evergrey

Evergrey je svedski progressive metal bend...jedan je od vodecih progressive metal bendova..i meni najmiliji bend...na njih je najvise uticao amercki bend savatage...to se moze vidjeti u njihovim baladama..izdali su do sad 6 albuma

The Dark Discovery 1998
Solitude Dominance Tragedy 1999
in Search Of Truth 2001
Recreation Day 2003
The Inner Circle 2004
Monday Morning Apocalypse 2006
i dvd koji je izasao 2005 night to remember
clanovi bend su
Tom Englund
Henrik Danhage
Fredrik Larsson
Rikard Zander
Jonas Ekdahl
 
nabavila sam ih pre nekog vremena i sve preslusala, ali mislim da se ipak necju onako hard kor navicji na njih...oke su skroz, ali za moj uqs previse depresivni (txtovi)
naj albumi su mi recreation day i onaj jedan re toga, ne znam kako se zove.....
 
In Search Of Truth

Dodjite bre na 'cert! Biće fenomenalno!!!!


18012007096aur4.jpg
 
Lista koja nas najverovatnije očekuje (bila identična u Budimpešti i Sofiji)

1. Blinded
2. End of Your Days
3. Rulers of the Mind
4. More than Ever
5. As I Lie Here Bleeding
6. In Remembrance
7. Till Dagmar
8. Still in the Water
9. Monday Morning Apocalypse
10. I’m Sorry
11. Solitude Within
12. Mark of the Triangle
13. When the Walls Go Down
14. Recreation Day
15. A Touch of Blessing
16. The Masterplan
 
Slusham inache power/progressive,ali evergrey mi se bash i ne svidja...ne znam zashto.. I ne idem na koncert... Mozda cu se jednog dana pokajati,ali.... nvm... :)
 
sssssssssssssssssssshhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiittttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjdddddddddddddddddddooooooooooooooooooooooooooooooonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnntttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttlllllllllllllllllllllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeevvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrgggggggggggggggggggggrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
 
8. jula sviraju na Fortress Days festivalu u Rumuniji (mesto Oradea, oko 150-200km severoistočno od Temišvara)...

Nisam uspeo da pronadjem nikakav oficijelni sajt festivala, jedino što sam provalio googlanjem je da i Manticora svira istog dana!
 
znači šiznuću od pesme Different Worlds O.o
držim ih dosta dugo na kompu, al nikako da se smilujem da ih pustim
i na kraju winamp učini to umesto mene
nabavila bih još nešto od pesama, al ne znadem šta bih
 
Jedan od mojih omiljenih bendova.
Recreation Day 2003
The Inner Circle 2004 su im ipak po meni naj bolji albumi.
Postoji i jedan domaci bend zove se ALEK koji me malo ali samo malo podseca na njih!
inache koncert je bio extra!
 
jao cula sam za taj bend al ne slusam...aj koe su dobre pesme da preslusam...

Spadaju u one bendove koji i nemaju neke izrazite hitove, šta god da slušaš teško da ćeš pogrešiti. Meni je nekako najdraži album In Search Of Truth, odmah tu su Solitude, Dominance, Tragedy i Recreation Day, zatim The Inner Circle, Dark Dicovery, i ovaj najnoviji Monday Morning Apocalypse koji mi je malo slabiji od svih ostalih.
 
Spadaju u one bendove koji i nemaju neke izrazite hitove, šta god da slušaš teško da ćeš pogrešiti. Meni je nekako najdraži album In Search Of Truth, odmah tu su Solitude, Dominance, Tragedy i Recreation Day, zatim The Inner Circle, Dark Dicovery, i ovaj najnoviji Monday Morning Apocalypse koji mi je malo slabiji od svih ostalih.
Nemoj tako!Monday Morning je vrh bash zato shto je drugachiji!
 
Ja sam bio na koncertu i bilo je odlicno....nisam dugo otvarao ovu temu...22-gog ce tacno godinu dana od koncerta..bilo je odlicno bilo je malo ljudi,ali sam siguran da su svi ti ljudi bili iskreni fanovi..Nadam se da ce ponovo svirati uBg.
 
album Solitude Dominance Tragedy im je mnooogo dobar, stalno ga slušam ovih dana
nabavila sam sve, pa sad polako...
svaka pesma ima neku atmosferu, prosto neopisivo koliko su genijalni
 

Back
Top