vanzemljaci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vako npr:

p1010002b4umpo8.jpg
 
Tankian:
ma nisu z\eleni,to je glupost,ja sam citao knjigu od timoti guda``baza vanzemaljaca``,svi su ih opisivali ovako:duga plava kosa,dugi prsti,visoka cela,prelepa koza i prelepe crte lica``
pa osim sto nemam predugacke prste i celo,sve ostalo podseca na mene.da nisam ja vanzemaljac?
 
maja79:
pa osim sto nemam predugacke prste i celo,sve ostalo podseca na mene.da nisam ja vanzemaljac?
jel imas svemirski brod u dvoristu,jel mozes da citas misli,ako mozes onda jesi,a inace oni su medju nama,procitaj knjigu,neverovatno je realna,ja sam bio izgubljen nedeljama,previse sam se uvukao u to,pomalo je i rizicno
 
maja79:
mozda smo mi vanzemaljci.pa su nas izolovali i sada nas posmatraju a?
oni imaju maticne brodove u svemiru,a svemirski tanjiri su im prevozna sredstva kojim dolaze na nasu planetu,da bi uzimali razne stvari koje su im potrebne,i da bi nam pomogli,postoje dokazi da je papa licno komunicirao sa njima
 
pa opel kadet mi je prevozno sredstvo za sada.a misli skoro da citam,odnosno provaljujem dobro u stvari hocu da kazem da dobro procenjujem ljude.kako rece da se zove knjiga?ne veruj u sve sto cujes!ja dok se licno ne uverim nista.
 
maja79:
pa opel kadet mi je prevozno sredstvo za sada.a misli skoro da citam,odnosno provaljujem dobro u stvari hocu da kazem da dobro procenjujem ljude.kako rece da se zove knjiga?ne veruj u sve sto cujes!ja dok se licno ne uverim nista.
timoti gud-baza vanzemaljaca,veruj mi ako budes procitala,izgubices se,i ja sam bio prilicno skeptican o svim tim pricama dok nisam procitao ovu knjigu
 
maja79:
mozda smo mi vanzemaljci.pa su nas izolovali i sada nas posmatraju a?

Ti mozesh da budesh svemirac, pa da te posmatraju, ali ne mozesh nikad biti vanzemaljac kad si na planeti Zemlji.Isto kao shto se marsovci mogu nazvati vanzemaljci ali oni nikad ne mogu biti vanmarsovci.Inache, marsovci su verovatno zeleni i mali, podsecaju na gremline ali nije kad su dobri, nego kad ih uhvati onaj monstruozni poriv.
 
Nedodirljiva88:
Moram...... :mad:
znas,dzorz adamski koji je tvrdio da su ga vanzemaljci vozikali u brodicima je bio inzenjer i davao je skice unutrasnjosti letecih tanjira,pricao je o stvarima za koje svet inzenjera nikad nije cuo(a o kojima su mu elijeni pricali)a inace pored svih tih stvari je opisao kako izgleda mars iz hemisfere,i to pre nego sto je bilo koji satelit odleteo u svemir,i njegovi opisi su se ispostavioli tacnim!!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top