Faktopediju za klince i neku o lecenju biljem.
 
Dobili moj svekar i komsinica i sve kao: ulazite u izvlacenje za nagradnu igru, ako kupite knjigu, a knjiga 2000-3000 dinara, glupost teska. Oni su kupili 2, mislim , i odustali, jer te stalno obavestava, usli ste u ovaj krug, usli ste u onaj krug itd. A knjige bih i ja mogla da napisem. Jedna je bila o svetskim cudima prirode (malo surfujes po netu i napises knjigu), a druga na fazon onih starinskih "Knjiga za svaku zenu", isto tako, potpuno amaterski napisano, sa sve nekim fotografijama od pre hrista, tako je meni barem izgledalo. Jeste da je papir kvalitetan i povez, ali, bre, ne vredi toliko!
 
brizna mama:
Dobila sam pismo u kojem me obavestavaju da sam usla u 3.krug nagradne igre iako se nikad nisam prijavila za tako nesto. Nagrade su naravno avioni, kamioni, pa me zanima da li je neko nesto cuo o tome, i u cemu je fazon. Naravno, sustina svega toga je neka zarada, ali mi nije jasno kako.Mozda jeftinija reklama, ili sta?Koju korist imaju od toga?

Mora da kupiš neku knjigu pa tek onda ulaziš u bubanj za izvlačenje. I nikad te ne izvuku,naravno. To jedino moja majka nasela... :???:
 

Back
Top