Lepi grome moj

Ok, ti misliš da je tekst o baji, strefila ljubav ko munja sa nebesa. šta već... Ili je neko zaradio kladeći se na hipodromu. O čemu je tema, ponovo?
 
-Eva-:
Pjesma o konju (doratu, paripu, ragi)? Hm, vrlo interesantno. :mad:
Ne verujem, ima deo gde ona peva "pila sam ti vodu sa ramena".
Ustvari ona po meni peva o tipu koji je ludo zadovoljava u krevetu i koji je nesavremen muškarac. Ako je onaj pastuv asocijacija na muškarca, onda nema šanse da je u pitanu savremen muškarac ma šta to značilo.
 
dzordzV76:
Ne verujem, ima deo gde ona peva "pila sam ti vodu sa ramena".
Ustvari ona po meni peva o tipu koji je ludo zadovoljava u krevetu i koji je nesavremen muškarac. Ako je onaj pastuv asocijacija na muškarca, onda nema šanse da je u pitanu savremen muškarac ma šta to značilo.


Zar ti stvarno mislis da ti koji njoj pisu tekstove toliko dubiozno razmisljaju dok rimuju i nabacuju reci?Ne bih rekla,Izuzev ako nisi ti licno ucestvovao u pisanju. ;) Sto,jelte nije nemoguce! ;) ;)U tom slucaju,znacenje bi zaista moglo biti u skladu sa onim sto si iznad napisao.
Ma daaaaj...pa seti joj se samo one pesme u kojoj se pominju neki bacili....kakve teske reci... :lol:
 
Vidi stvarno... Dis postao moderator.
Samo bundeva i ja to nikada necemo biti, zlehuda sudbo. Ali nije ni to lose... Mi ti dodjemo kao neki akademici, nikad u vlasti - ali imamo savetodavnu funkciju. Valjda to ima veze sa svim visokomoralnim osobinama koje nas krase.
Ma sta se to desava na Forumu? Previranja, odlasci...
Dis, je l' to ima veze sa tobom?
A sto se tice teme... E, primio sam se na Cecin album samo tako. Slusao sam ga po ceo dan jedno dve nedelje. I ne samo ja, vec jos neki koji su mi to priznali tak kad sam otvorio dusu... Mislim na one moje prijatelje sto ne vole Cecu; slusaju brit-pop, tehno, etno... i tako to moderno. Cak sam hteo i temu da otvorim, da vidim koliko nas ima takvih.
Ali dobro, proslo me je... Ne pustam vise cak ni "Mantu".
 
Kad_LupimLupim:
Ja Mog zovem Grom... ne znam na koga se odnosi pesma stvarno :roll:
27.gif

30.gif
 
dzordzV76:
Pa tema je vrlo jednostavna, KO JE I KAKO SHVATIO PESMU-NA KOGA MISLI


Text sam shvatio kao jedno djubre koje se prodaje i pusta kojekuda.
Ako je potrebna analiza... buduci da se radi o cetnickoj konkubini, onda je konj zapravo "baja"... ili svog baju zaista zove "konj" - "konjeeeee"...
Kao god... zasto zamatari mozak tumaceci jedan sasvim priprost text izvesne sementalke...
 

Back
Top