Ja to nisam ocekivala/o!

Last dance

Iskusan
Poruka
5.242
Meni nedostaje ovakva tema. Hajde, sta to niste ocekivali, a desilo se? Sta vas je to, makar na momenat, izbacilo iz kolotechine? Ko vas je odushevio, ili razocharao? I kako se vi osechate zbog toga?
(nadam se da ovo vec negde nema, valjda mi nece lupiti katanac!?) :roll:
 
sedim sa drugom na kalishu i prilazi mi neki dekica i kaze da je pesnik, da sam ga inspirisala i da bi voleo da mi napishe pesmu....bash mi je lepu pesmu napisao, odushevio me je! al to je bilo josh pre mesec dana...sve u svemu, setam se danas opet kalishom i samo cujem stihove "...tvoj osmeh lep i sharmantni, da njime svet okitim, da bude lep i sharmantan k`o ti..." okrenem se i vidim tog dekicu, mislim da se zove Nikola, kako diktira pesmu nekoj devojci na klupi...iste stihove koje je meni napisao...zar nije lik? ucini da se osecash posebno, bar dok ne otkrijesh malu prevaru a za uzvrat trazi neshto sitno, da popije pivo...
 
naancy90:
pozvala sam decka i on mi je rekao:"kazi...sta je bilo?" a nikada ne razgovaramo tako, i na kraju mi je rekao:"vidimo se.cao" a ni tako nikad ne zavrsimo razgovor....:(

Zao mi je... Sranja se desavaju. Ok, ovo sam vise kurtoazno rekao, ali neka bude.
Pa u poslednje vreme nisam bas nesto u koloseku, tako da me je teze vratiti u kolosek nego me izbaciti iz istog.
 
ja nisam ocekivao da ce biti tolika vrucina danas kad sam morao da idem da prijavim ispite.....i sto je najgore mene i jos dva ortaka navatao jedan prof da mu iz kola odnesemo u bibliJoteku neke knjizurine(statisticki godisnjaci od 54 pa na ovamo....i to je on kupovao :shock: )
 
bohemi:
Meni nedostaje ovakva tema. Hajde, sta to niste ocekivali, a desilo se? Sta vas je to, makar na momenat, izbacilo iz kolotechine? Ko vas je odushevio, ili razocharao? I kako se vi osechate zbog toga?
(nadam se da ovo vec negde nema, valjda mi nece lupiti katanac!?) :roll:

Razocarala drugarica... kako bih se osjecala... prvo sam se nervirala,posle je qlirala... boli me,to je njen obraz,ne moj....
Nisam ocekivala da cu imati dugu vezu sa jednim momkom koji mi je bio drug i nikad me prije toga nije privlacio....
Nisam ocekivala dvolicnost mojih drugova....
odusevio me jedan bivsi kad mi je rekao da sam mu znacila puno.... uh posle svega sto sam mu radila i on meni....
ma mogla bih do jutra ovako....
 
Razocarala sam samu sebe zato sto nisam spremila ispite kako treba pa cu najverovatnije da obnovim godinu! Sto se tice odusevljavanja , iskreno svaki dan me decko odusevi s necim bas bas bas lepim....nekako samo on i zna da me odusevi na pravi nacin!
 

Back
Top