Forumski bolesnici

angel's_breath:
A kakve to veze ima sa sexom?
A da, cccc... stvarno ih ima uzasno mnogo. Kote se k'o Kinezi.
Dobro je da dame imaju prednost. Nadam se da Te je neko, Anđele, učinio ponosnom što si žena, koliko je večeras, tj. jutros. Tja, što nijesam žensko, mis'im, na tvom mjestu.
 
Pa, u tome i jeste stvar – da je jasno, ne bi bilo „bolesti”. Konkretnije: koliko mogućnost virtuelnog manipulisanja, skrivanja, pretvaranja, prenemaganja, podmetanja... deformiše naš odnos prema (potencijalnom) partneru koji imasmo bez net-a?
 
I kategorije! Klasični forumski pokušaj duhovitosti s dozom nadmenosti i omalovažavanja, nipodaštavanja... prožet JA-pa-JA muževnošću... svega u par riječi.

Sumnjam da će za tvoje izlječenje pronaći lijek prije nego za kancer.
No, ne brini. U moru poremećenih, ovaj tip bolesnih je jedva upadljiv. Diskrecija zagarantovana. Sve ostaje u kući ;)
 
®:
I kategorije! Klasični forumski pokušaj duhovitosti s dozom nadmenosti i omalovažavanja, nipodaštavanja... prožet JA-pa-JA muževnošću... svega u par riječi.

Sumnjam da će za tvoje izlječenje pronaći lijek prije nego za kancer.
No, ne brini. U moru poremećenih, ovaj tip bolesnih je jedva upadljiv. Diskrecija zagarantovana. Sve ostaje u kući ;)

hvala hvala...vish kako lijepa rijech gvozdena vrata otvara....:))))
PS.yebo te tito u analni kolutic:)))))
 
®:
Pa, u tome i jeste stvar – da je jasno, ne bi bilo „bolesti”. Konkretnije: koliko mogućnost virtuelnog manipulisanja, skrivanja, pretvaranja, prenemaganja, podmetanja... deformiše naš odnos prema (potencijalnom) partneru koji imasmo bez net-a?
Moj patner je tvrdio da deformishe, ja se ne slazem bash.. sad je bivshi partner i imam novog, takodje bolesnika :lol:
 
ja sam skroz oboleo..iskreno sam zabrinut za sebe..postao sam podvojena licnost, vise ne znam ko je pravi bundeva ni ko sam pravi ja..imam krizu identiteta...kad se ukonektujem na krstu, dozivljavam strasnu transformaciju, postajem bundeva-men..
 
bundeva:
ja sam skroz oboleo..iskreno sam zabrinut za sebe..postao sam podvojena licnost, vise ne znam ko je pravi bundeva ni ko sam pravi ja..imam krizu identiteta...kad se ukonektujem na krstu, dozivljavam strasnu transformaciju, postajem bundeva-men..
Bundeskaro, daj ne mlati! :razz: Znaš da si van konJkurencije i da bi mogao da nametneš čitav aksiološki sistem. Tvoje „deformacije” iščezavaju onog trena kad se pogledom zalijepiš u kak'e mlađaHne izvajane noge koje proklepeću kraj tebe. 8-)

Drugom TI TO serviraj, bundevamanu jedan ;)
 

Back
Top