3 puta negativan, a menstruacije nigde :(

mila_op

Početnik
Poruka
27
jedan licniji problem ...
kapiram da ovo nije savetovaliste, ali pre nego odem kod ginekologa (od cega imam nocnu moru) resih ovde da dobijem neke odgovore.
Naime, ovog jula sam izgubila nevinost ,... i uuuuvek pre toga sam imala neredovne menstruacije. Dakle kasni mesec dana, pa 3 dana, pa dva meseca pa 20 dana i tako.
E sad, zadnju mestruaciju sam imala 23juna! od tada jos nista... odnose sam imala izmedju 11-30jula. i Radila sam CAK tri testa za trudnocu , sa 3avgusta, pa 12avgusta pa 19avgusta. I svi su JASNO negativni. Ali od menstruacije ni reci... Znaci imam neke simptome kao da cu da dobijem...neka nervoza, bubuljice, bole me grudi i slicno. Ali jos niiista.. I interesuje me da li je moguce da test tri puta pogresi aman ?
da nisam imala odnose naravno ne bi brinula posto mi se desavalo da ovoliko kasni, ali sada mi nije bas svejedno, ****.
Nadam se da ce me neko umiriti... Koliko sam citala ovde, testovi su prilicno tacni, i znam da treba da radim test krvi, ali pre toga... cisto me intersuje, kakve su sanse za trudnocu ovde, s obzirom na sve...
hvala svima, i sorry na ovoj predugoj prici.... :)
 
Preciziraj dan odnosa u odnosu na menstruaciju.
Ako su ti menstruacije neredovne, sve je moguce.
Jesi li koristila zastitu?
Ako nisi - zasto? Znas li da osim trudnoce postoje i druge stvari koje tako nezasticena mozes da dobijes.
Drzim ti palceve , da nisi trudna , rado cu ti odgovoriti na sva pitanja koja imas.Ako ti treba jos nesto slobodno mi pisi na pp.
 
samoMirka:
Preciziraj dan odnosa u odnosu na menstruaciju.
Ako su ti menstruacije neredovne, sve je moguce.
Jesi li koristila zastitu?
Ako nisi - zasto? Znas li da osim trudnoce postoje i druge stvari koje tako nezasticena mozes da dobijes.
Drzim ti palceve , da nisi trudna , rado cu ti odgovoriti na sva pitanja koja imas.Ako ti treba jos nesto slobodno mi pisi na pp.

pa imala sam odnose svaki dan izmedju 11-14jula. i 25-30 jula.
moj decko se skoro testirao, tako da oko polnih bolesti ne brinem (valjda)...
a sto se tice zastite, najveci deo puta kondom, MADA se desilo da ga par puta nismo koristili i tada koliko se secam nije ni bilo snosaja. vise je bilo...nesto zabave radi, da ne ulazim u detalje.
a razmisljam... ako i jesam trudna (ne daj boze) onda je to takoreci vec mesec dana mozda i vise, imala bi valjda neke znacajnje simtome ??
 
?:
a sto ne ides kod ginekologa sto imas neredovne menstruacije... to je skroz ok ?
zato sto sam kreten. prosto sam uvek dobrog zdravlja, odnose nisam imala.
to je kasnlo pa kasnilo, skoro da o tome nisam ni razmisljala. nemam pojma... i jos sam planirala da odem kod ginekologa pocetkom jula, dakle pre odnosa prvog, i bila sam sprecena... eto, nisam izgleda oprezna, ne vodim racuna, kriiiiva sam.. .. jesam.
a to ti je ona prica, toliko uzivas u nekome u seksu i slicno, da prosto ne razmisljas o posledicama...zdravlju.
 
mila_op:
vise je bilo...nesto zabave radi, da ne ulazim u detalje.
To zabave radi se zove peting. :D
Nego, spakuj se ti lepo sutra pa kod ginekologa. Najverovatnije je u pitanju kašnjenje zbog stresa, ali možda je i zbog velikih promena u vremenu/temperaturi. Meni se dešavalo da tada hoće da kasni. Ukoliko si bila na odmoru može da bude i zbog promene klime. Ali kažem, najbolje da odeš kod ginekologa i proveriš. A dobro bi bilo da se posavetuješ kad već imaš neredovne menstruacije.
I počni da koristiš kondom svaki put. Mlada si i očito da imaš strah od trudnoće.
dygel.gif
 
Evo da te ja utesim jos malo. Kad se meni to desilo, morala sam da ucim biologiju i to je bas oplodnja bila u pitanju. Mozes li da zamislis taj horor! A onda me mama moje drugarice, glavna sestra na ginekoloskoj, vodila na pregled, bila sam i na ultra zvuku i rekli mi "Nisi trudna!". Kakvo olaksanje je to bilo! :lol:
 
mila_op:
a da....u slucaju da je trudnoca? dakle vec je proslo i 5 nedelja...
jel bi trebala da imam neke mucnine ? ili to ide tek kasnije ? hm.

Ma ne uzdaj se ni u imanje ni u nemanje simptoma. Moja kuma je imala simptome da ce da dobije, a ono ispao bebac. :)
A jedna moja luda kuma, iznova i iznova je prolazila kroz traume (bas je imala duge izostanke mece) i svaki sledeci put je ponavljala istu glupost. Jednog dana se opametila!

Ne uzdajte se, deco, nikad ni u foru sa plodnim i neplodnim danima. Znam ih nekoliko koje su zatrudnele odmah posle mece.
 
divlja:
Ma ne uzdaj se ni u imanje ni u nemanje simptoma. Moja kuma je imala simptome da ce da dobije, a ono ispao bebac. :)

e sad si uprskala :) taman si me oraspolozila biologijom kad ono "bebac", od te reci...
idem u wc :)) ah, pa ja iskreno imam utisak da cu da dobijem, onako neki blagi bol skroz na dnu stomaka, a ono...jadac.
nadam se da necu proci ko tvoja kuma. mislim, zamisli to ? prvi put imam odnose i odmah zakacim? strasno. sad bi se istukla sto nisam koristila vise vrsta zastita.
ili bar jednu ali UVEK. smrk. ... za sve postoji prvi put, izgleda.... :-|
 
Дешавало ми се често да пуно касни....и иако сам користила заштиту увек сам триповала да сам трудна! Знам како ти је, али треба да знаш:
узрок кашњењу менструације (или неке друге промене у циклусу) није само трудноћа, због тога је ОБАВЕЗАН гинеколошки преглед!

Сад си ''велика девојка'', а зрелост се не доказује само сексањем него и бригом и одговорношћу према себи и свом здрављу! Од сада па до краја живота БАР ДВА ПУТА ГОДИШЊЕ КОД ГИНЕКОЛОГА!!!
 
Hellen:
Дешавало ми се често да пуно касни....и иако сам користила заштиту увек сам триповала да сам трудна! Знам како ти је, али треба да знаш:
узрок кашњењу менструације (или неке друге промене у циклусу) није само трудноћа, због тога је ОБАВЕЗАН гинеколошки преглед!

Сад си ''велика девојка'', а зрелост се не доказује само сексањем него и бригом и одговорношћу према себи и свом здрављу! Од сада па до краја живота БАР ДВА ПУТА ГОДИШЊЕ КОД ГИНЕКОЛОГА!!!

znam, i trudicu se. hvala u svakom slucaju.
 

Back
Top