Da li ste ovde zabave radi ili ...?

Captain Jack Sparrow:
Ja skoro svakog dana svratim , nekada i vise puta dnevno zavisi od toga koliko posla imam ! E sada ima li ovde nekog ko dolazi da namece neke nove ideje ili da vidi da li ima nekoga ko bi mogao biti napadan ili provociran , ili nesto slicno ? :shock:
Ja mislim da ima ! Docekali su svojih pet minuta , kriju se iza pravila kuce i misle da mogu da napadaju koga stignu , da mogu da nipodastavaju i vredjaju koga stignu i njihovi komentari budu ( posto su manjinska grupa) precutno pusteni da postoje ....
Ok zakljucajte i ovo obrisite , ma i mene izbacite , ali hocu samo da vam kazem da moj zivotni moto jeste " nikog prvi ne diraj , uvek pruzi ruku i drugi put , ali ako dozvolis treci put da te namagarci ili izblati , pa onda sam ja budala ! A to necu da dozvolim !
rekao sam sta sam imao ajd sada kljuc :roll:


Hocu dakle samo da ponovim da mi cilj nije da ovde dolazim i vredjam i blatim druge , ali necu da dozvolim da drugi to rade meni!


E sada ima li ovde nekog ko dolazi da namece neke nove ideje ili da vidi da li ima nekoga ko bi mogao biti napadan ili provociran , ili nesto slicno

evo provociram te...osh da ti uvaljam neq ideju??...
shto ti dolazish na forum?...da ostavljash smajlije i slazhesh bljutave fore u nekakvoj nemogutjnosti normalne konverzacije?...zhelish nam retji da si ti produktivan chlan ovog kolektiva?...kome su postovi formirani u tematsq celinu stvorenu da sluzhi drugima?...

cerekam ti se u lice!...nikogovitju !
 
moguce je da u RL nisam imala priliku da budem u ovakvom muzeju...
ovo mesto je Galerija i Frikova i ok likova, lavirint ljudskih uvrnutosti...ali i lepote...
mesto zaebalo Luvr..
...mesto gde se ljudske gluposti razotkrivaju, gde se razotkrivaju cinizam,
zajedljivost, potreba da se vredjamo, mesto gde su neki ipak opstali u normalnosti,
ali su neki ovde razboleli svoju dusu...

mozda je ovo mesto izduvni ventil...jer smo svi puni g.o.v.a.n.a,
RL je mesto surovo i nesto mnogo moramo da se pravimo da smo normalni...
 
AntunTun:
E sada ima li ovde nekog ko dolazi da namece neke nove ideje ili da vidi da li ima nekoga ko bi mogao biti napadan ili provociran , ili nesto slicno

evo provociram te...osh da ti uvaljam neq ideju??...
shto ti dolazish na forum?...da ostavljash smajlije i slazhesh bljutave fore u nekakvoj nemogutjnosti normalne konverzacije?...zhelish nam retji da si ti produktivan chlan ovog kolektiva?...kome su postovi formirani u tematsq celinu stvorenu da sluzhi drugima?...

cerekam ti se u lice!...nikogovitju !

Some ti da imas svoj qurats nebi kacio u avatar nojev ...
mislim da sam sve rekao
A o tim intelektualnim sposobnostima koje ti posedujes , ma necu da se trosim jel toliko potrosen da budem tesko da mogu...


pozdrav od praunuka pukovnika iz komita , unuka doktora pravnih nauka sa sorbone , sina diplomiranog gradjevinskog inzenjera ... o sebi necu da govorim , a ni o ostalim precima koji su ovima prethodili ... a koji su znam , sto za tebe sumljam ... :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top