Da li ste ovde zabave radi ili ...?

Poruka
2.386
Ja skoro svakog dana svratim , nekada i vise puta dnevno zavisi od toga koliko posla imam ! E sada ima li ovde nekog ko dolazi da namece neke nove ideje ili da vidi da li ima nekoga ko bi mogao biti napadan ili provociran , ili nesto slicno ? :shock:
Ja mislim da ima ! Docekali su svojih pet minuta , kriju se iza pravila kuce i misle da mogu da napadaju koga stignu , da mogu da nipodastavaju i vredjaju koga stignu i njihovi komentari budu ( posto su manjinska grupa) precutno pusteni da postoje ....
Ok zakljucajte i ovo obrisite , ma i mene izbacite , ali hocu samo da vam kazem da moj zivotni moto jeste " nikog prvi ne diraj , uvek pruzi ruku i drugi put , ali ako dozvolis treci put da te namagarci ili izblati , pa onda sam ja budala ! A to necu da dozvolim !
rekao sam sta sam imao ajd sada kljuc :roll:


Hocu dakle samo da ponovim da mi cilj nije da ovde dolazim i vredjam i blatim druge , ali necu da dozvolim da drugi to rade meni!
 
dzordzV76:
Nije vredno da se nerviraš i budeš isprovociran!!!!!!!!!
Ja sam ovde iz zabave, edukacije po mogućnosti i analize, jer sam u pripremi za doktorat na medicini, na temu Emotivno stanje grupacije kao posledica na individuu i snagu individue da utiče na grupaciju


Pa kakva ti je to tema za doktorat?Obradjena je milion puta i na milion razlicitih nacina!
Znaci psihijatrija! :lol:
 
forumom se bakcem kad imam vremena,a posto sada aktivno ucim i sedim za stolom na kome je i kompjuter,dodje mi kao relaksacija i petominutna pauza...inace,zaista je suludo prihvatati licno bilo koji komentar.....pogotovo sto su to komentari upuceni na pojedinacne izjave....ne moze me nikako uvrediti neko ko me ne poznaje.A ljudi koji to pokusavaju,smatram ih izuzetno povrsnim. ;)
 
Dolazak na forum mi je super jer smanjuje stres. Dobro je uvece, pred spavanje malo, a i na poslu, kad se svi zapricaju o nekim dosadnim stvarima, ili ako nemam sta da radim ovo moze da bude interesantno.

I neke stvari koje sam procitala ovde su uticale na mene pozitivno, shvatila sam neke stvari pre nego sto bih inace. Super je sto uvek ima nekog koga zanimaju teme koje zanimaju i mene.

Neke stvari me zasmejavaju ovde, ima bas duhovitih ljudi.

Eto.
 
Ja sam ovde da se zabavim, ali ne na štetu drugih. Da pročitam nešto zanimljivo, naučim nešto novo, čujem nešto duhovito. U svakodnevnom životu imam i previše ružnog, galame, kuknjave,... verujem da nam ne treba to i ovde. Da li sam u pravu?
 
Borg_Queen:
isto, bolje mi je ovo nego tv, a i da smotam koga :razz: :lol:
Ej Spock, a kad ga smotaš, oćeš otvoriti temu "kako smuvati frajera preko pp" za edukovanje novih naraštaja? :lol:

I da, ja sam ovde jer me mrzi da radim...i da pišem...ma ume ovde da bude zabavno, naročito ako krene neki fajt!
bug.gif
 
oooodavno bolji moto nisam vido

" nikog prvi ne diraj , uvek pruzi ruku i drugi put , ali ako dozvolis treci put da te namagarci ili izblati , pa onda sam ja budala ! A to necu da dozvolim !
rekao sam sta sam imao ajd sada kljuc

dobar si ti chovek...vidi ti se po rukopisu...
 

Back
Top