neizvesnost

Dark angel heaven-hell:
Zasto devojke maltretiraju sebe i danima sede, nerviraju se i mole Boga da dobiju menstruaciju? Mislim test na trudnocu kosta 150 din. Zar nije lakse uraditi ga i biti miran?

Вероватно је у питању грижа савести јер су ''биле неваљале'', па себе тиме кажњавају! :roll:
 
Dark angel heaven-hell:
Zasto devojke maltretiraju sebe i danima sede, nerviraju se i mole Boga da dobiju menstruaciju? Mislim test na trudnocu kosta 150 din. Zar nije lakse uraditi ga i biti miran?

Да, мислим да има још један разлог....а то је ''велика игра са трудноћом''.
Наиме.... (сад ћу да оплетем по женама)....знам много примера где ''паника од трудноће'' у ствари служи да се провери партнер! Она би могла да купи тест и уради га, али одуговлачи, нервира се и сама, али то је мала жртва за оно што добија: она каже момку за потенцијалну ''бебицу'' ....и чека његову реакцију.
Иако ни сама не би задржала трудноћу, ипак очекује од њега да се одушеви што ће постати отац (онако као у филмовима)! Ако не одреагује тако, онда је она разочарана, пита се да ли је то прави човек за њу и осећа се одбачено.
Ако он којим случајем позитивно реагује, онда она мирне душе може на абортус јер је сад сигурна да је он воли!
А онда добије мецу и све пада у воду, али она је богатија за једно ново виђење свог драгог!

Врло, врло често је тај сценарио у питању.:?
 
Dark angel heaven-hell:
Zasto devojke maltretiraju sebe i danima sede, nerviraju se i mole Boga da dobiju menstruaciju? Mislim test na trudnocu kosta 150 din. Zar nije lakse uraditi ga i biti miran?
Zar je tako tesko biti zensko? cccc...

Mislim,
stalno imaju PMS
stalno su nervozne
stalno ih neko ****
stalno misle da su trudne

Kako uopste vi zivite svoj zivot? Skola, karijera?

Imate li vi vremena?
 
Hellen:
Да, мислим да има још један разлог....а то је ''велика игра са трудноћом''.
Наиме.... (сад ћу да оплетем по женама)....знам много примера где ''паника од трудноће'' у ствари служи да се провери партнер! Она би могла да купи тест и уради га, али одуговлачи, нервира се и сама, али то је мала жртва за оно што добија: она каже момку за потенцијалну ''бебицу'' ....и чека његову реакцију.
Иако ни сама не би задржала трудноћу, ипак очекује од њега да се одушеви што ће постати отац (онако као у филмовима)! Ако не одреагује тако, онда је она разочарана, пита се да ли је то прави човек за њу и осећа се одбачено.
Ако он којим случајем позитивно реагује, онда она мирне душе може на абортус јер је сад сигурна да је он воли!
А онда добије мецу и све пада у воду, али она је богатија за једно ново виђење свог драгог!

Врло, врло често је тај сценарио у питању.:?


U moracu da se slozim sa Helen. Ima tu neceg nije da nije.
 
Dark angel heaven-hell:
Zasto devojke maltretiraju sebe i danima sede, nerviraju se i mole Boga da dobiju menstruaciju? Mislim test na trudnocu kosta 150 din. Zar nije lakse uraditi ga i biti miran?
A jeste, bices jako mirna ako test bude pozitivan!
Bolje bi bilo da tema glasi: Zasto ljudi odugovlace suocavanje sa eventualnim problemima? i da se postavi u rubrici Filozofija.
 
Moram se i ja sloziti sa Hellen.
Mada bi ova tema mogla da se pomeri i u sexualno obrazovanje.
Dovoljno je da ljudi budu sigurni u to kako se prave bebe i ko ih donosi...
Sve ostalo je ucanjivanje i prenemaganje... :)
 

Back
Top