Dragi moji savremeni muskarci...

Šta uopšte radiš s nekim kome ideš na ganglije?
bug.gif
 
Da nesere stalno o musko-zenskim odnosima i o tome kako treba da pricamo i delimo iskustva... Alo, pa pricamo stalno... Jedino sto sam zeleo bilo je da budem SAM barem jedan dan.... ali neeeee, zato sad nemam devojku, nisam kres'o vise meseci, a necu ni skoro (mozda kad krenem na predavanja... bah, pusti snovi moji....)
 
A ja sam to regulisao ovako .... kad vidim da insistira na necemu sto je totalno van pameti ja je pustim i sve vreme je podrzavam onako pomalo , a kad se ispostavi da je to potpun promasaj onda joj ja zvocam , a kad ona na kraju poludi ja se izvinem lepo i sve bude ok .... onda naravno ona kad pocne da zvoca meni za ovo ili ono ja samo nastavim gde sam stao onomad i prici dodje kraj ! Lepo se posle izmirimo i svi srecni ....
Jos da nadjem neku da primenjujem ovu tehniku i bice super :wink: :lol:
 
Captain Jack Sparrow:
A ja sam to regulisao ovako .... kad vidim da insistira na necemu sto je totalno van pameti ja je pustim i sve vreme je podrzavam onako pomalo , a kad se ispostavi da je to potpun promasaj onda joj ja zvocam , a kad ona na kraju poludi ja se izvinem lepo i sve bude ok .... onda naravno ona kad pocne da zvoca meni za ovo ili ono ja samo nastavim gde sam stao onomad i prici dodje kraj ! Lepo se posle izmirimo i svi srecni ....
Jos da nadjem neku da primenjujem ovu tehniku i bice super :wink: :lol:
Dobra tehnika, mada hoće da ponekad omane kada se suviše često primenjuje. ;)

Zbog toga mora da se kombinuje sa modifikovanom varijantom kada sopstveno zvocanje svedeš na minimum samo da ti posluži kao šlagvort za izmirenje.i onda bude sve u redu. :lol:
 
Žene bi stvarno morale da nauče kako da zvocaju, izvinite, ali to stvarno radite sem kada ste zaljubljeni, mada ima nažalost i muškaraca koji samo nešto zocaju.
Nemoj nikada da ga previše diraš kada vidiš da je odsutan ili nervozan. Ako je stalno odsutan, onda ga driblaj ili ostavi.
Kako se mi teže otvaramo i pričamo o svojim problemima, nemoj nikad previše da navaljuješ da ti kaže, ali probaj izokola. Znaš mi smo ti jaki, ali ne u svakom smislu. Nemoj ga nikada provocirati a da nemaš argumente, meri dva puta jednom lani.
U sexu malo ga spopadaj i ti, i pravi nove neke varijante po mogućnosti.
Ako nije neki na ovom polju iz nekih lakših razloga(navalentan, nestrpljiv, brz, agresivan, ili previše nežan, polućutke mu to daj do znanja-navediga) probaj da mu saopštiš šta ti je bilo lepo, ali bez mnogo foliranja, jer ako to ukapira ode sex u pizdu materinu. Ovo je tema po kojoj radiš kao po jajima.
Nemoj da ga gušiš da ne ide na sport i da se viđa sa svojim društvom, sem onda kada pretera.
Ako si strpljiva i imaš smisla da učiš ga, onda ćeš dobiti sigurno muškarca po svojoj želji.
Samo nemoj da pređeš u mazohizam, nesmeš biti ni mama, a nikada nesmeš da se opustiš u smislu oblačenja itd.
 

Back
Top