Modifikovanje racunara

za modifikovanje prvo sto ti treba je gomila, ali krs alata za koji nisi ili jesi cuo...
ccfl (neonke) kao sto rekoh potrazi u malim oglasima, ali video sam je u cenovniku 1,2 firme (ne mogu da ti kazem zbog reklamiranja)
za fiberglas se stvarno ne razumem gde da nabavis, ali znaj da ti trebaju odredjene dimenzije(znaci trebace da se secka)...
nesto osnovno od alata za modovanje su lemilica, busilica (dremel), srafciger, kljesta, razni alati za secenje (jig-saw, makaze za lim, itt..)...
 
Evo slika ali napominjem jos nije gotovo islikao sam mobilnim od 1.3 mp
 

Prilozi

  • DSC00012.JPG
    DSC00012.JPG
    62,6 KB · Pregleda: 34
odlican posao, ali preporucujem ti da malo sredis kablove, mnogo bi lepse izgledalo, kupi rounded ide kablove ili ih sam savij, ja sam moje isekao na 10tak delova i oblepio ih izolir trakom, izgleda sasvim pristojno, i uradi nesto sa kablovima od napajanja...
imas mnogo diy (uradi sam) guide-ova na netu, samo trazi, ako nemas srece pitaj...
 
mslav:
odlican posao, ali preporucujem ti da malo sredis kablove, mnogo bi lepse izgledalo, kupi rounded ide kablove ili ih sam savij, ja sam moje isekao na 10tak delova i oblepio ih izolir trakom, izgleda sasvim pristojno, i uradi nesto sa kablovima od napajanja...
imas mnogo diy (uradi sam) guide-ova na netu, samo trazi, ako nemas srece pitaj...
U pravo sam sjebao IDE, malo sam ga secnuo i sada ne radi DVD RW moram da kupim novi
 
:) Ma mogao si samo da ga uvijes u rolnicu i onda zalepis trakom :)
Radim slican projekat....mislim isto sa stranicom ali moja je od cistog stakla i imacu usmerene diode po coskovima pa ce bacati snop svetlosti ka sredini :)
Shaljem slike kada uradim....mada moze potrajati jer sam jaaako lenj :)
 

Back
Top