nudim brak kinekinji

Gazdarica:
Zbog tebe ne stavljam katanac... :lol:
Da,Gazde...znam sta zelis da cujes...
Ovako...kineskinje se u 80% slucajeva (minimum) ne briju ispod miske. Retko kada se i depiliraju. A mozete misliti kakva ima je onda pizza,kad se ispod miske ne briju? :D:D
Gotovo svakoj smrdi iz usta. U odnosu na nas retko se kupaju. Ono, uglavnom jednom nedeljno.
Desava se da smrde na luk ili vec sta. Ustvari da im se koza oseca na luk...jer mnogo koriste luk u ishrani. Dva ortaka su jednu kineskinju 3x slali da se kupa za sat vremena i idalje joj se koza osecala na luk. :D:D
Uglavnom vrlo polazu na autentican "prirodni" izgled. :D:D:D
Naravno,izuzeci postoje...mali u jako malom obimu i to uglavnom u njihovim bogatim porodicama.Ili kod onih koji cesto putuju na zapad,pa su prihvatili neke evro standarde. Sto se tice higijene.:D

(Gazde,nedostaje mi Kina (naravno ne zbog kineskinja),sanjao sam je nocas. :D:D )
 
.PLESsitnihDEMONA.:
Da,Gazde...znam sta zelis da cujes...
Ovako...kineskinje se u 80% slucajeva (minimum) ne briju ispod miske. Retko kada se i depiliraju. A mozete misliti kakva ima je onda pizza,kad se ispod miske ne briju? :D:D
Gotovo svakoj smrdi iz usta. U odnosu na nas retko se kupaju. Ono, uglavnom jednom nedeljno.
Desava se da smrde na luk ili vec sta. Ustvari da im se koza oseca na luk...jer mnogo koriste luk u ishrani. Dva ortaka su jednu kineskinju 3x slali da se kupa za sat vremena i idalje joj se koza osecala na luk. :D:D
Uglavnom vrlo polazu na autentican "prirodni" izgled. :D:D:D
Naravno,izuzeci postoje...mali u jako malom obimu i to uglavnom u njihovim bogatim porodicama.Ili kod onih koji cesto putuju na zapad,pa su prihvatili neke evro standarde. Sto se tice higijene.:D

(Gazde,nedostaje mi Kina (naravno ne zbog kineskinja),sanjao sam je nocas. :D:D )
ja cui da smuvam jednu kineskinju iz bloka 70,joooooooooooooj sto je slatkaaaaa,a ti crkni piiiicko, :lol: :lol: :lol:
 
Gazdarica:
Pile, pa sta je za reci?
Nemam pojma...tamo mi je odgovarala ona njihova ABNORMALNA velicina gradova,ulica,zgrada...svega.
Skenjah se pre neki dan kada sam se setio da su mi ovi moji radnici kineshcici plakali kad sam odlazio. Nisam ni znao koliko me obozavaju. I ja bi njih obozavao da su mi kupovali sladolede,sokove...i neke kineske gluposti. :D:D
Plus,sto sam ih pustao id a spavaju na poslu,kad nema nista da se radi. :D:D
Ma...
 
e ja znam jednu curu radi kao prevodilac kinezima...shljaka za neki uvoz/izvoz...i kao tamo vamo...posle svega ja je pitam el istina to da imaju kombinacije s 3 nule za brak...kazhe jeste osh da ti nabudzim...iskreno dugo sam se razmishljao...al neka...nije josh dotle doshlo...
 

Back
Top