G17+ je najveca mafija u zemlji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jerry Ropero

Poznat
Banovan
Poruka
7.375
G17+ je najveca mafijaska organizacija uz zemlji uz DS. A Dinkic je broj jedan kriminalac. On je stavio sapu na celu Srbiju, na sve tokove novca i pljacka li pljacka.

Recimo uvoz automobila. Dinkicevi ortaci drze uvoz evropskih tj nemackih marki automobila i svi ostali su zabranjeni da udju u zemlju. Tako je smislio neki euro3 standard navodni da moraju da imaju auta da bi mogla da se uvezu . Pa prvi shugavi SHUGO iz Zastave nema ni euro1 standard a kamoli sta drugo. Recimo to podrazumeva da ne mozete uvesti auta iz Japana ili Amerike recimo i ako u tim zemljama su zakoni o zagadjenjima daleko stroziji nego u Evropi. Znaci u Srbiju ne mozete da uvezete recimo Toyotu Corollu 2005 godiste proizvedenu u Americi ili Chrysler 300C. U Americi recimo kad god registrujete auto idete na test emisije gasova. Ako ne prodjete auto ne moze u saobracaj .

Ne znam da li se secate situacije kad je bila dozvoljena preregistracija sa kosovskih tablica na srpske. E pa tu uredbu je Dinkiceva mafija spremila 3-4 meseca pre njenog donosenja da na njoj zgrne milione. Kako? Pa dan posto je uredba postala pravosnazna u zemlju je kompozicijom vagona kroz ibarsku magistralu proslo preko 10.000 automobila marke Mercedes, BMW , VW ganc novih u pravcu Kosova gde su trebali biti "registrovani" pa preregistrovani na Srbiju. Samo na ovom poslu Dinkiceva mafija je zgrnula desetine miliona a svakom sa 2 grama mozga je jasno da su oni ovo odavno spremali jer ne mozes ti sad da odes u fabriku i kazes dajte mi 2.000 automobila vec se takve stvari najavljuju i narucuju najmanje 6 meseci unapred.

U isto vreme Dinkic nam sere da ce da nas uvede u EU a u toj istoj EU nema nikakvih ogranicenja na uvoz automobila, carina je 1% a porez platis PDV .

Znaci em treba nasi gradjani da daju 40% dinkicevoj mafiji preko cene vozila koju ONI PROCENE a ne od realno placene cene, plus moze da uvezes auto maltene samo koji ti oni dozvole.

Nadam se da ce na izborima biti unisteni i poslati na robiju. Treba im stati na kraj i osloboditi Srbiju G17+ mafije.
 
Euro 3 nije smislio Dinkic kojeg ni ja nesto ne volim. u vezi auta koji su van EU za to se placa atest ako hoces da ga uvezes i to bi moglo da se malo pojednostavi.ali ovo za preregistrciju je sasvim u pravu Mladjan. tebe niko nije terao da kupis auto i registrujes ga na CG i niko ti nije obecao i garantovao da ces posle moci da ga preregistrujes. ako to dozvole ispade da su oni koji su postovali zakon ispali budale i magarci a ovi drugi kao pametni. negde se mora povuci linija u postovanju zakona, nema popustanja kao do sada. a i to su uglavnom krsevi koje kupuje sirotinja za 3000 evra a oni koji imaju pare kupuju te sa evro 3 standardom, nove ili polovne
a sto se tice ogranicenja u EU, probaj tamo da regisrujes auto od 18 godina i videces sta ce da bude
 
Radikalska logika: u zemlji se loše živi --- hajde nekog da okrivimo zbog toga ---- nije dovoljno reći da je taj neko nestručan da izvede zemlju iz krize ---- ajde da ga mlatnemo nekim opsanim imenom: kriminalac, ustaša...

A niko se ne pita: odakle se krenulo 2000. godine?!?! Kako se tad živelo. Koliko je uništeno u NATO bombardovanju... itd.

NOMEN EST POMEN

(Toma Nikolić peva posle rata)

Kaži mi, kaži,
Kako da te zovem;
Kaži mi, kakvo
Ime da ti dam, -
Hoću li reći:
"G o v n o", il' "ustašo",
Ili ću "đubre",
"Evropski pristašo";
Hoću li "izrode",
Il "evroslinavče",
"Plaćenički skote"
Ili "izdajniče" -
Kaži mi, kakvo
Ime da ti dam!
Sve su to mila
Imena i lepa
Kojima Grobar
Hoće da tepa;
Al' ja bih proveo
Svoj životni vek,
Tražeći prejaku,
Ubojitu reč
(Pali? Streljaj? Kolji?)
Da njome zatučem
Sav nesrpski svet.
 
Ti bi da dižeš revoluciju,da pališ ko petog oktobra,ono što sam ja gradio,e pa ne može,a taj prepev ne moraš svuda da kačiš.
Šta će nam alternativni muškarci i žene u vladi,šta će Dulićka u srpskoj vladi,u vladi ima da budu samo srbi,i tačka :lol: :lol: :lol:
 
Jerry Ropero:
Ne znam da li se secate situacije kad je bila dozvoljena preregistracija sa kosovskih tablica na srpske. E pa tu uredbu je Dinkiceva mafija spremila 3-4 meseca pre njenog donosenja da na njoj zgrne milione. Kako? Pa dan posto je uredba postala pravosnazna u zemlju je kompozicijom vagona kroz ibarsku magistralu proslo preko 10.000 automobila marke Mercedes, BMW , VW ganc novih u pravcu Kosova gde su trebali biti "registrovani" pa preregistrovani na Srbiju. Samo na ovom poslu Dinkiceva mafija je zgrnula desetine miliona .

Ludilo:lol: :lol: :lol:
A jel to upisano u Ginisovoj knjizi rekorda?:lol:
 
drbob:
Ti bi da dižeš revoluciju,da pališ ko petog oktobra,ono što sam ja gradio,e pa ne može,a taj prepev ne moraš svuda da kačiš.
Šta će nam alternativni muškarci i žene u vladi,šta će Dulićka u srpskoj vladi,u vladi ima da budu samo srbi,i tačka :lol: :lol: :lol:

Sig hail!

Srbija je drzava svih njenih gradjana, a ne samo Srba! Bar se tako prica!
 
Ne pricam ja o crnogorcima vec o uvozu automobila sa drugih trzista. Dinkic mafijas i kriminalac prica da oce da nas vodi u EU a dali znate ijednu zemlju u EU ili kandidat za EU koja ima ovakve nazadne i lopovske zakone o uvozu automobila? U EU zemljama carina je 1% na vozila a ogranicenja po godistu, motoru i ostalih gluposti - NEMA .

Pa u Srbiji se voze krsevi stari po 30-40 godina kamioni i to je kao ok a nije ok da se uveze auto 2001 godiste ili 2005 koji nije proizveden u Evropi. Smesno.
 
Jerry Ropero:
Ne pricam ja o crnogorcima vec o uvozu automobila sa drugih trzista. Dinkic mafijas i kriminalac prica da oce da nas vodi u EU a dali znate ijednu zemlju u EU ili kandidat za EU koja ima ovakve nazadne i lopovske zakone o uvozu automobila? U EU zemljama carina je 1% na vozila a ogranicenja po godistu, motoru i ostalih gluposti - NEMA .

Pa u Srbiji se voze krsevi stari po 30-40 godina kamioni i to je kao ok a nije ok da se uveze auto 2001 godiste ili 2005 koji nije proizveden u Evropi. Smesno.
ne znam da li si procitao moj prethodni post, ali cisto jos jednom da ti kazem ako uvozis auto iz Japana ili Amerike (mislim na proizvodjaca), mozes da ga uvezes i registrujes ako uradis predhodno uradis atest. za detaljnije informacije raspitaj se kod panduracije ili nekog drugog ovlascenog. po meni japanci su dobri i nisu skupi dok ameri imaju uglavnom velike kubikaze pa nisu zato zgodni. ipak nas evropski Mercedes i Folcvagen a i BMW su zakon
a EU nema ogranicenja o uvozu kao sto kazes ali pri registraciji itekako ima
 
Влаховић можда и није у Г17+, али ја га сврставам у исту багру. Елем, да наставим. Ивана Дулић Марковић, Лабус, Ксенија Миливојевић, Предраг Марковић. Ако сам неког заборавио извините.
Ах ... да! Албијанић. Кључни човек.
 
Прво, и теоретски исправно:
Г17 није партија већ интересна група. Као интересна група су и настали, с тим што су се регистровали као партија да би замазали очи народу. Г је од група, 17 је због 17 јајара.
Друго, организација интересних група доста подсећа на организацију масонских редова:
Своје људе гурају где могу, па тако, рецимо највећи број директора домова здравља и болница је из ове "партије". Пример: Имам неколико другова који су чланови Г17 али знам да гласају за радикале. Питам их зашто су се учланили и одговор је увек исти "Брате, **** ми се, ваља ми због посла." Дакле, Г17 се понаша онако како су се понашали и СПС-овци.
Још нешто, онај проценат од 3% неће много прећи, углавном ће варирати 1% горе-доле. Разлог томе је што за Г17 великом већином гласају само чланови и они који су имали неке вајде од њих.
Мора се стати на пут томе да се појединци богате на рачун народа.
 
Kartman:
Euro 3 nije smislio Dinkic kojeg ni ja nesto ne volim. u vezi auta koji su van EU za to se placa atest ako hoces da ga uvezes i to bi moglo da se malo pojednostavi.ali ovo za preregistrciju je sasvim u pravu Mladjan. tebe niko nije terao da kupis auto i registrujes ga na CG i niko ti nije obecao i garantovao da ces posle moci da ga preregistrujes. ako to dozvole ispade da su oni koji su postovali zakon ispali budale i magarci a ovi drugi kao pametni. negde se mora povuci linija u postovanju zakona, nema popustanja kao do sada. a i to su uglavnom krsevi koje kupuje sirotinja za 3000 evra a oni koji imaju pare kupuju te sa evro 3 standardom, nove ili polovne
a sto se tice ogranicenja u EU, probaj tamo da regisrujes auto od 18 godina i videces sta ce da bude
Ko bre sirotinja!?Daj pet limuzina Audi,BMW,Mercedes,VW,Chrysler!
Pusti ti sad registraciju auta u EU,pa Albanija je bliza EU od nas,sta mislis koliko ljudi ima nekih 3.000 do 5.000 eura da kupi auto a koliko njih da kupi dzip od 50.000?
 
Jerry Ropero:
G17+ je najveca mafijaska organizacija uz zemlji uz DS. A Dinkic je broj jedan kriminalac. On je stavio sapu na celu Srbiju, na sve tokove novca i pljacka li pljacka.

Recimo uvoz automobila. Dinkicevi ortaci drze uvoz evropskih tj nemackih marki automobila i svi ostali su zabranjeni da udju u zemlju. Tako je smislio neki euro3 standard navodni da moraju da imaju auta da bi mogla da se uvezu . Pa prvi shugavi SHUGO iz Zastave nema ni euro1 standard a kamoli sta drugo. Recimo to podrazumeva da ne mozete uvesti auta iz Japana ili Amerike recimo i ako u tim zemljama su zakoni o zagadjenjima daleko stroziji nego u Evropi. Znaci u Srbiju ne mozete da uvezete recimo Toyotu Corollu 2005 godiste proizvedenu u Americi ili Chrysler 300C. U Americi recimo kad god registrujete auto idete na test emisije gasova. Ako ne prodjete auto ne moze u saobracaj .

Ne znam da li se secate situacije kad je bila dozvoljena preregistracija sa kosovskih tablica na srpske. E pa tu uredbu je Dinkiceva mafija spremila 3-4 meseca pre njenog donosenja da na njoj zgrne milione. Kako? Pa dan posto je uredba postala pravosnazna u zemlju je kompozicijom vagona kroz ibarsku magistralu proslo preko 10.000 automobila marke Mercedes, BMW , VW ganc novih u pravcu Kosova gde su trebali biti "registrovani" pa preregistrovani na Srbiju. Samo na ovom poslu Dinkiceva mafija je zgrnula desetine miliona a svakom sa 2 grama mozga je jasno da su oni ovo odavno spremali jer ne mozes ti sad da odes u fabriku i kazes dajte mi 2.000 automobila vec se takve stvari najavljuju i narucuju najmanje 6 meseci unapred.

U isto vreme Dinkic nam sere da ce da nas uvede u EU a u toj istoj EU nema nikakvih ogranicenja na uvoz automobila, carina je 1% a porez platis PDV .

Znaci em treba nasi gradjani da daju 40% dinkicevoj mafiji preko cene vozila koju ONI PROCENE a ne od realno placene cene, plus moze da uvezes auto maltene samo koji ti oni dozvole.

Nadam se da ce na izborima biti unisteni i poslati na robiju. Treba im stati na kraj i osloboditi Srbiju G17+ mafije.
Mafija, kriminalci...

-Omalovažavanje i vređanje živih i mrtvih političara ili javnih ličnosti
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top