Kad se njemu svidja neka druga

Charlotte

Primećen član
Poruka
694
Sta uraditi?
Ja bih je najradije proterala iz zemlje i zabranila mu da ima bilo kakav kontakt sa njom.
Ali, ima li svrhe?

So, mislite li da treba reagovati i kako?


Izmenjeno 24 avg. Mozda stvari i nisu onakve kako mi se cinilo da jesu. Izgleda da mu se ipak ne sviđa.
 
Ma nisam ja u toj situaciji, ali malo sam isparanoisala i pitam se sta bi trebalo da radim da sam u pravu.

@esperanca
To sto si predlozila je pametno, i najbolje resenje svakako, samo mali problemcic lezi u tome sto te stvari u stvarnosti funkcionisu malo teze. Meni se nikad nije desilo da odem na Adu i upoznam jednog od tih silnih frajera tamo. (A isla sam ponekad i sama :)) I brate, ne volim da menjam momke. Volela bih da mi jedan traje duze pa da ne moram da menjam.
 
anavi0210:
upravo tako! sta ona ima sa tim sto se njemu svidja - nista! sta ti imas sa tim - nista! moze da ti smeta, da te boli, ali ne mozes upravljati tudjim osecanjima i odredjivati ko ce mu se svideti, ljudi se ne programiraju... nije fer, ali to je zivot

Ima ona sa tim to sto je nametljiva. Nema decka i ne bi joj smetao tudj. Treba joj potvrda da lici na nesto od svakog muskarca i zbog toga se namece. U sustini, svesna sam ja da ona nije bolja riba od mene, jer da jeste ne bi radila to sto radi. I vise me nervira nego sto sam ljubomorna.

Bas puno odgovora za kratko vreme :) Hvala!
 
Sharlote:
Ima ona sa tim to sto je nametljiva. Nema decka i ne bi joj smetao tudj. Treba joj potvrda da lici na nesto od svakog muskarca i zbog toga se namece. U sustini, svesna sam ja da ona nije bolja riba od mene, jer da jeste ne bi radila to sto radi. I vise me nervira nego sto sam ljubomorna.

Bas puno odgovora za kratko vreme :) Hvala!

ako ste vas dvoje u vezi, ne kapiram šta ti smeta tamo neka namiguša, ali stvarno? :) Drug, otkud ona u vađem društvu? Nije valjda da je tvoja drugarica? :lol: Ili njegova? Svašta.
 
Ona hoće da nađe sebi dečka, i briga je što je on "zauzet", u principu i nije njena dužnost da brine o njegovoj vezi, ona ponudi, on treba da odbije...a da bi mu pomogla u odluci da odbije ja bih se trudila da budem doterana, nasmejana, zanimljiva...ako ipak ode njoj, nije jedini na svetu ;)
 
Sharlote:
Sta uraditi?
Ja bih je najradije proterala iz zemlje i zabranila mu da ima bilo kakav kontakt sa njom.
Ali, ima li svrhe?

So, mislite li da treba reagovati i kako?

A sto se vas dvoje ne biste proterali iz zemlje-npr. na Maldive, il tako negde. Ma ne mora ni tako daleko, a ona nek ostane kuci...

Gazda dobro veli, stara proverena taktika, mada ja to ne bih mogla.

Cuvaj se da ne upadnes u ono ( ona tebe bas gotivi, a ti frkces, a ona fina-nasmejana-pozitivna-prijatna, a ti ljubomorna-nervozna-paranoicna), jer onanemastadaizgubi, a ti imas. Zamka. Ti si u boljoj poziciji.

Decka cuvaj, mazi, pazi, ljubi-sto cesce.
Samo mudro, strpljivo, sa osmehom i nikako ne smes pokazati da si ljubomorna-nikako!
 
Sharlote:
Ima ona sa tim to sto je nametljiva. Nema decka i ne bi joj smetao tudj. Treba joj potvrda da lici na nesto od svakog muskarca i zbog toga se namece. U sustini, svesna sam ja da ona nije bolja riba od mene, jer da jeste ne bi radila to sto radi. I vise me nervira nego sto sam ljubomorna.
Ne kapiram, ti ne znaš da li se ona sviđa tvom dečku i praviš problem oko toga? Ovo meni izgleda kao večiti život u pms-u! Opusti se i uživaj. U krajnjoj liniji, ako te baš toliko nervira, uvek možeš da joj pljuneš u kafu!
dygel.gif
 
Sharlote:
Sta uraditi?
Ja bih je najradije proterala iz zemlje i zabranila mu da ima bilo kakav kontakt sa njom.
Ali, ima li svrhe?

So, mislite li da treba reagovati i kako?
Osim ako nije prolazno (licno, bez ubzira da li imam devojku ili ne, ja se zaljubim barem dva puta dnevno...), sto ce proci u roku od dan/dva/sedam... nemozes mnogo da ucinis, a ako bi i nesto pokusala verovatno bi ga oterala od sebe...

Mozda da pokusas da ga podsetis sta voli kod tebe, ali to je jedno veliko mozda....
 
Pusti ga da je kresne, pa kad se uveri da si bolja od nje i kad ti se vrati - ti ga otkači!
A ako ispadne da se u nju zaljubi, budi zahvalna što ti se to desilo sad, a ne kad si mu rodila troje dece...
Postoji li ovde verzija sa srećnim krajem?
Jok...
 

Back
Top