ŽIČARA

DOKONI UM

Iskusan
Poruka
6.929
ŽIČARA DO TVRĐAVE :confused: 25.08.2006.
image10680.jpg
10:07 - Zakupac hotela "Varadin", Ratko Butorović, izjavio je da će pregovarati sa gradom o izgradnji žičare preko Dunava. Butorović, poznatiji kao Bata Kan Kan je za Građanski izjavio da se "Tvrđava ne može oživeti bez atrakcije kakva je žičara". Rekonstrukcija hotela će započeti odmah nakon dobijanja saglasnosti Zavoda za zaštitu spomenika kulture, a neće biti završena do kraja godine, kako je najavljivano. Butorović je najavio da će umetnici koji zauzimaju ateljee u zgradi hotela morati da plaćaju zakup prostora.

Potpisivanje ugovora o zakupu hotela zakazano je za ponedeljak. (RADIO 021)
 
lillymoon:

sto je najjace, snimljeno je prema istinitom dogadjaju
a FIAT ih je takodje iskoristio za reklamu........cetiri crnca sa dredovima i bob popakovani u multiplu....okolo pescane plaze, u kolima pici rege i reklama se zavrsava sa FIAT MULTIPLA, ZVANICNO VOZILO JAMAJCANSKOG BOB TIMA

ali da se vratimo na temu... nadam se da ce ga, za razliku od pariskog magazina i hotela park, srediti cestito...
 
pa ja sam vidovit ! (i bez kupatila :lol: )


Na vestima pre neki dan ...kako svi zivi ministri oce da naprave jos neku zicaru negde na kopu ili gde vec ...i ja glasno prokomentarisem kako nikom ne PANE na pamet da napravi zicaru preko Dunava !!:) ...i eto ....bitice !:D

( samo da bude bezbedno )
 
nesons:
pa ja sam vidovit ! (i bez kupatila :lol: )


Na vestima pre neki dan ...kako svi zivi ministri oce da naprave jos neku zicaru negde na kopu ili gde vec ...i ja glasno prokomentarisem kako nikom ne PANE na pamet da napravi zicaru preko Dunava !!:) ...i eto ....bitice !:D

( samo da bude bezbedno )

:shock:
Nemoj tako ne određeno ... Pravi se novi četvorosed umesto tanjira na DUBOKOJ 1 i novi četvorosed umesto sadašnjeg dvoseda na Dubokoj 2 + kreće izgradnja ski centra na Staroj planini i već se grade dve nove žice...
Nacionalni investicioni plan BATOOOOO :lol:
Šta god da je samo da prave nove žice i staze ... pa makar i preko DUNAVA
 
Ima li nesto da Buturovic nije uzeo da radi u ovom gradu,opet postaje najjaci u gradu,kao 90-ih...Sto se tice zicare ne bih voleo da je vidim,jer mislim da bi bilo skrnavo ali bi svakako bilo super za turiste sa ovih brodova sto dolaze iz nemacke...S obzirom da okupiraju celi centar i da su im ultra zanimljivi oni skrnavi konji i one sijalice u asfaltu boja da dobijes odmah neki napad epilepsije,onda bi ovo bila prava atrakcija.
 
KAKVA BRE! ZICARA?!?!

Bas me zanima gde ce da je postave!

Ala su KILAVI ! ! ! Mrsko im da se popnu uz stepenice. : /

Ko ne moze da izdrzi 200 stepenica nije ni vredan posete tvrdjavi.

Bilo bi bolje da uvedu jednu liniju GSP "Centar - Tvrdjava" ako vec hoce tako nesto. A i taksi je jeftin.
 
Ja sam mislio da bi zicara bila preko Dunava,sa novosadske strane na tvrdjavu...To bi bila atrakcija,kakvo bre stavljanje zicare negde u podnozje tvrdjave,to je totalno glupo.
 
Pa moze,Novi Sad,staju turisti nemacki,svidja im se grad,drugo vozis se zicom preko Dunava,druge najvece i jedne od najlepsih i interesatnijih reka u Evropi,i ti preko jedne takve reke ides od Petrovaradinske tvrdjave,najlepse tvrdjave koju je podigla velika Marija Terezija.Zar nije atrakcija?
 

Back
Top