Svuda podji svojoj kuci dodji!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jeste bwe....ovdi je naboljse....ima gi svega.....kojekake djakonije pa pivoooo......pa ladno pivo.....pa pivo u krigleeee.......pa bajadere.......ups......Snezoooooooo,,,,,,oooooooo..........ma di se ona izgubila bweee..........eto......probo ja onomad da nesto napisem na otem svastarijumu a oni oma is bwe usmrde nam forum......et kaki su bwe........nemaju gi ona osjetila.....osjecanja......oterali oma mene.........buaaaa i smrc.........
 
Captain Jack Sparrow:
cekaj da vam pricam samo kad sam se ulogovao .... mal se nisam slogirao kad sam vido da nema upoznavanja !
Pa de mi se dede ladja ! :shock: AAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaa
I onda me uputise :oops:
Jack,i ja sam tako isto ,slognula se,pa se ispisem,ono ima,ja se registrujem -nema,protrljam oci,opet isto....eeee,vidis sta se radi,ja im pisem,odgovaraju da sam najgora,tako nekako,nisam imala sansu za popravni jbt,.....al cuti dobro je i ovako...;)
Malko mi samo zao,pojeo mrak mojih 150 postova.......,al ostalo za jednu" crvenu"......
 
takodje oavj forum mi je druga kuca!Sa vama delim pare(ukradene),robu(krijumcarenu),tugu,bol,smeh,patnje,probleme.Dodjem da se izvdajam sa nekim kad sam nervozan,dodjem da se nasmejem kad sam tuzan,dodjem kad sam raspolozen da me neko iznervira.....smrc,secam se kad sam se uclanio ovde ,bil oje to pre godinu dana
21.gif
.....
 
tommy gun:
takodje oavj forum mi je druga kuca!Sa vama delim pare(ukradene),robu(krijumcarenu),tugu,bol,smeh,patnje,probleme.Dodjem da se izvdajam sa nekim kad sam nervozan,dodjem da se nasmejem kad sam tuzan,dodjem kad sam raspolozen da me neko iznervira.....smrc,secam se kad sam se uclanio ovde ,bil oje to pre godinu dana
21.gif
.....
Ti bi mogao da budes dragocen clan nase gusarske ladje :twisted: vidim razumes se u posao :mrgreen: :-D
 
Da da nasa kucica nasa slobodica ! pravimo rostilj svaki dan ! i meze uz sljivku .... tanko-tnko ( znam napisao sam tnko a ne tanko .... al tooolko je tanko da sam odseko jedno slovo 8-) ) secena govedja prsuta , tvrda ko koska, pa sir ..... OOOoooooo kakav je to samo sir za meze , a posto twigica wole travu i sumicu ima i piknik u dvoristu da napravimo ... duboka ladovina ispod stoletnih borova , a izmedju borova i nas nadstresnica od trske da nam ne pada smola od borova na glavu..... jeeeee skoro ko moje pravo dvoriste samo fali trska , al nju ima da zamisljamo !
Bre bre al nam je lepo ovde :-D
 
lily-sid:
Pozdrav svima... krece "ladja".. a jel francuska? Znate ona bas nije dobro prosla u zivotu.. :-? :lol: ;)
A ma neeee
Ladja je nasa gusarska , a ja sam kapetan kako i ime kaze Captain Jack Sparrow.... i kao domacjin ja bi da ti pozelim dobrodoslicu i tako to sve po redu , a ako volis opasan zivot i burno more , povremene prepade na druge brodove i stalne zurke vesele sa picjem sto ima suncobrancice .... ukrcavanje :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top