Klokisha :)

Peta W.

Veoma poznat
Poruka
10.039
Inspirisana sam prof. deformacijom moje drage mame... :D
Koliko vam je bitan brend sata koji nosite? Ako jeste,koji najvishe volite?
Koliko ih imate?
Da li su oni za vas samo modni detalj ili vam je bitnije da je sat kvalitetan i da dugo traje?
*********************************
Ja sam 6 godina nosila swatch kome se provideo mehanizam..bio je totalno lud i oboazhavala sam ga.. nakon toga,dobila sam Piere Lanier sa malo elegantnijom linijom... njega sam nosila 4 god... Trenutno nosim Jacqes Lemans i on je jednostavan,malo grub,onako kao mushki,ali mozhe da se kvasi i ima safirno staklo. :D
Kad sam bila mladja,sat mi je bio iskljuchivo modni detalj...na smajlija,srca...coca-colu chak :lol: Ali eto,thx to my mother... :) :)
 
U celom zivotu imala sam manje od 7 satova.
(mozda i manje od 5, ali to ne smem da garantujem)
Poslednji sam izgubila pre godinu dana, na putu za Oslo.
Zamolila sam ortaka da mi kupi identican, sto je on i ucinio, ali se jos nismo sreli (ne zivi u Srbiji).
I tako dok se ne sretnemo, idem bez sata.

Inace sat je bio (i bice, nadam se) - Dona Karan, cetvrtast, krajnje jednostavan, bordo kozna narukvica.
Volim satove sa koznom narukvicom, i max jednostavnog dizajna.
 
ok.
od prvog swatch/a sam poklonik.
imam po jedan iz serije.
(nisam kupovala one olimpijske...)
ali moj prvi prvi je bio mali beli sa nekim geometrijskim figurama,
sledeći iste veličine crni sa zlatnim kazaljkama, sa podjednako crnim brojevima na crnom ciferblatu.
hm, onda još neki koji je uimao ciferblat-ogledalo.
pa crni sa crnim kazaljkama,
pa onda dva iz klik kolekcije...
pa prvi model automatika, pa prvi iz irony serije...
i tu sam stala.
(nisam nabrojala sve, sada se prisećam i shvatam da sam ih kupovala ko sandale:lol: )
ondak jedini pravi, skupi sat u mojoj kolekciji je jedan tag hauer...
e, sad... merkam jedan raimond weil.
mmm...često idem u švajcarsku....
parim oči...i pravim se da kupujem:lol:
ma imam ih mnogo na spisku za deda mraza...ali moram da se stisnem još koju godinu...
nije lako bre odabrati pravi sat.
pogotovu kada hoćeš da kupiš nešto konkretno!
 
Ја сам 10 година носила руску Ракету, купљену у Лењинграду! :lol: И обожавала сам тај сат! :D

Сад имам чувену марку.....:roll: .....чек да видим: Swaymond!! :lol:
 
Sat predstavlja i stusni simbol...narocito kod muskih cini mi se..(preporucujem ga kao poklon voljenoj osobi - odusevice se)

Trenutno ne nosim sat, mada sam snimila jedan lep kod drugarice...pa se vidimo kad kupim isti...pozz :)
 
Volim satove. I ne idem nigde van kuce bez sata.
Dugo sam nosio Swatch,neku budzu sa svim i svachim. Burazer ga je nesto otvarao,yeo govna kao i obicno,nije ga lepo zatvorio i usla je voda u njega. I nije mogao da se popravi jed nije moglo da se dopre do mehanizma. Imao je samo otvor za bateriju.
Nosio sam i onog jednog japanca Q&Q. Njega i dan danas imam,ali ga ne nosim.
Sada nosim Casio koji sam kupio u Kini u Casio Shopu u nekom njihovom najpoznatijem TCu.
(Sad se kao qrchim,nisam ni znao da im je najpoznatiji TC,dok mi burazerova riba nije rekla to.Usao sam jer je delovao vrlo perverzno. :D )
Ovaj Casio nema sta nema,samo mene to ne zanima. Bitno je da je KEVA. Baterija 10 godina traje. :D:D
Ima i telefonski imenik...i sto jada nekih. Na kazaljke je ,ali ima i mali displej na dnu.
Keva je dobila Citizen,a najboljoj drugarici (od koje sam svakakve poklone dobio) sam kupio jedan iz zenske Casio kolekcije.
Bas sam divan! :D:D
Zao mi sto calu nisam maznuo Cartier sat,kad ga je dobio od kolega...ne znam samo za koji ****. :D:D
Uf, sto je bio dobar! :D:D
 
ja imam guess kojem mogu da se menjaju narukvice
ranije sam nosila fossil i festinu,a kao mladja swatch,meni je vazno da je sat lep i da se slaze uz mene a vreme ionako svaki pokazuje.kako ne nosim nikakav nakit(sem verenickog prstena) onda meni to dodje i nakit
 
Ja imam Casio, sportski od titaniuma, nosim ga već 7 godina i čini mi se da neću ni prestati da ga nosim. Mnogo ga volim i baš se onako slaže uz mene. Pre toga nikada nisam nosila sat. Slažem se sa Hanibalkom da mi dođe kao nakit...
 
zloco. 'em nosis sat koji vredi vise od tebe,
'em me zavitlavas od rane zore.
p.s. ima brdo stvari o kojima nemam pojma. robne marke su jedna od tih stvari. ako naletim na nesto dobro dok se smucam okolo - kupim, ali da pratim i da sam inforimsana o svemu tome - jok. 8-) ne zanima me, bitno je da je meni lepo (stil) i funkcionalno.
 

Back
Top