SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE U AUTOBUSU

slaxy

Zainteresovan član
Poruka
353
Da li ste primetili da cim su malo vece guzve u busu (hvala bogu ipak nisu kao prethodnih godina), eto nekoga da stoji iza vas i "cudno" se ponasa? Mislim ono kao drzi u ruci kesu a ustvari koristi priliku..... ili neka druga fora. Meni su se cesto desavali takvi bliski susreti kako sa starijima (50, 60) tako i sa mladjima. Ni sama ne znam kako da se postavim u takvim situacijama mada iskreno to uvek bude ostra reakcija s moje strane. Poznajem neke devojke koje verovatno zbog straha ili cega vec, uglavnom precute sve, sto mi deluje potpuno suludo. Al se ja napisah, sorry.....
 
ja sam jednom branio devojku,lik seo pored nje i poceo da je pipa,ona dosla i sela pored mene,a ja samo poceo da se mrstim na ovog lika i on izasao na sledecoj stanici,ne volim takve bolesnike,ovaj je bar bio direktan,a zajebani su ovi sto se kao guraju po guzvi a usput zakace svako zensko dupe...
 
nije to nista strasno niti uzasno. To je samo jos jedan od nacina medjuljudske komunikacije. Kao sto ti se desava da ti neko posalje osmeh ili neki cudan pokret rukom ili licem tako ima i ovih koji bi da te dodirnu i time ti prenesu neku informaciju. Ako je ne razumes ili ti nesto nije jasno. Okreni se i pitaj tog nekog zbog cega je tacno to uradio i koji su njegovi motivi.

Nikako nemoj da urlas i psujes mu familiju i slicno. To nije lepo. Znaci lepo porazgovaraj sa njime ili njom.

u busu se desavaju i mnogi slucajni dodiri pri guranju. i slicne interakcije izmedju ljudi.
 
Autobus 88:
nije to nista strasno niti uzasno. To je samo jos jedan od nacina medjuljudske komunikacije. Kao sto ti se desava da ti neko posalje osmeh ili neki cudan pokret rukom ili licem tako ima i ovih koji bi da te dodirnu i time ti prenesu neku informaciju. Ako je ne razumes ili ti nesto nije jasno. Okreni se i pitaj tog nekog zbog cega je tacno to uradio i koji su njegovi motivi.

Nikako nemoj da urlas i psujes mu familiju i slicno. To nije lepo. Znaci lepo porazgovaraj sa njime ili njom.

u busu se desavaju i mnogi slucajni dodiri pri guranju. i slicne interakcije izmedju ljudi.
tebi je brate lako,ti nisi devojka,videces kad te neki ***** bude uhvatio za dupe u autobusu,dal ce ti se svideti taj nacin interakcije???
 
slaxy:
Da li ste primetili da cim su malo vece guzve u busu (hvala bogu ipak nisu kao prethodnih godina), eto nekoga da stoji iza vas i "cudno" se ponasa? Mislim ono kao drzi u ruci kesu a ustvari koristi priliku..... ili neka druga fora. Meni su se cesto desavali takvi bliski susreti kako sa starijima (50, 60) tako i sa mladjima. Ni sama ne znam kako da se postavim u takvim situacijama mada iskreno to uvek bude ostra reakcija s moje strane. Poznajem neke devojke koje verovatno zbog straha ili cega vec, uglavnom precute sve, sto mi deluje potpuno suludo. Al se ja napisah, sorry.....

cini mi se da se ovi preko 50 godina vise sluze takvim gadostima nego mladji:roll:
to je neko moje vidjenje - mada ne mora da znaci 8)
 
Autobus 88:
nije to nista strasno niti uzasno. To je samo jos jedan od nacina medjuljudske komunikacije. Kao sto ti se desava da ti neko posalje osmeh ili neki cudan pokret rukom ili licem tako ima i ovih koji bi da te dodirnu i time ti prenesu neku informaciju. Ako je ne razumes ili ti nesto nije jasno. Okreni se i pitaj tog nekog zbog cega je tacno to uradio i koji su njegovi motivi.

Nikako nemoj da urlas i psujes mu familiju i slicno. To nije lepo. Znaci lepo porazgovaraj sa njime ili njom.

u busu se desavaju i mnogi slucajni dodiri pri guranju. i slicne interakcije izmedju ljudi.

Taman posla da urlam i psujem, a jos vise da se okrenem i pitam ga zbog cega je to uradio ili koji su mu motivi. Veruj mi tacno mogu da ocenim kakva je osoba u pitanju, takve nemas sta da pitas a slucajni dodiri te vrste su sve samo ne slucajni....
 
slaxy:
Ne bih bas da idem zakopcana do grla!!!
Bojim se da se nismo baš najbolje razumjeli :)
Sve dosadašnje slične teme (uznemiravanje u autobusu, na bazenu, ovdje-ondje) su završavale tako da su se forumaši podijelili u dvije grupe u prvoj su bili oni koji bi ih kastrirali i nabili ista u usta, a drugi su opravdavali čovjeka. (hmm žene se kao nesluže ovim gadostima?) bez ikakvog konkretnog prijedloga - tipa: bajs, momak, komšija, prijatelj itd.
 
intra:
Bojim se da se nismo baš najbolje razumjeli :)
Sve dosadašnje slične teme (uznemiravanje u autobusu, na bazenu, ovdje-ondje) su završavale tako da su se forumaši podijelili u dvije grupe u prvoj su bili oni koji bi ih kastrirali i nabili ista u usta, a drugi su opravdavali čovjeka. (hmm žene se kao nesluže ovim gadostima?) bez ikakvog konkretnog prijedloga - tipa: bajs, momak, komšija, prijatelj itd.

Iskreno, ne spadam ni u jednu od dve pomenute grupe, ponekad jednostavno osetim samo sazaljenje. Inace ne kazem da se i zene ne sluze slicnim stvarima, daleko od toga da mislim da je to svojstveno samo muskarcima.
 
slaxy:
Da li ste primetili da cim su malo vece guzve u busu (hvala bogu ipak nisu kao prethodnih godina), eto nekoga da stoji iza vas i "cudno" se ponasa? Mislim ono kao drzi u ruci kesu a ustvari koristi priliku..... ili neka druga fora. Meni su se cesto desavali takvi bliski susreti kako sa starijima (50, 60) tako i sa mladjima. Ni sama ne znam kako da se postavim u takvim situacijama mada iskreno to uvek bude ostra reakcija s moje strane. Poznajem neke devojke koje verovatno zbog straha ili cega vec, uglavnom precute sve, sto mi deluje potpuno suludo. Al se ja napisah, sorry.....

Meni se to ne desava tako cesto. Mozda me ponekad startuje neki klosar,zapodene neku pricu. Ali ja volim da pricam sa tim klosarima,ciganima po gradu,prevozu...interesantni su mi.:D:D
Pre neko vece me startovao neki klosar za Terazijama za cigaru,dok sam sedeo i blejao okolo.Ali bio je kulturiska...dobro vece,izvinite sto vas uznemiravam...bla,bla,bla...imam cigaru,ali ne mogu da nadjem pikavac,jel imate mozda jednu cigaru. :D:D:D
Nisam bio raspolozen za pricu,jer je bilo 3h ujutru...samo sam ga gledao belo,pravo u oci...bez ikakvih pokreta...a bi mi je smesan:D
Secam se jednom,ja podigao pare iz banke i idem i brojim pare,a neki lik,mladji...e izvini da te pitam...nisam ni sacekao da zavrsi odmah sam mu dao 50 dinara,on mi se zahvali,ja klimnu glavom i nastavih dalje...
 
Naravno da burno reagujem,pa necu se smjeskati.................sta ima koji djavo da me pipa!!!!!Ja tom po kratkom postupku-nema kod mene ovo ili ono!!!!!!Neka ide mamici pa neka je pipa ima isto sto i ja...................a ti kreteni koji pipaju ne misle da mozda neko pipa njegovu seku!!!
 
Autobus 88:
nije to nista strasno niti uzasno. To je samo jos jedan od nacina medjuljudske komunikacije. Kao sto ti se desava da ti neko posalje osmeh ili neki cudan pokret rukom ili licem tako ima i ovih koji bi da te dodirnu i time ti prenesu neku informaciju. Ako je ne razumes ili ti nesto nije jasno. Okreni se i pitaj tog nekog zbog cega je tacno to uradio i koji su njegovi motivi.

Nikako nemoj da urlas i psujes mu familiju i slicno. To nije lepo. Znaci lepo porazgovaraj sa njime ili njom.

u busu se desavaju i mnogi slucajni dodiri pri guranju. i slicne interakcije izmedju ljudi.

Manijak u najavi!!!! :D Skoro me jedan naguzio bas u 88-ici! :D:D:D
 

Back
Top