El imaš neki dinar

DOKONI UM

Iskusan
Poruka
6.929
:evil:

Da li vas nerviraju :
1. Žickari
2. Gluvo-nemi
3. Ciganke sa detetom u naručiju
4. Prodavci privezaka, "kožnih" tašni, pederuša, alata za kola...
5. Prodavci svežih ruža (sa Novog groblja)


i druge kojekakve BUDALE koje se stvore u roku od 74 sekunde od kada sedneš u BILO KOJI kafićUHAPŠENI ZBOG PROSJAČENJA22.08.2006.
image2256.gif
09:09 - Novosadska policija saopštila je danas da je uhapsila šestoro Novosađana osumnjičenih za prosjačenje, a njima je posle saslušanja kod sudije izrečena zatvorska kazna od deset do 30 dana. U saopštenju se navodi da je policija 18. avgusta u centru Novog Sada zatekla Ardijana J. (24) i Daria J. (30) prilikom prosjačenja, kada su tražili milostinju u novcu od građana koji su parkirali automobile.

"Nešto kasnije, na istom mestu, prilikom vršenja istog prekršaja, policija je zatekla i Karolja L. (49), Zoltana S. (21), Ištvana L. (47) i Alberta A. (30)", navodi se u saopštenju.
 
mene ne nerviraju

ako imam dam im, ako nemam nedam- ili kako sam raspolozen...
ne kupujem nista od toga ...

sta ce ljudi - kontaju ako imas 500 din za turu **** onda da i njima daju bar 1 din, 2,3 5..jel ?

( osim ako me ne presretnu 5-6 puta isti )...

cak imam obicaj da kupim onom cigancicima oko pljeskarnica - pljeskavicu :D
 
nesons:
mene ne nerviraju

ako imam dam im, ako nemam nedam- ili kako sam raspolozen...
ne kupujem nista od toga ...

sta ce ljudi - kontaju ako imas 500 din za turu **** onda da i njima daju bar 1 din, 2,3 5..jel ?

( osim ako me ne presretnu 5-6 puta isti )...

cak imam obicaj da kupim onom cigancicima oko pljeskarnica - pljeskavicu :D

Па нико не зна шта је глад боље од тебе! :mrgreen:
 
nesons:
mene ne nerviraju

ako imam dam im, ako nemam nedam- ili kako sam raspolozen...
ne kupujem nista od toga ...

sta ce ljudi - kontaju ako imas 500 din za turu **** onda da i njima daju bar 1 din, 2,3 5..jel ?

( osim ako me ne presretnu 5-6 puta isti )...

cak imam obicaj da kupim onom cigancicima oko pljeskarnica - pljeskavicu :D
Dok ne vidim slike, ništa ti ne verujem, a ako se malo potrudiš, kadriraj i Šustera, onako sa pljeskom u zubima, za avatar !!! :-)
 

Back
Top