A da li...

R

Rizla

Gost
...je moguce da je riba sa kojom sam se seksao svrsavala na svakih 3-4 minuta. Posle jedno sat vremena je prosto pala od umora i zaspala istog trena.Sve je izgledalo kao da je tako, a da li je? Sta vi mislite jer to moguce ili se samo pretvarala? :roll:
 
A ti si bio dobar, bash ono...
winknudge.gif
 
Pravo da ti kazem nemam pojma.Naravno da bih voleo da je to bilo do mene :D :D :D medjutim posto mi se to posle nikada nije desilo, shvatio sam da ja ipak i nisam bas takav "rudar" :P :P
 
Rizla:
Pravo da ti kazem nemam pojma.Naravno da bih voleo da je to bilo do mene :D :D :D medjutim posto mi se to posle nikada nije desilo, shvatio sam da ja ipak i nisam bas takav "rudar" :P :P
Ih, pa samo to sto priznajes da nisi "rudar" dize ti cenu (bar u mojim ocima).
/me tako retko deli komplimente... :roll:
 
Uh, nemoj, uobrazicu se :wink: , mada stvarno mislim da je to bilo nenormalno. Ustvari cek bre, mozda je ipak do mene hahaha :D :D :D :D :D :D
Salim se naravno, a ti si to kao cula da postoji? :?:
 
Naravno da je normalno!! postoje djevojke koje su multi orgazam, to isto imas i kod muskaraca, znas onu pricu iz dolly bell, kad pitaju klikera kako je bilo sa ljubicom: a on kaze tri puta bez vadjenja :)
 
Ajde devojcice, pa jel vam se to desilo neki put, mislim da ste otkinule bar 2 ili tri puta za redom??? 8)

Ej a to tri puta bez vadjenja, ma ni u to ja bas nisam siguran, nesto mi tu smrdi,a? :wink:
 
Rizla:
Ajde devojcice, pa jel vam se to desilo neki put, mislim da ste otkinule bar 2 ili tri puta za redom??? 8)

Ej a to tri puta bez vadjenja, ma ni u to ja bas nisam siguran, nesto mi tu smrdi,a? :wink:

Ma moze i pet puta samo moras da pazis kako.
Svaki put kada zavrsis, ti se u tom istom polozaju primiri i nemrdaj da ti slucajno ne ispadne, pa kad se ponovo probudi udri Smilju po fitilju!!! :D
 
za prva 2,3 orgazma mi je potrebno dosta vremena,a posle....kuku majko,kao da se zver probudila u meni,nikad mi dosta vrhunca,samo bih jos,i jos....i kad vec vidim da postaje mucno po njega(na jedevite jade mu pomognem da svrsi),a onda pravac kupatilo,pod hladnu vodu :lol: jedva se tad smirim :roll: ,mislim ovu moju jadnicu :wink:
 
secerlema:
za prva 2,3 orgazma mi je potrebno dosta vremena,a posle....kuku majko,kao da se zver probudila u meni,nikad mi dosta vrhunca,samo bih jos,i jos....i kad vec vidim da postaje mucno po njega(na jedevite jade mu pomognem da svrsi),a onda pravac kupatilo,pod hladnu vodu :lol: jedva se tad smirim :roll: ,mislim ovu moju jadnicu :wink:
Vaaaaaauuuu :D Joj, seceru, moramo da se upoznamo...
Sto se teme tice - moguce je. Desilo se i meni nesto slicno - bio sam umlacen, izgreban, izujedan i zadovoljan :D
 
Ma vidim ja da to i bas nije neki cest slucaj kod ovih nasih devojcica. :( Medjutim nije to tako lose kada ti se ovo desi, nekako ti poraste ego, ali sa sledecom ribom skapiras da i nisi bas nesto 8) 8)
Da li se nekako na ribi moze prepoznati da je multi-orgazmicna(sto neko rece) :lol: :lol: :lol: :P
 
Rizla:
Haha, kao takve ribe nose bele majce...hahahaha :wink:

Znaci na forumu nema uopste multi-orgazmicnih....eeee bezveze, ma onda palim ja odavde :D :D :D :D :D :D
blago nama kad si ti ovde zbog multi-orgazma...

sretno možda još kad u životu naletiš na dobru glumicu pa ti opet podigne ego :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top