Najsimpaticnija udvaranja

MB bus... ja prinudjena da izadjem tamo.. :roll: u patikama i farkama,smaram se extra...
Pochinje jedna super pesma za djusku,igram sa drugaricim,biser mi prilazi i kazhe : "Bash lepo igrash."
JA: "Hvala." - uz osmeh,naravno.. i nastavljam da djuskam. :D
ON (opet) :"Ali STVARNO lepo igrash.. stvarno."
JA: "ok..chula sam te i prvi put.". i dalje se smejem. :lol:
ON"Ej...idem ja u wc..(i pokazuje prema istom)..sad cu doci.. ".. :?
JA: OK.... :loL: :loL: :lol: Jbt,na momenat sam se osetila k'o Baba Sera... :lol: :lol:
Kakvih sve dileja ima... :p Mozhda se nadao da cu krenuti za njim da mu drzhim...strazhu.. :p :lol:
 
Peta W.:
MB bus... ja prinudjena da izadjem tamo.. :roll: u patikama i farkama,smaram se extra...
Pochinje jedna super pesma za djusku,igram sa drugaricim,biser mi prilazi i kazhe : "Bash lepo igrash."
JA: "Hvala." - uz osmeh,naravno.. i nastavljam da djuskam. :D
ON (opet) :"Ali STVARNO lepo igrash.. stvarno."
JA: "ok..chula sam te i prvi put.". i dalje se smejem. :lol:
ON"Ej...idem ja u wc..(i pokazuje prema istom)..sad cu doci.. ".. :?
JA: OK.... :loL: :loL: :lol: Jbt,na momenat sam se osetila k'o Baba Sera... :lol: :lol:
Kakvih sve dileja ima... :p Mozhda se nadao da cu krenuti za njim da mu drzhim...strazhu.. :p :lol:
Pa nemoj da si na kraj srca.... ko zna koliko se jadan kanio da ti pridje... ti si ipak riba ;)
 
bas malopre u busu neki decko sto je sedeo iza mene i krenee da me mazi po kosi odjednom!!!Ja se malo pomerim,kad on opet!I sapne mi na uvo:Kako se zoves..Ja se pomerim na drugo sediste,a on pocne...Tijana...Jovana...Mina..tako x puta ja kuliram,kad kaze on posle 1000 godina nabrajanja...Persida!Ja tu tako pocnem da se smejem,a on mrtav ozbiljan:Znam sam da se zoves Persida od samog pocetka...:D Tenkre!
P.S.Izvinjavam se sto sam malko promasila temuu...
 
Jedan tip na plazi....

JEL TO SVE TVOJE??? (misleci na prednji dio mog tijela....)

onda
TI SI MENI SLATKA,TI SE MENI SVIDJAS<JA BIH DA SE SMUVAM SA TOBOM....
i posle toga duuuge 2 godine....

Ovaj mi je ostao u najljepsem sjecanju....
u kaficu,ja sa mojim drugovima i Vanjom....
i ja pijem pivo,Vanja kolu...
i kaze mi AJ BRATE KAKO MOZES PIT TO PIVO PO CITAVI DAN,MENI SE SMUCILO....
ja PA DOBRO TEBI,MENI JE BAS LIJEPO....
on AE DA VIDIM IZ TVOJIH USTA<MOZDA JE UKUSNIJE.... & than kiss....

i takoN...



 
Vanila_Ninja:
bas malopre u busu neki decko sto je sedeo iza mene i krenee da me mazi po kosi odjednom!!!Ja se malo pomerim,kad on opet!I sapne mi na uvo:Kako se zoves..Ja se pomerim na drugo sediste,a on pocne...Tijana...Jovana...Mina..tako x puta ja kuliram,kad kaze on posle 1000 godina nabrajanja...Persida!Ja tu tako pocnem da se smejem,a on mrtav ozbiljan:Znam sam da se zoves Persida od samog pocetka...:D Tenkre!
P.S.Izvinjavam se sto sam malko promasila temuu...

Koji kralj :lol:
 
drugarica me upoznavala s nekim likom.ja pruzim ruku,kazem - Ja sam Natasa.on je poljubi i kaze - Ja sam zaljubljen...a ja :shock: :mrgreen:

na moru u kaficu,pijem limunadu i konobar mi nije donio secer...ja ga zovnem kazem mu - izvini jel mogu da dobijem secer? On - Jao izvini,mislio sam da ti ne treba,posto si toliko slatka...
 
shto se tiche romantichnih ydvaranja...trenytno nemam takve priche...
sve bre to otishlo y ayt...cyrama se prilazi na takav kretenski nachin i one koje padny na takve proste priche svaka chast...
naravno postoje izyzeci i y ovom slychajy...mada takvih je bash malo... ;-)
 
jbg, sta da ti kazem, koliko puta se desavalo da je decko romantican, pa da ga devojka ne shvati i otera ga u 3 lepe, zato sto sama nije ni sposobna da shvati...........
a koliko ima likova koji se ponasaju u macho dzukackom fazonu pa prolaze.......... jbg, ovo je ipak balkan
 

Back
Top