Partnerova proshlost

brick5

Zainteresovan član
Poruka
205
Da li i koliko vas zanima partnerova proslost?
Da li ona utice i na ,,sadashnjost"?
Ako vas je iz nekog razloga slagala-o o pojedinostima iz proslosti, da li to znaci da
je slagala-o sve?
Da li to znaci da ce nastaviti da laze?
Ukratko
Upoznali ste nekog ko vam se stvarno dopao. Prija vam u svakom pogledu. Ali provalite
nakon par meseci da vas je lagala za stvari iz njene proslosti.
Poslusati mozak?
Poslusati srce?
 
brick5:
I ja sam u startu zauzeo takav stav ali ova osoba mi mnoooooogo prija u svako
pogledu. Zato i nisam siguran sta dalje.
Ali razmisli malo-je li ti dovoljno stalo da trpis lazi,da zivis u lazi,da te pravi budalom..........jer ti je kao stalo do nje/njega,a on/ona to zna,i iskoristava!Ne,cim se pocne da laze od te veze nema nista........samo tada treba biti "hladne glave"-pa i patiti ces malo,ali opet laz je laz ...........i laz moze dovesti do mnogo toga!!!!
 
Nedodirljiva88:
Ali razmisli malo-je li ti dovoljno stalo da trpis lazi,da zivis u lazi,da te pravi budalom..........jer ti je kao stalo do nje/njega,a on/ona to zna,i iskoristava!Ne,cim se pocne da laze od te veze nema nista........samo tada treba biti "hladne glave"-pa i patiti ces malo,ali opet laz je laz ...........i laz moze dovesti do mnogo toga!!!!
A jesi li ti nekada slagala?
 
Nedodirljiva88:
Ali razmisli malo-je li ti dovoljno stalo da trpis lazi,da zivis u lazi,da te pravi budalom..........jer ti je kao stalo do nje/njega,a on/ona to zna,i iskoristava!Ne,cim se pocne da laze od te veze nema nista........samo tada treba biti "hladne glave"-pa i patiti ces malo,ali opet laz je laz ...........i laz moze dovesti do mnogo toga!!!!

Potpuno isti stav sam i ja zauzeo i izneo ga doticnoj osobi.

Ali.... Ona rece da je lagala zato sto sam joj se dopao od samog starta, i kad su pocele teme o proslosti nakon dva meseca uplasila se da ce me oterati od sebe ako mi kaze neke stvari iz proslosti.
 
Lillian:
A jesi li ti nekada slagala?
Mislis dok sam bila u vezi???Ne,iskreno nikada-mrzim jednostavno to-ja otvoreno sve kazem pa sta bude neka bude........ne volim prevare i lazi(pa zasto sam onda sa nekom osobom ako cu je lagati i varati,a stalo mi je do te osobe)!!!!!!Zato mi je tesko oprostiti laz........ja zbog nekih lazi ne pricam sa nekim meni vrlo dragim osobama-ja preko toga ne mogu lako preci!!!!!!
 
brick5:
Potpuno isti stav sam i ja zauzeo i izneo ga doticnoj osobi.

Ali.... Ona rece da je lagala zato sto sam joj se dopao od samog starta, i kad su pocele teme o proslosti nakon dva meseca uplasila se da ce me oterati od sebe ako mi kaze neke stvari iz proslosti.
Poznata mi je ova prica.................dozivjela sam i ja to!!Nema za to opravdanja-znaci ja sam sa tobom,svidjas mi se takav/takva kakav jesi sa svim svojim manama,ne bih bila sa tobom da mi ne prija tvoje drustvo...........i sta onda ima da mi skrivas i lazes!!!!!!!
 
Ako su u pitanju lazi koje se ne odnose na vas dvoje,onda nema razloga da joj ne pruzis sansu...uostalom,kada bi rekao o cemu je tacno rec,znala bih i da ti kazem,po mom misljenju,treba li ili ne dati joj sansu.....od price napamet nema nista....kriterijumi se razlikuju od situacije do situacije...
 
Nedodirljiva88:
Poznata mi je ova prica.................dozivjela sam i ja to!!Nema za to opravdanja-znaci ja sam sa tobom,svidjas mi se takav/takva kakav jesi sa svim svojim manama,ne bih bila sa tobom da mi ne prija tvoje drustvo...........i sta onda ima da mi skrivas i lazes!!!!!!!

Znao sam da si lav u horoskopu.
 
brick5:
Da li i koliko vas zanima partnerova proslost?
Da li ona utice i na ,,sadashnjost"?
Ako vas je iz nekog razloga slagala-o o pojedinostima iz proslosti, da li to znaci da
je slagala-o sve?
Da li to znaci da ce nastaviti da laze?
Ukratko
Upoznali ste nekog ko vam se stvarno dopao. Prija vam u svakom pogledu. Ali provalite
nakon par meseci da vas je lagala za stvari iz njene proslosti.
Poslusati mozak?
Poslusati srce?

Uperim joj utoku u usta i onda joj kazem "ne cujem te mumlas nesto, treba da ides kod logopeda"

I nece me nikada lagati!
 
Aleksej_BASO:
Uperim joj utoku u usta i onda joj kazem "ne cujem te mumlas nesto, treba da ides kod logopeda"

I nece me nikada lagati!

Recimo da sam uradio nesto slicno. Normalno bez oruzja.
Nakon toga ispostavi se da je lagala za jos neke stvari ranije i da ni tom prilikom nije rekla sve iako sam je ,,lepo zamolio".
Uprkos svemu ona i dalje zeli da se vidjamo, ja kao necu.
Ali mi prijao kao malo devojaka do sad.
 
krvolok:
Delim stav grofa Andreja Bolkonskog ( " Rat i Mir " ) : " Ženama treba praštati, ali nisam JA onaj koji to treba da čini " !!! :-)

Nije ona mene prevarila pa da ja sad ne znam da li da joj oprostim.
Nego je u startu nakon dva meseca kad je doslo do pitanja, a ona je povela to pitanje
sa koliko si ih bio, malcice slagala.
To po mom misljenju vuce i gomilu drugih lazi za sobom.
Zanima me i misljenje drugih.
 

Back
Top