Ahtisari-Srbi krivi kao narod----

opanak

Domaćin
Poruka
3.447
Ovu smo vest verovatno svi culi, pa da je ne sirim sa detaljima.....
Sto rece jedan moj poznanik,.....ajd...Srbi krivi..za Kosovo......i nekako..i ima krivice i u pojedincima i u masi....ali kao narod, ...........
Sta reci.....voleo bih da vidim vasa misljenja, koja se drze i doticu samo onoga sto je imenovani izjavio...............
 
intra:

Па јес њега ко ј..., осим што је брука за Финску, ја бре мислио сви тамо фини као рецимо овај Оли ХРен. :lol: :lol: :lol:
Проблем је што и овде многи криве народ за све. А тај народ лепо каже - кривом Живану и сопствене длаке сметају :roll:
 
Аписе, устани из гроба !!!

g100.gif
 
Duh Sekire:
Имао би Апис много посла по Србији обих дана... :D
e to mi objasnite...zasto srbi slave apisa kao nekakvog pozitivnog lika,kada je istorijska cinjenica da je njegova organizacija bila teroristicka banda cije je delovanje srbiju mnogo kostalo...ja mislim da je on bio obicna teroristicka bitanga koja je pocinila grozomorne zlocine i njega bi svako dobronameran trebao da se stidi...

a naziv teme i sama tema su potpuno ...gde je ta izjava ahtisarija? ili je to opet necije proizvoljno tumacenje tudje izjave,poput onih "poziva na bombardovanje"?

uostalom,ja ne padam na te price da nema kolektivne krivice..ima itekako...sve ostalo predstavlja pokusaj vecine da nadje zrtvenog jarca koga ce okriviti za svoje grehe...naravno da su nemci krivi za hitlera...srbi za milosevica...hrvati za tudjmana...muslimani za aliju...shiptari za tachija...
 
Na RTS i svim ostalim TV kucama od jutros pa na dalje izvestavaju o toj izjavi koju potvrdjuju svi clanovi pregovarackog tima Srbije, sazvana je i konferencija za stampu na kojoj je clan delegacije u pregovorima, Samardzic izneo doslovce tu izjavu Ahtisarija -Srbi za Kosovo krivi kao narod- koju je dao isti na zadnjim pregovorima, vlada Srbije kako navodi Samardzic je vec 10.08. ove godine, uputila protest i pismo u kome se trazi objasnjenje iste i navodi da ni do danas imenovani Ahtisari ne odgovara, ujedno je bilo i reci, na konf. za stampu i o ponasanju Olivera Ivanovica , ako ne treba verovati vladi i clanovima delegacije koji ucestvuju u resavanju sudbonosnog pitanja Srbije i njenog naroda, kome treba verovati............
 
opanak:
Na RTS i svim ostalim TV kucama od jutros pa na dalje izvestavaju o toj izjavi koju potvrdjuju svi clanovi pregovarackog tima Srbije, sazvana je i konferencija za stampu na kojoj je clan delegacije u pregovorima, Samardzic izneo doslovce tu izjavu Ahtisarija -Srbi za Kosovo krivi kao narod- koju je dao isti na zadnjim pregovorima, vlada Srbije kako navodi Samardzic je vec 10.08. ove godine, uputila protest i pismo u kome se trazi objasnjenje iste i navodi da ni do danas imenovani Ahtisari ne odgovara, ujedno je bilo i reci, na konf. za stampu i o ponasanju Olivera Ivanovica , ako ne treba verovati vladi i clanovima delegacije koji ucestvuju u resavanju sudbonosnog pitanja Srbije i njenog naroda, kome treba verovati............
znaci,tu izjavu ahtisari nije rekao u kamere,na mikrofon ili slicno,vec su je preneli neki tamo klerikalac samardzic i samozvani vodja srba sa kosova oliver ivanovic...hmmm...ja im ne verujem..dok ne cujem ne verujem...a i zasto bih verovao nekim tamo dss-ovcima,kad je poznato da slazu cim zinu
 
serb_pagan:
a naziv teme i sama tema su potpuno ...gde je ta izjava ahtisarija? ili je to opet necije proizvoljno tumacenje tudje izjave,poput onih "poziva na bombardovanje"?

a vis pagane ja cuo na deutsche welle onda davno deo intervjua gde je poojnik decidno rekao da treba nastaviti sa bombardovanjem srbije... engleski i nemacki su mi solidni tako da nema nedoumice oko onoga sto sam cuo. i sta sad, hoces da kazes da ja lazem....ima tamo plati pola eura i ceo intervju ti izadje....
 
sranje je sto se to nece nikada i nikako zavrisiti. ja kao demokrata bi jos nekako i progutao ponizenje svoje drzave da joj tako otmu deo jer ono dobro u tome je sto bi se resili jednog problema i kocnice, ali radikali ce i dalje da se busaju u grudi i da urlaju kada odvoje kosovo.
nazalost, ako kosovo ostane u srbiji, bice nam kamen oko vrata na obuci plivanja, a ako ode onda u neku ruku se jesmo otresli toga, ali necemo kao drzava prestati da se vrtimo oko toga.
 
nisam onaj sto se stalno zali a ne predlaze resenje, ali ovde cak i ja, (ovan u horoskopu) moram reci da nemam resenje. ono sto ja smatram za resenje je da ostane u srbiji a oni nek nauce da zive jedni sa drugima... ali to je isto ko kad bi predlozio da venecuela prepusti svoja naftna polja srbiji besplatno
 
SIGNATURE 350:
sranje je sto se to nece nikada i nikako zavrisiti. ja kao demokrata bi jos nekako i progutao ponizenje svoje drzave da joj tako otmu deo jer ono dobro u tome je sto bi se resili jednog problema i kocnice, ali radikali ce i dalje da se busaju u grudi i da urlaju kada odvoje kosovo.
nazalost, ako kosovo ostane u srbiji, bice nam kamen oko vrata na obuci plivanja, a ako ode onda u neku ruku se jesmo otresli toga, ali necemo kao drzava prestati da se vrtimo oko toga.

Sad si ga nakozu kad ti se nakace radikali zbog posta!
 
WIBU:
Sad si ga nakozu kad ti se nakace radikali zbog posta!
ma znam. nebi bio prvi put, a verovatno ni poslednji:roll:
ali to je stvarno tako. oni i sami to znaju ali toliko su ekstremni u svojim stavovima da nesmeju pred drugima to da priznaju.
ja mislim da bismo mnogo brze napredovali ka boljem standardu ako bi se otresli kosova, ali i ne okretali se ka njemu vise.
ali opet kazem, to je nemoguce
 
ebe mi se za Kosovo. ti koji ga sad kao brane su prvi prodali svoje kuce i dosli u Bg. samo nam jos treba 2 miliona siptara da nagrnu u Nis. treba gledati u buducnost a to je EU, a ne u proslost a to je Kosovo. tamo nema srba ima samo crkvetina i siptara. kome treba nek ide da ga brani, ja od Nisa i okoline ne idem nigde dalje
 
Ne, on je verovatno negde citirao Hitlera "Srbi su krivi kao narod", a ne srbi su krivi za sve, on jednostavno nacistički okrivljuje narod, a samim tim ga u neku ruku i abolira. Jer očigledno je da nemože da nadje krivicu za nešto pa onda okrivljuej ceo narod (Jevreji su krivi za sve sistem)
 
Kartman:
ebe mi se za Kosovo. ti koji ga sad kao brane su prvi prodali svoje kuce i dosli u Bg. samo nam jos treba 2 miliona siptara da nagrnu u Nis. treba gledati u buducnost a to je EU, a ne u proslost a to je Kosovo. tamo nema srba ima samo crkvetina i siptara. kome treba nek ide da ga brani, ja od Nisa i okoline ne idem nigde dalje

А што баш Ниш? Ето мене заболе за Ниш, али бринем за Космет.
BTW, у ЕУ постоји слобода протока људи и капитала тако да ће то једног дана бити савршени оквир у коме ће шиптари моћи да ураде баш то о чему ти причаш - да се населе по Србији.
 
Наравно у свему има и трунка доброга па и у овој фашистичкој изјави Ахтисарија - она ће ако ништа друго допринети отварању очију код оног дела народа који је још залуђен причама о Европи, "европским стандардима", "европским интеграцијама" и уопште о нашим "западним пријатељима". Очигледно је да Запад једноставно не жели добро Србији, ту више дискусије нема.
 
untouchable:
Наравно у свему има и трунка доброга па и у овој фашистичкој изјави Ахтисарија - она ће ако ништа друго допринети отварању очију код оног дела народа који је још залуђен причама о Европи, "европским стандардима", "европским интеграцијама" и уопште о нашим "западним пријатељима". Очигледно је да Запад једноставно не жели добро Србији, ту више дискусије нема.
zasto? zato sto je ahtisari rekao ono sti svi znamo,da je veliku vecinu srba sve ove godine,recimo najmanje 60 godina unazad bolelo uvo za kosovo..ma bre,to nikoga ni ne zanima vise..izadji malo napolje,pitalj ljude sta ih muchi..muchi ih kolika ce im plata biti,kako ce preziveti sledeci mesec,kako ce skolovati i nahraniti decu..kom se jos *ebe za kosovo? samo dilejama i profiterima...nikome vise
 
serb_pagan:
zasto? zato sto je ahtisari rekao ono sti svi znamo,da je veliku vecinu srba sve ove godine,recimo najmanje 60 godina unazad bolelo uvo za kosovo

Не, то Ахтисари није рекао.
Ајде што фалсификујете Шешељеве наводне изјаве од пре 10 и више година, али сви су колико данас могли да прочитају шта је фашиста Ахтисари изјавио, а ти нам продајеш муда за бубреге.
 

Back
Top