Kad se njemu svidja neka druga

Sharlote:
Trebalo bi da je iskulira. Narocito preda mnom. Jer ta nametljivost je njena slabost, a ne kvalitet. (doduse u zivotu joj pomaze, ali, bar na mene, ta osobina ostavlja prilicno los utisak i ne volim takve ljude)

Razgovaraj sa njim, reci sta te iritira, ako je spreman da iskulira, nice, a ako nije, sta ce ti lik koji se tamo smejulji na svakakve baljezgarije koja je jedna gloopachica spremna da ispljuje samo da bi bila u centru paznje? Poznati su mi takvi skotovi i idu mi na zivce.
 
Charlotte:
Ma isparanoisala sam. Ne pokazuje on zelju da ode od mene. I ona se ne nabacuje samo njemu. To je onaj tip devojke koja na sve voli da ostavi utisak, kao da svima porucuje: "Vidite kao sam slatka, kako se vrcavo i simpaticno izrazavam. Uvek moram da budem u centru paznje, bas sam luda. Hi, hi, hi" Malo je nametljiva i malo me iritira zbog toga. A on je prihvata i ponekad se smejulji na njene "simpaticne izjave". I to me malo nervira. Trebalo bi da je iskulira. Narocito preda mnom. Jer ta nametljivost je njena slabost, a ne kvalitet. (doduse u zivotu joj pomaze, ali, bar na mene, ta osobina ostavlja prilicno los utisak i ne volim takve ljude)

Potpuno kapiram zasto te nervira, tako bi bilo i da nije tog tvog decka u blizini...Ja sam pocela skoro da se druzim sa jednom takvom (znamo se iz osnovne skole), i sad gledam kako da se izvucem, a ona povremeno zove na kafe, i u provod, ali jedan provod s njom mi je bio dovoljan - ja sam preozbiljna za njeno ponasanje, a ona ima i dete -prosto me je sramota kad vidim kako se kezi tipovima i blesavi da bi privukla paznju u 3ujutru ( a mene uhvatila frka od svih tih pijanih koji joj dobacuju iz kola u sitne sate).Muke zive...

Nego, mislim da tvoj decko ne bi trebalo da vidi tvoju ljubomoru.Moj momak i ja zajedno gledamo i muske i zenske primerke u prolazu, komentarisemo i kao bas smo cool, ali nije mi svejedno kad za neku kaze: Jao, kakva riba! odmah pomislim da mu ja nisam toliko lepa, medjutim kad prodjemo pored nekog tipa i ja bacim pogled, a moj decko vidi uzvracen pogled, on se nasmeje i kaze: a gledas,gledas...i onda nastavimo da se zezamo i smejemo...
 
Maki_bgd:
Potpuno kapiram zasto te nervira, tako bi bilo i da nije tog tvog decka u blizini...Ja sam pocela skoro da se druzim sa jednom takvom (znamo se iz osnovne skole), i sad gledam kako da se izvucem, a ona povremeno zove na kafe, i u provod, ali jedan provod s njom mi je bio dovoljan - ja sam preozbiljna za njeno ponasanje, a ona ima i dete -prosto me je sramota kad vidim kako se kezi tipovima i blesavi da bi privukla paznju u 3ujutru ( a mene uhvatila frka od svih tih pijanih koji joj dobacuju iz kola u sitne sate).Muke zive...

Ova nije bas siparica. Kao intelektualka. Nema decka izgleda dugo. Ali uvek mora da bude u centru paznje. Pa gde je bila, pa sta je videla, pa sve kao ona je uradia stvari na najbolji moguci nacin. Pa muvao je ovaj, pa onaj. Bljak...... Sta li uopste trazim sa muskarcem pored koga se ovako osecam?:???:
 
Charlotte:
Maki_bgd:
Potpuno kapiram zasto te nervira, tako bi bilo i da nije tog tvog decka u blizini...Ja sam pocela skoro da se druzim sa jednom takvom (znamo se iz osnovne skole), i sad gledam kako da se izvucem, a ona povremeno zove na kafe, i u provod, ali jedan provod s njom mi je bio dovoljan - ja sam preozbiljna za njeno ponasanje, a ona ima i dete -prosto me je sramota kad vidim kako se kezi tipovima i blesavi da bi privukla paznju u 3ujutru ( a mene uhvatila frka od svih tih pijanih koji joj dobacuju iz kola u sitne sate).Muke zive...

Ova nije bas siparica. Kao intelektualka. Nema decka izgleda dugo. Ali uvek mora da bude u centru paznje. Pa gde je bila, pa sta je videla, pa sve kao ona je uradia stvari na najbolji moguci nacin. Pa muvao je ovaj, pa onaj. Bljak...... Sta li uopste trazim sa muskarcem pored koga se ovako osecam?:???:

E, to je vec druga stvar, cim tako kazes, znaci da ti se bezi od njega...Nadji ti nekog ko ce da te nasmeje u zivotu, to je lek za dusu, a to koliko je lep, ili bogat, ili OBRAZOVAN (pisem velikim slovima jer su oni najgori, licno sam se uverila da je njihov ego prepreka normalnom zivotu), manje je bitno ili cak uopste i nije bitno...veruj mi samo onaj ko ti prija i ne mozes da docekas da ga izcmaces ponovo je onaj koji te je vredan....
 
Charlotte:
Ova nije bas siparica. Kao intelektualka. Nema decka izgleda dugo. Ali uvek mora da bude u centru paznje. Pa gde je bila, pa sta je videla, pa sve kao ona je uradia stvari na najbolji moguci nacin. Pa muvao je ovaj, pa onaj. Bljak...... Sta li uopste trazim sa muskarcem pored koga se ovako osecam?:???:
ženska glavo :lol: Šta tražiš s njim, stvarno?
jedan od načina da učiniš da se neko oseti neprijatno je - da mu poljuljaš samopouzdanje npr. To neki rade sistematski. Znaš zašto? Zato što recimo hoće da taj neko - da otkaz i ode iz te sredine (reč je, naravno, o poslu). I znaš šta još? To se zove psihički maltretman. I kažnjiv je po evropskim zakonima :idea: Na poslu.

Pitanje: zašto ti trpiš tu vrstu "ljuljanja postolja" u VEZI, privatnoj dakle, svojom voljom si je izabrala, i sama odlučuješ o modusu i trajanju (tj. u dvoje) ? Ako se OSEĆAŠ LOŠE, vrlo je dobro da to i izraziš :idea: Treba čovek da zna šta je to što te deprimira (kako JA vidim situaciju,u pitanju je manjak privrženosti + manjak poštovanja, ybg, nazovimo stvari njihovim pravim imenima :? ). E, ako ZNA a boli ga patka ......onda si cico TI na potezu. Da uradiš ono što je ZA TEBE NAJBOLJE :D da ga ostaviiš ako ti ne prija, npr? :)

Znaš, ljudi su u vezama zato što se vole, jer im je lepo, dopunjuju se, ne mogu jedno bez drugoga...ako nešto fali, ybg, ili popravljaj ili begaj :)
 
Betty:
Znaš, ljudi su u vezama zato što se vole, jer im je lepo, dopunjuju se, ne mogu jedno bez drugoga...ako nešto fali, ybg, ili popravljaj ili begaj :)
Bravo DD! Eeeee al pitanje je samo koji je realan rok koji sebi daš za popravljanje situacije i koji je to momenat kada shvatiš da nema svrhe više popravljati?
sheepish.gif
 
Betty izvadila noz i kolje sve redom :)

@xiaoyu

Nikad se ne zna kada teba da odreagujes, nekad se zeznes pa ostanes, nekad se zeznes pa odes ranije. U svakom slucaju, nikad se nisam kajao zbog stvari koje sam uradio. Kajao sam se zbog stvari koje NISAM uradio. FUC* !!!
 
xiaoyu:
Bravo DD! Eeeee al pitanje je samo koji je realan rok koji sebi daš za popravljanje situacije i koji je to momenat kada shvatiš da nema svrhe više popravljati?
sheepish.gif


ehehehe...pa idealan rok je onaj koji tebi odgovara, dokle možeš da čekaš :) Momenat kad shvatiš da je gotovo je onaj tren kad ti to padne na pamet :lol:


Inače, kod "popravki i prepravki" ja bih bila oprezna...ne radim to ni sa odećom tj. samo ako je stvarno nova ili mnogo draga odeća, pa ondaK....a ljudske veze imaju osobinu da na njima posle cimanja ostaju čvorovi....otpadne po jedan kvantum ljubavi sa svakih neuspehom ili dogovorom koji nije realizovan...izgubi se poverenje, a onda i poštovanje...ljubav ostaje poslednja. A šta kad i ona ode? :cry:
Ostaje samo fizička navika da ga gledaš.
E tu treba isključiti auto-pilota i uzeti stvar u svoje ruke :)

Playa priča o tajmingu...?
 
A pola zene :)

Da, Playa prica o tajmingu, ali mislim da je strasno povezano jedno sa drugim. U ostalom, ako si mladji i nesto ti ne odgovara, teraj dalje, menjaj, zasto sa 20 godina imati vezu od 5 godina i to nekvalitetnu??? Ceo zivot je pred tobom... Ipak, pola planete su zene, zar ne Betty? :) A ako si stariji, mozes sam da procenis za toliko da li nesto vredi spasavati ili ne, da ne pominjem situaciju ako su u pitanju kola, kuca, stan na kredit :), deca...
 
lady x:
Cuvaj se da ne upadnes u ono ( ona tebe bas gotivi, a ti frkces, a ona fina-nasmejana-pozitivna-prijatna, a ti ljubomorna-nervozna-paranoicna), jer onanemastadaizgubi, a ti imas. Zamka. Ti si u boljoj poziciji.

Decka cuvaj, mazi, pazi, ljubi-sto cesce.
Samo mudro, strpljivo, sa osmehom i nikako ne smes pokazati da si ljubomorna-nikako!
E, jeste, u pravu si!
Posle ti ispadnes rospija i dzangrizalo, a eto ona je bas lagana kao vazduh i bla bla bla.
Potpuno se slazem: MUDRO & STRPLJIVO.
 

Back
Top