JEL ZIVOTARITE IL' ZIVITE?

Ma glavno je to da mi zivot ne bude ustajala barustina.Dok god ima pomaka,desavanja ja sam zadovoljna.Zivim a imam i neke vizije za unapred pa cu opet da zivim ali malo drugacije.Mnogi se nebi menjali samnom ali ne bih ni ja sa njima.
 
HELLGIRL:
Ja sam jadna sada osudjena na zivotarenje,za kaznu jer sam preterala sa zivotom(brzim ludim i prepunih pluca).:-(
Pa nemoj da ti to smeta , znas imao sam i ja dva druga brata blizanca .... ziveli su oni punim plucima .... sex droge pice .... ceo zivot zurka ... umrli su sami i napusteni od svih , bas grozno kad su prvog nasli ceo stan je bio prekriven izlucevinama ( da ne zalazim u detalje...) A drugog su nasli po slici onog koj je umro prvi ... ispod nekog mosta ... posle je i on umro , nekih pola godine kasnije , a da ni hitna pomoc nije htela da dodje .
Od glavnih baja u gradu za kojim su sve ribe lomile stikle do smrti u fekalijama... obico se tako i zavrsava nazalost
 
Tankian:
ljudi cesto i ne znaju sta znaci pravo uzivanje u zivotu,to nisu bedni izlasi u grad i beskorisna opijanja alkoholom,puno prijatelja od kojih vam niko ne zna ime.....ja za zivot smatram svakodnevna putovanja,razlicite devojke svaki dan,privatni avion,rols rojs,puno obaveza,mogunost pomoci onima koji to ne mogu sami,upoznavanje velikih ljudi i druzenje sa istima.....e to je zivot.....zato ja trenutno zivotarim ali ne gubim vreme,nastojim da od jednog odredjenog trenutka u zivotu pocnem i da zivim....a dotle samo rad-red i disciplina,a sve ostalo ce doci samo na svoje mesto.

vidim chovek slusha soad...ok nije to tako loshe...nije sad neshto extra al reko dobro je da nije jedan od jashara...i evo sad se dogodi da ga prochitam...i neeeeverujem shta se deshava...

dakle : ljudi ne znaju shta znachi uzhivati u zhivotu ali ti znash !!!

bravo...ovo je super neshto...znachi tvoje vidjenje treba da deli papua novogvinejac?...dela objasni kako to mislish drugi ne znaju ali ti znash...
i sad kao to nisu bedni izlasci u grad...a yebanje razlichite devojke jeste?...puno prijatelja od kojih ti niko ne zna ime???...chekaj kako ti je neko prijatelj ako ti ne zna ime???...shta su to veliki ljudi?...poznati a?...da rezimiramo...poshto si izjavio da drugi ne znaju a ti znash a potom izbljuvao gomilu materijalnih gluposti...te naveo svoje bljutavo mishljenje o devojkama aka ljubavima i prijateljima aka potpunim strancima...ti nama odvazhno poruchujesh "samo red rad i disciplina"...znash shta...odavno nisam prochito gadniji stav na netu...
 
Tankian:
ljudi cesto i ne znaju sta znaci pravo uzivanje u zivotu,to nisu bedni izlasi u grad i beskorisna opijanja alkoholom,puno prijatelja od kojih vam niko ne zna ime.....ja za zivot smatram svakodnevna putovanja,razlicite devojke svaki dan,privatni avion,rols rojs,puno obaveza,mogunost pomoci onima koji to ne mogu sami,upoznavanje velikih ljudi i druzenje sa istima.....e to je zivot.....zato ja trenutno zivotarim ali ne gubim vreme,nastojim da od jednog odredjenog trenutka u zivotu pocnem i da zivim....a dotle samo rad-red i disciplina,a sve ostalo ce doci samo na svoje mesto.
Ma joj rodilo se ono pametno Kasperčić!!!!!!! :) :) :) :) Red,rad i disciplina-sto mi je to nesto poznato :roll: ???
Ma ja zivim punim plucima............uzivam u tome,i dok ne crknem ima da idem 200 na sat!!!!!! :) :) :) :)
 
AntunTun:
vidim chovek slusha soad...ok nije to tako loshe...nije sad neshto extra al reko dobro je da nije jedan od jashara...i evo sad se dogodi da ga prochitam...i neeeeverujem shta se deshava...

dakle : ljudi ne znaju shta znachi uzhivati u zhivotu ali ti znash !!!

bravo...ovo je super neshto...znachi tvoje vidjenje treba da deli papua novogvinejac?...dela objasni kako to mislish drugi ne znaju ali ti znash...
i sad kao to nisu bedni izlasci u grad...a yebanje razlichite devojke jeste?...puno prijatelja od kojih ti niko ne zna ime???...chekaj kako ti je neko prijatelj ako ti ne zna ime???...shta su to veliki ljudi?...poznati a?...da rezimiramo...poshto si izjavio da drugi ne znaju a ti znash a potom izbljuvao gomilu materijalnih gluposti...te naveo svoje bljutavo mishljenje o devojkama aka ljubavima i prijateljima aka potpunim strancima...ti nama odvazhno poruchujesh "samo red rad i disciplina"...znash shta...odavno nisam prochito gadniji stav na netu...
pa sta se to tebi druze uvuklo u dupe kad si tako razjeban
 
Od naseg subjektivnog dozivljaja sveta, zivota, drugih ljudi i sebe samih zavisi koliko cemo biti zadovoljni i srecni. Od toga zavisi da li cemo iskoristiti sve svoje talente i ziveti zivot kakav zasluzujemo ili cemo procerdati potencijale i "zivotariti".

Onaj ko misli da zivotari verovatno oseca da ne zivi u skladu sa svojim interesovanjima, sposobnostima, potencijalima i da bi mogao da zivi kvalitetnije. Stoga, uzmite zivot u svoje ruke! Preduzmite sve da zivite kvalitetnije. Ne izgovarajte se na okolnosti i uslove. Posmatrajte sebe i promenite svoj dozivljaj zivota!!!
 
Deplasirano!
YU podneblje je preplavljeno pametnicama, ali su im ruke vezane besprizorno niskim egzistencijalnim statusom! 90% ovih koji se ne libe da kažu da životare, znali bi šta će i kako s punijim novčanikom!

Ne nazivajmo stvari drugim imenima do pravih: čemer i jad!
 

Back
Top