A da li...
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 95

Tema: A da li...

Rizla
    Guest

Podrazumevano A da li...

...je moguce da je riba sa kojom sam se seksao svrsavala na svakih 3-4 minuta. Posle jedno sat vremena je prosto pala od umora i zaspala istog trena.Sve je izgledalo kao da je tako, a da li je? Sta vi mislite jer to moguce ili se samo pretvarala?

Kapris
    Guest

Podrazumevano

A ti si bio dobar, bash ono...

Rizla
    Guest

Podrazumevano

Pa da znas da to tako ispada. To mi se tad desilo i naravno vise nikada ni sa jednom drugom ribom. Bas zbog toga vas i pitam 8)

Kapris
    Guest

Podrazumevano

Aha, samo s njom...?
    Ja mislila da je do tebe... Shalim se.
    Pa valjda je ta riba bila extra-orgazmicna. Citala sam da ima takvih... :wink:

Rizla
    Guest

Podrazumevano

Pravo da ti kazem nemam pojma.Naravno da bih voleo da je to bilo do mene medjutim posto mi se to posle nikada nije desilo, shvatio sam da ja ipak i nisam bas takav "rudar"

Kapris
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Rizla
    Pravo da ti kazem nemam pojma.Naravno da bih voleo da je to bilo do mene medjutim posto mi se to posle nikada nije desilo, shvatio sam da ja ipak i nisam bas takav "rudar"
    Ih, pa samo to sto priznajes da nisi "rudar" dize ti cenu (bar u mojim ocima).
    /me tako retko deli komplimente...

dzem od meda i yabuka
    Guest

Podrazumevano

ma ti si rizla cool tip shta se tripujesh

Rizla
    Guest

Podrazumevano

Uh, nemoj, uobrazicu se :wink: , mada stvarno mislim da je to bilo nenormalno. Ustvari cek bre, mozda je ipak do mene hahaha
    Salim se naravno, a ti si to kao cula da postoji?

Rizla
    Guest

Podrazumevano

HAHAHA mozda sam se i iztripovo, ali neverujem bre.Pa ko da je bager presao preko nje, a ne da je vodila ljubav samnom :shock:

dzem od meda i yabuka
    Guest

Podrazumevano

a shto tebe boli doope shto klavir stoji na zidu u mojoj sobi a? :wink:

Rizla
    Guest

Podrazumevano

Ma mene boli pedu od sedenja

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Rizla... iskustvo od pre tri i po godine kaze da si u pravu

Bila je jedna od koje sam ocekivao da ce me unistiti, a desilo se sto i tebi

DvaIskusnaDomca
    Guest

Podrazumevano

Sta je matori, nema nesto riba da odgovore... Mora da su sve odma zaspale...
    Pozdrav iz St. grada...

frajer_
    Guest

Podrazumevano

Naravno da je normalno!! postoje djevojke koje su multi orgazam, to isto imas i kod muskaraca, znas onu pricu iz dolly bell, kad pitaju klikera kako je bilo sa ljubicom: a on kaze tri puta bez vadjenja

Rizla
    Guest

Podrazumevano

Ajde devojcice, pa jel vam se to desilo neki put, mislim da ste otkinule bar 2 ili tri puta za redom??? 8)

Ej a to tri puta bez vadjenja, ma ni u to ja bas nisam siguran, nesto mi tu smrdi,a? :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.11.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Ajde devojcice, pa jel vam se to desilo neki put, mislim da ste otkinule bar 2 ili tri puta za redom??? 8)

Ej a to tri puta bez vadjenja, ma ni u to ja bas nisam siguran, nesto mi tu smrdi,a? :wink:
    Ma moze i pet puta samo moras da pazis kako.
    Svaki put kada zavrsis, ti se u tom istom polozaju primiri i nemrdaj da ti slucajno ne ispadne, pa kad se ponovo probudi udri Smilju po fitilju!!!

najgora
    Guest

Podrazumevano

ma, ja cutim zato sto sam ljubomorna :wink:

Kapris
    Guest

Podrazumevano

Jok ja. Meni dosta jednom... posteno.

secerlema
    Guest

Podrazumevano

za prva 2,3 orgazma mi je potrebno dosta vremena,a posle....kuku majko,kao da se zver probudila u meni,nikad mi dosta vrhunca,samo bih jos,i jos....i kad vec vidim da postaje mucno po njega(na jedevite jade mu pomognem da svrsi),a onda pravac kupatilo,pod hladnu vodu jedva se tad smirim ,mislim ovu moju jadnicu :wink:

Aktivan član rudy_kv (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Citat Original postavio secerlema
    za prva 2,3 orgazma mi je potrebno dosta vremena,a posle....kuku majko,kao da se zver probudila u meni,nikad mi dosta vrhunca,samo bih jos,i jos....i kad vec vidim da postaje mucno po njega(na jedevite jade mu pomognem da svrsi),a onda pravac kupatilo,pod hladnu vodu jedva se tad smirim ,mislim ovu moju jadnicu :wink:
    Vaaaaaauuuu Joj, seceru, moramo da se upoznamo...
    Sto se teme tice - moguce je. Desilo se i meni nesto slicno - bio sam umlacen, izgreban, izujedan i zadovoljan

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.12.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Savetnica

E blago takvim curama.... Ja se ziva namucim, a Boga mi i moj dragi da ja dozivim vrhunac. Jednom u deset pokusaja. Al sto mi onda bude lepooooooo ops:

Rizla
    Guest

Podrazumevano

Ma vidim ja da to i bas nije neki cest slucaj kod ovih nasih devojcica. Medjutim nije to tako lose kada ti se ovo desi, nekako ti poraste ego, ali sa sledecom ribom skapiras da i nisi bas nesto 8) 8)
    Da li se nekako na ribi moze prepoznati da je multi-orgazmicna(sto neko rece)

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ahaaa... Pishe joj na celu...

Rizla
    Guest

Podrazumevano

Haha, kao takve ribe nose bele majce...hahahaha :wink:

Znaci na forumu nema uopste multi-orgazmicnih....eeee bezveze, ma onda palim ja odavde

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

Haha, kao takve ribe nose bele majce...hahahaha :wink:

Znaci na forumu nema uopste multi-orgazmicnih....eeee bezveze, ma onda palim ja odavde
    blago nama kad si ti ovde zbog multi-orgazma...

sretno možda još kad u životu naletiš na dobru glumicu pa ti opet podigne ego

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •