Otisao mi desk top-treba mi pomoc

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Momak, kad postavljas pitanje, moras da das sto vise podataka, da bi ti neko pomogao.
Kako da ti bilo ko pomogne ako ti kazes "otisla mi pozadina" ?
Gde je otisla, kako je otisla, sta sada imas ako nemas pozadinu - imas prednjicu umesto pozadine ili sta?
Pojma nemam sta ti se desilo ali ti bi cak da neko nakaci svoj fajl (mada ne znam koji) da bi ti to primenio kod sebe?
Daj bre saberi se pa lepo pitaj sta treba a opisi kakvo je sad stanje i od kada, sta si cackao pa se to desilo.
Ovako si rekao "doktore meni nesto nije dobro, dajte mi lek" Kako ti nije dobro, jesi li polomio nogu ili ti je upala muva u oko ili si dobio proliv ili si samo mamuran od nocasnjeg provoda? kakav lek ce ti dati?
 
Izvinite za naslov!!!!!!!!!!
Lepo saedim ja pored kompa i pajavimi se neki Bravetry program i kaze tvoj kom je zarazen,ja kliknem ok i posle 30sec samo se izgubi pozadina bila je skroz bela.posle toga startujem avg i ad-aware Se i nista.udjem u search ukucam Bravetry on mi nadje instalaciju,uzeo sam i reinstalirao sam ga.komp mi se sam restartovao.kada se restartovao od tad pozadina mi je plava. startujem avg i on mi pokaze viirus found desktop.html.Udjem posle u search i kucam desktop.html on nista,udjem u windows nema ga nigde,pre toga mi je rekao da se nalazi u windowsu.
Prepostavljam da je izbrisan.Sta mislite????Jer moze ovako codemaker
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top