Fiksne zvezde

ALGOL
demonska zvezda, satanska glava, brdo leseva
sto su nazivi u raznim kulturama, arapskoj, jevrejskoj itd

Izaziva zlostavljanje, nesrecu, odrubljivanje glava, vesanje ljudi,smrt na elektricnoj stolici, mafijaske obracune
Najzlobnija je zvezda na nebu....
 
Bin Laden ima Algol u konjukciji sa Marsom i juznim cvorom...
ako osoba ima ovu konjukciju s Marsom i jos gore sa juznim cvorom sigurno umire na najgrozniji nacin, odrubljivanjem glave, vesanjem, ranjavanjem u glavu ili zlostavljanjem i mucenjem na najgori nacin...

samo mi jos nije jasno sta znaci Algol u konj. sa severnim cvorom nigde ne mogu da nadjem
da li zna neko?
 
DjuraMornar:
Pa sve ono sto sam napisala sa pocetka Topica...nmema bre....ima znacenje zvezde ali nema u kombinaciji sa planetama.....

Ima bre, ostavila sam ti link, skrolaj dole na dnu strane:)))

http://www.winshop.com.au/annew/alphabet1.htm

Antares konjukcija Neptun

With Neptune: Shrewd, cunning, unbalanced and mentally unsound, secretive but apparently candid, dishonest, tendency to theft, economical, untruthful, strange religious ideas, evil environment, gain through hard work, sudden and unexpected death brought about by treachery or through enemies who will escape retribution. (Robson).
 
Jaooooooo.....prebicu te...:) Pa znam da to ima...gore sam ti napisala...to su mi bezobrazno da li znacenje samo za ono sto ne valja.....ali cujes li me ????Nema za ove druge zvezde koje sam napisala....na PRVOJ strani....:))))))))))
 
DjuraMornar:
Jaooooooo.....prebicu te...:) Pa znam da to ima...gore sam ti napisala...to su mi bezobrazno da li znacenje samo za ono sto ne valja.....ali cujes li me ????Nema za ove druge zvezde koje sam napisala....na PRVOJ strani....:))))))))))

ok ok, mojne samo da me bijes, idem pazljivije da pogledam:))\
ljubitj :)
 
e sad cu ja da kukam kod mene ove fiksne zvezde u konj. sa planetama sve gore od goreg
algol sa severnim cvorom
denebola sa uranom
itd
uzas
pa da...................
sad mi je sve jasno\
sad mi je jasno zasto mi je pre 6 meseci jedacica skorpija poslala link sajta sa fiksnim zvezdama ali meni je onda pamet bila kratka pa se nisam snasla, sad mi se vratila pamet, nazalost:(
videla sam sad sve ono sto nisam trebala da vidim....
i ko sto ti rece jednom, bolje da sam zaboravila ovu astrologiju, lakse mi je da ne znam
kod mene sve uzas do uzasa
 
Cekaj stani......polako...nista se drugo ni ne racuna kod Fiksnih zvezda....samo konjukcije...zato ako si izracunala da imas neki kvadrat ili sta ti ja znam ,to zaboravi....samo konjukcije gledaj ;)I to orbis dozvoljen samo stepen eventualno 2 ....sve preko toga nista ;)
 
DjuraMornar:
Cekaj stani......polako...nista se drugo ni ne racuna kod Fiksnih zvezda....samo konjukcije...zato ako si izracunala da imas neki kvadrat ili sta ti ja znam ,to zaboravi....samo konjukcije gledaj ;)I to orbis dozvoljen samo stepen eventualno 2 ....sve preko toga nista ;)

ma konjukcije samo, orb 0
uzas
 
DjuraMornar:

ali ova Algolka je toliko strasna cak i da je samo ona, dovoljno je....
uzas...
evo citaj

General influence of the star: It causes misfortune, violence, decapitation, hanging, electrocution and mob violence, and gives a dogged and violent nature that causes death to the native or others. It is the most evil star in the heavens. (Robson).

f culminating: Murder, sudden death, beheading, prone to murder and mischief. If at the same time in conjunction with Sun, Moon or Jupiter, gives victory over others in war. (Robson).

With the Hyleg and angular, decapitation or a murderer who meets with a violent death. (Robson).

With Fortuna or its dispositor, poverty. (Robson).

With Sun: Violent death or extreme sickness. If also in no aspect to a benefic, or there is no benefic in the 8th house, and the dispositor of the Sun in a day nativity or if the Moon in the night one is in square or opposition to Mars, the native will be beheaded; if the luminary culminate he will be maimed, mangled, wounded or torn to pieces alive; and if Mars is at the same time in Gemini or Pisces his hands or feet will be cut off. (Robson).

With Moon: Violent death or extreme sickness. (Robson).

With Mars: or if Mars be elevated above the luminaries when Algol is angular, the native will be a murderer who will come to an untimely end. The same is caused by Algol angular or with the hyleg. (Robson).

With Mars or Saturn: and the Moon at the same time with Sadalmelik (2 Pisces), hanging or decapitation by royal command; if the Moon is with Denebola (20 Virgo), death by judicial sentence; and, if the Moon is with Alfard (26 Leo) death by water or poison.
 
Sranj...Moramo pitati nekoga ko se bolje razume....da vidi i druge aspekte a ne samo to.....Ne razmisljaj o tome....jer je glupo...danas sam u onm programu pretresla 30-tak natalnih karata nekih poznatijih licnosti...glumaca i sta ti ja znam...cisto da proverim......masa njih nije imala nikakve naznake slave kad pogledas a ipak su top sto jesu npr.....( naznake barem meni)....ili sa druge strane ocajne aspekte...a ipak su neki presli 80-tu i nista im ne hvali....;)
Prema tome ,opusteno!!!
 
DjuraMornar:
Sranj...Moramo pitati nekoga ko se bolje razume....da vidi i druge aspekte a ne samo to.....Ne razmisljaj o tome....jer je glupo...danas sam u onm programu pretresla 30-tak natalnih karata nekih poznatijih licnosti...glumaca i sta ti ja znam...cisto da proverim......masa njih nije imala nikakve naznake slave kad pogledas a ipak su top sto jesu npr.....( naznake barem meni)....ili sa druge strane ocajne aspekte...a ipak su neki presli 80-tu i nista im ne hvali....;)
Prema tome ,opusteno!!!

al meni fali....
 

Back
Top