Sudjenje nacistima

Orvel

Zainteresovan član
Poruka
381
18. septembra je zakazano sudjenje neonacistima u Novom Sadu. Ocekuje se veci broj neonacista, kako bi izvrsili pritisak na javnost i na rad Suda. Mogli bi i Novosadjani koji su protiv neonaci i fasistickih ideja da se okupe oko istog.
 
Anti globalisti . čegevaristi, anti fašisti, Žene u crnom, Muškarci u belom , Fond za humanitarno pravo i helsinški odbor zajedno sa Forumom za političku izuzetnost .... i svi u FORD TRANZIT kombi stnau ... i ne guraju se 8-)
 
Orvel:
18. septembra je zakazano sudjenje neonacistima u Novom Sadu. Ocekuje se veci broj neonacista, kako bi izvrsili pritisak na javnost i na rad Suda. Mogli bi i Novosadjani koji su protiv neonaci i fasistickih ideja da se okupe oko istog.

Ja kontam da treba homosexualci da naprave protesni skup, bas u inat ;)
 
A ispred PUMA prodavnice protest da naprave Radikali što je Voji nametnut advokat po službenoj dužnosti ... a na početku Radniče ulice protest da naprave ovi sa CG tablicama kojima Mladja ne da da se preregistruju na SRB tablice...a ispred TV NOVI SAD protest neka naprave radnici koji su nezdovoljni imenovanjem Dine Vranješević za direktora a ja ću biti u "Doktor za pice" piceriji i boleće me za sve sve navedene proteste !
 

Back
Top