koksaki virus

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bar znas koji je virus u pitanju. Pogledaj temu Mioperikarditis, to sam ja pre nekog vremena postavila. Naime i mene je spopao ko zna kad neki virus. Pre nekih 3 meseca sam pocela lose da se osecam, malaksalost, brzo umaranje, lupanje srca, bolovi u plecki, ruci itd. Uradila sve moguce pretrage, na kraju mi (ko zna koji po redu) kardiolog posumnjao da je mioperikarditis, odnosno upala srcane kese. Prepisao mi da svaki dan da pijem Aspirin od 100mg, 2X1 Bedoxin (B6 vitamin), 1x Q10 koenzim od 20 mg i 2x150mg Magnezijum i Vitamin C od 1000mg (nisam ga pila zbog stomaka, ali limunade sam pila) i da mirujem sto vise mogu, da se ne naprezem, ne vucem kese sa pijace, polako da idem uz stepenice itd. Takodje sam uradila test na koksaki virus, ali je bio negativan. Bas sam juce bila na kontroli posle mesec i po dana. Bolje mi je, jos upala nije sasvim prosla i doktorka mi je rekla da nadalje pijem koenzim Q10 i Magnezijum, a aspirin samo po potrebi ako imam bolove u grudima.
Terapija traje jako dugo i oporavak je spor. Savetujem ti da se strogo pridrzavas uputa doktora i ako ti kaze da se ne zamaras, odnosno ne kreces shvati to bukvalno.

Zelim ti brzo ozdravljenje i bice to sve o.k.!
 
Pridrzavam se ja toga,ali me brine imao sam dve upale pluca za redom.Pio sam panklav prvih 10 dana, a zatim Cedax caps jos 10 dana po jednu dnevno. Ja i dalje povremeno osecam bolove u grudima, povremeno lupanje srca i umaram se brzo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top