FC Barcelona

kako je barsa pukla od sevilje.........hahahahahaha...........pa oni se prave da su kao nesto zbog ronaldinja,i kao sve devojke trce za njim,a to samo zato sto je u centru paznje.Npr. na svetskom prvenstvu je pokazao jednu ogromnu NULU!Po meni sve je to isuvise iskomercijalizovano.....
 
Sevin gol je bio regularan,ali ima jedan mali problem:
Nije garantovao prolaz Milanu kao sto to ovde oce da se prikaze.
Licno mislim da bi Barca stavila Milana na takve muke da ne bi izdrzao do kraja.
 
winston:
Sevin gol je bio regularan,ali ima jedan mali problem:
Nije garantovao prolaz Milanu kao sto to ovde oce da se prikaze.
Licno mislim da bi Barca stavila Milana na takve muke da ne bi izdrzao do kraja.

Da je bilo fer sudjenje, Barcelona nebi ni dosla ni do Chelsea ni do Milana a posebno ne do Arsenala.
 
JekaiGeorge:
To sa Middlesbrough-om je bilo bezveze. Nisu pridali vaznost protivniku, lose su igrali pa su izgubili.A i nije bilo neko finale,polufinale i sl.(izgubljena ligaska utakmica im nece bas mnogo naskoditi ako nadalje budu pobedjivali). Ali ovaj put nece izgubiti od barse kao prosli put.
Na teletextu b92 je pisalo da je celsi izgubio zato sto su se Shevchenko i Drogba takmicili ko ce bolje da odigra i uopste nisu saradjivali.... Jos malo pa ko' Real....
 
Walken:
Na teletextu b92 je pisalo da je celsi izgubio zato sto su se Shevchenko i Drogba takmicili ko ce bolje da odigra i uopste nisu saradjivali.... Jos malo pa ko' Real....
Ne znam sta je pisalo na teletextu ali nit` oni lose saradjuju nit` su blizu da budu kao Real.
Zasto su izgubili tu utakmicu?....Jer su se opustili u zadnjih 15 min a do tada postojao je samo jedan tim!
 
68Charger440:
Da je bilo fer sudjenje, Barcelona nebi ni dosla ni do Chelsea ni do Milana a posebno ne do Arsenala.
Upravo tako. A sudije im popustaju samo zato sto je to "velika" barsa, a za male klubove ih uopste nije briga.To dovoljno govori o postenju sudija kao i samog sudjenja. Pa protiv Sevilje im nisu pomogle ni sudije, da je jedan gol pa da ga poniste (ofsajd, ruka, neki faul u napadu itd..Zavisi sta u trenutku izmisle) ali su pala 3kom. tako da se tu nije moglo nista. :-)
@Winston Mislila sam da je bilo bezveze zato sto su se oni opustili u zadnjih 15-20 min i zato su izgubili. Nisu izgubili zato sto je Middlesbrough igrao fantasticno , vec zato sto su oni racunali na pobedu vec posle prvog gola. To je bila greska.
@Walken Nije tacno da su se Drogba i Seva takmicili i da nisu saradjivali, a jos manje je tacno da ce da postanu kao Real.Kod Murinja ne bi mogli oni da se takmice, jer cim bi primetio neke nesuglasice odmah bi jedan od njih isao na transfer listu (tako je bar rekao).A ni u Realu vise nece moci, tu je Kapelo.
@GRIZZLY Pozz4you :-)
 
1-0, Baiano, min. 41
1-1, Eto'o, min. 56
1-2, Messi, min. 60
2-2, Gustavo López, min. 64
2-3, Gudjohnsen, min. 87
ImagenNoticia95917.jpg
 
:shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

PRVO JE KOLO A BARSA VEC BJEZI VELIKIH 2 BODA REALU I NJEGOVIM MANEKENIMA MI SMO NAJJACI NA SVIJETU I NIKO NISTA NAM NEMOZE BARSA DO SMRTI
(bojic, 29. avgust 2006 19:26)


tako to rade sampioni barsa do smrti
(bojic, 29. avgust 2006 19:27)


sta je sad realovci prvo kolo a vec gledate barsi u ledja barsa do smrti
(bojic, 29. avgust 2006 19:29)


ma nije to za vas relovce tako tesko palo naucili ste vi da gledate kako barsa uzima sve trofeje i kako je nad vama toliko nadmocnija barsa do smrti
(bojic, 29. avgust 2006 19:35)


@Alex.L jel dozvoljeno prozivanje na B92 forumu? :lol:
 
Nažalost nije :cry: Tako bi mu se..........
Nešto se priča da će Ronaldinjo da ode iz Barse(u Milan ili Čelzi), jer se posvađao sa Rajkardom, i da nije bio na meču zbog svađe, a ne zbog povrede. Ako ode, voleo bih da ga onda čujem(sigurno bi onda rekao kako Barsi ne treba "napuhani maneken Ronaldinjo")
 
Evo ti pa čitaj



Ronaldinjo između Čelsija i Milana

Ronaldinju i treneru Franku Rajkardu ostala su dva dana, tačnije do četvrtka u ponoć, da se pomire ili će svetski fudbal dobiti novi rekordni transfer. Antene su ka Barseloni okrenuli Roman Abramovič i Silvio Berluskoni, gazde Čelsija, odnosno Milana, koji neće štedeti milione da se dokopaju najboljeg planetarnog igrača.

Španski mediji prenose da se Rajkard naljutio na Ronaldinja zbog toga što je Brazilac pred finale Super kupa Evrope umesto na pripreme otišao da snimi reklamu. Rezultat je bio katastrofalan poraz od Sevilje (0:3) uz nikada očajniju igru Ronaldinja. Svađa se nastavila dan kasnije, u subotu, kada se brazilski reprezentativac nije pojavio na treningu pred meč sa Seltom.

- Rajkard je od početka bio jasan, fudbaler koji izbegne poslednji trening neće igrati na meču. Zato Ronaldinja nije bilo u timu koji je otputovao na utakmicu sa Seltom. Priče da je povređen, jednostavno, nisu tačne. Rajkard je morao da pokaže autoritet pred ostalim igračima. Morao je da pokaže da se Ronaldinjo ne razlikuje od drugih. Videćemo da li je preterao ili priča ima drugačiju pozadinu - rekao je izvor blizak katalonskom klubu.

U Barseloni još niko zvanično nije objavio da se primaju ponude za Brazilca, ali dobro čuvanu tajnu otkrilo je interesovanje Abramoviča i Berluskonija. Na drugoj strani, mnogi smatraju i da se radi o običnom triku jer Ronaldinjo već godinu dana pokušava da produži ugovor sa Barselonom. Ulje na vatru dodao je i brat i agent slavnog fudbalera Roberto de Asis.

- Transfer Ronaldinja u Milan je moguć. Mislim da je moj brat za Italijane bolji izbor od Ronalda. Gospodin Silvio Berluskoni želi da angažuje Ronaldinja i samo je pitanje vremena kada će ugovor biti realizovan - izjavio je De Asis.

Ronaldinjo ima ugovor sa Barsom do 2010. godine, a njegova vrednost na tržištu je oko 70 miliona evra. Međutim, klub koji želi da u svojim redovima vidi brazilskog fudbalskog mađioničara dužan je i da plati njegovu slobodu. Cena je 125 miliona evra.

Zvezda foto-finiša prelaznog roka u Evropi može da bude i Robinjo iz Reala, za koga je, takođe, Milan ponudio 25 miliona evra. Fabio Kapelo praktično i ne računa na mladog Brazilca koji je u senci Raula, Van Nistelroja i Kasana. Jedini problem je što je Real platio Robinja 25 miliona.
 

Back
Top