Preporucite mi antivirus program

  • Začetnik teme Virulentan
  • Datum pokretanja
V

Virulentan

Gost
Treba mi neki av program koji nece da mi oduzima mnogo od resursa na racunaru (pre svega memoriju). Dakle nije mi potrebna non-stop zastita vec bih samo povremeno da ga ukljucujem da bih mogao da proverim da li mi je racunar cist. Svi koji sam probao do sada gutaju ram kao ludi i nikako ne mogu da se ukljucuju samo po potrebi.
Preporucujte ljudi!
 
Virulentan:
Treba mi neki av program koji nece da mi oduzima mnogo od resursa na racunaru (pre svega memoriju). Dakle nije mi potrebna non-stop zastita vec bih samo povremeno da ga ukljucujem da bih mogao da proverim da li mi je racunar cist. Svi koji sam probao do sada gutaju ram kao ludi i nikako ne mogu da se ukljucuju samo po potrebi.
Preporucujte ljudi!

F-Prot na primer mozes da ukljucujes samo po potrebi (On demand scanner) a da monitoring bude iskljucen...koliko znam, to moze i Norton AVP.
 
Meni AV softver nikada nije trebao... 'Ko se cuva, i Bog ga cuva'... Ali ako ti bas treba, NOD32 je resenje... Najbrzi i najfunkcionalniji AV koji trenutno postoji... Vec godinama uzima nagrade i sisa Symantec, Kasperdky Labs i ostale firme... i to BAS shisha...

Usput, postoji dobar popust za ucenike/studente, neprofitne organizacije, i sl. tako da mu je i cena privlacna...

Poz.
 
Slusaj.Norton profesional 2004.ti je zakon.
Mada ti je najbolje da isparcelises hard disk na dve particije i to. 1 particija 2MB u koju ces da instaliras Windows 98 SE.A u drugu particiju Windovs XP. Windows 98 koristi iskljucivo za internet i nista ne brini za viruse ,bubice,crvice. POZDRAV
 

Back
Top