HITNO ????
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: HITNO ????

Početnik
    Učlanjen
    10.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Nero - posle inst. pao system

Na matičnoj ploči mi ne radi sec. izlaz za IDE kabel (priključke) pa sam na isti kabel s HD-om prikačio COMBO CD RW+DVD SAMSUNG i sve je bilo u redu dok nisam instalirao Neru Ultra editio. Kad sam završio instalaciju tražio je restart kompa i ode u PM-nu. Pri podizanju kaže Disk system failure i ne ide dalje. Skinem disk na drugo računalo i imaš šta vidit, nema pola stvari. Šta se desilo i ima li načina povratiti "prijašnje stanje".

Koliko je puta receno da HITNO!!! kao naslov teme ne moze da bude korektan. Ubuduce cu da brisem ovakve teme jer iritiraju i obicno se ne dobije odgovor..
    Poslednji put ažurirao/la gost 13024 : 25.08.2006. u 13:15 Razlog: Promjena naslova

Iskusan codemaker (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: HITNO ????

Uf GZ, taman sam dobio "pretisak" 200 kad sam spazio tvoj plavi tekst...
    Hvala drugar, spasio si me od hipertenzije

Početnik
    Učlanjen
    10.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: HITNO ????

Sory, nikad više ali gori mi pod nogama??

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Nero - posle inst. pao system

Citat Original postavio QuickTime
    Na matičnoj ploči mi ne radi sec. izlaz za IDE kabel (priključke) pa sam na isti kabel s HD-om prikačio COMBO CD RW+DVD SAMSUNG i sve je bilo u redu dok nisam instalirao Neru Ultra editio. Kad sam završio instalaciju tražio je restart kompa i ode u PM-nu. Pri podizanju kaže Disk system failure i ne ide dalje. Skinem disk na drugo računalo i imaš šta vidit, nema pola stvari. Šta se desilo i ima li načina povratiti "prijašnje stanje".

Koliko je puta receno da HITNO!!! kao naslov teme ne moze da bude korektan. Ubuduce cu da brisem ovakve teme jer iritiraju i obicno se ne dobije odgovor..
    Ukoliko imas vaznih podataka probaj sa programom GetData Back da vratis podatke koji ti trebaju i da ih sacuvas i naravno da posle toga sredis HDD kako zelis...
    P.S. Pomkenuti program treba da bude registrovan da bi odradio posao do kraja, inace je odlican, svaka preporuka..

Dalje ako bude bilo potrebe pitaj..

Poz..zzz

Slične teme

1. 90te upomoc hitno hitno
    Autor mare-91 u forumu Istorija
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 05.06.2007., 15:43
  2. HITNO HITNO Problem sa BIOS-om i maticnom
    Autor chichko u forumu Hardver
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 13.11.2006., 00:06
  3. HITNO!SIEMENS!JOIN MEDIA!HITNO :?