Saturnov povratak
Strana 1 od 8 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 194

Tema: Saturnov povratak

Početnik
    Učlanjen
    18.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Saturnov povratak

Zna li neko kakav period u zivotu donosi Saturnov povratak? Cula sam da se Saturn prvi put vraca,na poziciju u kojoj je bio u trenutku rodjenja, oko 27. ili 28. godine zivota(sto mene uskoro ceka ). Inace, meni je Saturn u 8. kuci u Devici, u kojoj su jos i Sunce,Merkur i Venera. Ne znam nista o tome, a bas me zanima sta me ceka kad se Saturn vrati ...

Iskusan sevilja (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Saturnov povratak

Pa Saturn je ucitelj...a znas kako se najbolje prihvata gradivo?.......kroz patnju!Mada,kazu i ne mora biti toliko osetan....

Početnik
    Učlanjen
    18.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Hvala sevilja. I ja se nadam da nece biti tako strasno... Vidim da se lavovi,oko mene,prilicno muce,sad kad je Saturn u njihovom znaku. mozda ja bolje prodjem?!

Iskusan sevilja (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio detelina sa 4 lista
    Hvala sevilja. I ja se nadam da nece biti tako strasno... Vidim da se lavovi,oko mene,prilicno muce,sad kad je Saturn u njihovom znaku. mozda ja bolje prodjem?!

Meni je proslo...prvom mi vlada Rak...tako da znam kako je...mada,iskreno,ja u prvoj nemam nista,pa samim tim se i manje osecalo. 8-)

Iskusan sevilja (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Ah da ,zaboravih,ni u drugoj,kojom mi vlada Lav nemam nista...tako da...

Primećen član Mady (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

... tako da....

pa sevilja, izvini ne shvatih bas najbolje - gde se nalazi tvoj natalni Saturn? u kom znaku i kuci? jer ako ti je saturn u vagi ti nisi jos ni dozivela svoj prvi saturnov povratak - on te tek ceka kada saturn nakoraci u znak vage sto ce biti tek 2010.

to sto je on tebi tranzitirao prvim natalnim poljem NIJE saturnov povratak.
    povratak planete se dogadja kada tranzitira preko natalnog polozaja ISTE a ne sheta bilo kuda... dakle konjunkcija tranzitnog saturna sa natalnim = saturnov povratak
    tako je i solarni povratak kada se sunce svake godine vrati na svoje natalni polozaj, isti stepen, minut i sekund kao u natalnoj karti.

saturnov povratak je prilicno jaka stvar i ne zaboravljaju se posledice. jedino su jarcevi znakom i asc malo postedjeni toga (ili pak, oni na svu tu muku i jad gledaju malo drugacije)...

Iskusan DjuraMornar (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    107

kako 2010 ,zar nije pre ? Misli u Vagi?

Učlanjen
    28.05.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    107

i p.s. meni se to onda desavalo pre godinu dve,kada je presao preko mog Saturna .....ne secam se sta je tada bilo.....ali zato se bojim kada udje u Vagu u prvoj....grrrr....pa mi preleti sve planete.......

Učlanjen
    19.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

od novembra 2009. to je period prvog prelaska saturna iz device u vagu.

Učlanjen
    28.05.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    107

Ima da bude "Ludo burazeru".....a jooojjj

Iskusan sevilja (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Mady
    ... tako da....

pa sevilja, izvini ne shvatih bas najbolje - gde se nalazi tvoj natalni Saturn? u kom znaku i kuci? jer ako ti je saturn u vagi ti nisi jos ni dozivela svoj prvi saturnov povratak - on te tek ceka kada saturn nakoraci u znak vage sto ce biti tek 2010.

povratak planete se dogadja kada tranzitira preko natalnog polozaja ISTE a ne sheta bilo kuda... dakle konjunkcija tranzitnog saturna sa natalnim = saturnov povratak
    tako je i solarni povratak kada se sunce svake godine vrati na svoje natalni polozaj, isti stepen, minut i sekund kao u natalnoj karti.

saturnov povratak je prilicno jaka stvar i ne zaboravljaju se posledice. jedino su jarcevi znakom i asc malo postedjeni toga (ili pak, oni na svu tu muku i jad gledaju malo drugacije)...

Naravno da znam sta znaci pravi Saturnov povratak...ali nisam se osecala bas najbolje ni kad mi je preko asc. isao.
    Da, Saturn mi je u znaku Vage u cetvrtoj sa jos nekoliko teskih planeta u kombinaciji...verujem da ce biti zabavno.....

Domaćin Nestasna Ameba (avatar)
    Učlanjen
    12.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    98

Bogme, ja sam osecala Saturnov uticaj i te kako... I to sto mu se vise blizilo zatvaranje kruga, sve me je jace drmalo. Naime, Saturn mi je u 5. kuci u Lavu i sad pravi taj famozni krug, a meni je, na srecu, konacno svanulo na ljubavnom planu Dugo sam bila neshvacena, ali sam pre godinu dana nasla srodnu dusu i, iako nam nije uvek sjajno, preguramo jer smo oboje obdareni strpljenjem i poverenjem jedno u drugo. Ali, da ne duzim vise
    "Samo retki nađu retke..."
    By Balašević :wink:

Učlanjen
    28.05.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    107

Pa znaci ima i vajde od njega....vidis tebi je doneo lepo....

Domaćin Nestasna Ameba (avatar)
    Učlanjen
    12.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    98

Nadam se da ce tek da donese LEPO
    "Samo retki nađu retke..."
    By Balašević :wink:

Iskusan sevilja (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

ma naravno da ima vajde od njega.Treba da ga shvatamo kao i sve ostale planete,a ne da ga se plasimo....ucenje moze biti tesko,ali nakon svega ipak izadjemo mudriji,obuhvatniji,pametniji...necemo o ekstremima...

Iskusan sevilja (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Nestasna Ameba
    Bogme, ja sam osecala Saturnov uticaj i te kako... I to sto mu se vise blizilo zatvaranje kruga, sve me je jace drmalo. Naime, Saturn mi je u 5. kuci u Lavu i sad pravi taj famozni krug, a meni je, na srecu, konacno svanulo na ljubavnom planu Dugo sam bila neshvacena, ali sam pre godinu dana nasla srodnu dusu i, iako nam nije uvek sjajno, preguramo jer smo oboje obdareni strpljenjem i poverenjem jedno u drugo. Ali, da ne duzim vise

Ako mi verujes,ja samo ne bih zelela da mi pomuti racune na ljbavnom planu,definitivno je to sfera u kojoj sam najranjivija...ali eto sad si me ti obradovala.

Učlanjen
    19.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio sevilja
    Naravno da znam sta znaci pravi Saturnov povratak...ali nisam se osecala bas najbolje ni kad mi je preko asc. isao.
    Da, Saturn mi je u znaku Vage u cetvrtoj sa jos nekoliko teskih planeta u kombinaciji...verujem da ce biti zabavno.....
    u teoriji. a pocela si sa odgovorom "meni je proslo" iako nisi jos ni imala svoj prvi saturnov povratak.
    za nekoga ko zna manje o astrologiji to zbunjuje, jer ce se pitati gde se to saturn vratio u tvojoj karti - u 1 ili 2 polje, u na asc... a pritom taj neko ni ne zna da je tvoj saturn u vagi i da prakticno nisi dozivela prvi saturnov povratak.

kako bi opisivala svoja iskustva saturnovog povratka i kada se cita kako ti je bio u raku i 1. kuci, pa u lavu i 2. kuci... a nije ti doneo nista tesko... jedno je da kazes da prenosis teoriju a drugo su iskustva, koja NIKADA nisu lagana.
    satrunov povratak je prva velika faza ciscenja i ne prolazi neopazeno ali je zivot uvek nakon toga daleko kvalitetniji.

Učlanjen
    19.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

a saturn ce cistiti/delovati na ono polje u natalnoj karti kojim vlada (polje koje pocinje znakom jarca), zatim na polje u kom se nalazi natalni saturn, i sve planete koje ugrozava losim aspektima.
    naravno, ako pravi uz to u natalnoj karti ima i dobre aspekte moze se ocekivati i njihova aktivacija pa se sve moze lepo planirati... i dobro i manje dobro.

Zainteresovan član opala (avatar)
    Učlanjen
    04.06.2006.
    Reputaciona moć
    44

ako se onda nalazi u 3 kuci, a poc.jarca je u 4 to bi znacilo probleme sa bratom ili sestrom? obitelji?povezujem li dobro?

Početnik
    Učlanjen
    12.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

lavovi se bas bas muce sad ....saturn jeste ucitelj,zapravo (M)ucitelj)...ako nisi naucila lekciju koja ti je data mnogo te kazni,a ako jesi malo te nagradi i to ako je dobre volje...sta da ti kazem....cuvaj se...

Učlanjen
    19.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio opala
    ako se onda nalazi u 3 kuci, a poc.jarca je u 4 to bi znacilo probleme sa bratom ili sestrom? obitelji?povezujem li dobro?
    tako je. jos intenzivnije ako je u natalnoj karti ugrozen losim aspektima tada osoba sama vec jeste podloznija ovim teskocama. takodje paziti na saobracaj, komunikaciju, koncentraciju, moc ucenja i reprodukcije naucenog, kratka putovanja, sve sto je pod vladavinom 3. i naravno potom sva simbolika 4 - jedan od roditelja, dom, porodica...

Zainteresovan član opala (avatar)
    Učlanjen
    04.06.2006.
    Reputaciona moć
    44

a kada se govori o porodici misli se na postojecu ili na onu koja ce nastati to me je uvijek bunilo???

Početnik
    Učlanjen
    18.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

... tako da....

Mady,sad si me malo utesila-meni je asc u jarcu... :-)

Početnik
    Učlanjen
    18.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio mirisljava
    lavovi se bas bas muce sad ....saturn jeste ucitelj,zapravo (M)ucitelj)...ako nisi naucila lekciju koja ti je data mnogo te kazni,a ako jesi malo te nagradi i to ako je dobre volje...sta da ti kazem....cuvaj se...
    Drzacu fige lavichima ,da ipak sve prodje ok,a ima ih dosta oko mene pa imam" direktan prenos" njegovog uticaja...a ja cu da pokusam da naucim sve sto treba,pre nego sto dodjem na red ;-)

Početnik
    Učlanjen
    18.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

a saturn ce cistiti/delovati na ono polje u natalnoj karti kojim vlada (polje koje pocinje znakom jarca), zatim na polje u kom se nalazi natalni saturn, i sve planete koje ugrozava losim aspektima.
    naravno, ako pravi uz to u natalnoj karti ima i dobre aspekte moze se ocekivati i njihova aktivacija pa se sve moze lepo planirati... i dobro i manje dobro.
    Mady,meni jarac vlada prvom kucom(asc),a Saturn je u osmoj. Mozes li mi reci na sta da obratim paznju?

Strana 1 od 8 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Povratak
    Autor Somebody yours u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 15.01.2009., 05:39
  2. Povratak
    Autor Treća u forumu Politika
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 10.04.2008., 15:29
  3. POVRATAK