Da li neko sa FASPER-a uopste koristi net?!?

Ja ti toplo preporucujem sociologiju marginalnih grupa.Profesor je extra,predavanja jako zanimljiva a ispit izuzetno lak.Kod nas ga niko nije pao,a najniza ocena je bila 8.Neces se pokajati veruj mi.A za porodicnu pedagogiju ne bih znala da ti kazem...mada sama pedagogija kao predmet smara,a profesorka je zahtevna:D
 
ja sam logoped.Kod Tome ti preporucujem da ides na predavanja jer dosta dobro objasnjava gradivo i kupi knjigu obavezno.Ispit je u obliku testa,na zaokruzivanje i bilo bi dobro da kupis testove iz prethodnih godina,imas ih u fotokopirnici blizu faxa,jer se pitanja uglavnom ponavljaju.Ja sam taj ispit isla bukvalno na srecu,jer sam bila u guzvi u junskom roku:D,
 
ona ti je mnogo zeznuta,stroga i zahtevna.obara na ispitu kao nenormalna:mad:Stvarno moras da znas fenomenalno da bi polozila ispit pa probaj da ga spremis sto temeljnije.Ja sam imala srece da me ispituje Irena(asistentkinja)pa sam polozila,dok su moje koleginice koje su znale i bolje od mene pale kod profesorke.Uglavnom muskarci prolaze...devojke malo teze.Postavlja mnogo podpitanja na ispitu,kao da trazi ono sto neznas da bi te oborila;)
Al ja se nadam da ces da polozis.To ti je dvosemestralni,jel da?
 
pedagogija je laka samo mnogo smara kad ucis...imaces tri skripte iz kojih ces da spremas,a profesorka je sva izgubljena,kao da je pala s Marsa:D,genetika je dosta slozena,obavezno idi na svako predavanje,a i na vezbe i obavezno pisi sve sto Jasna(asistent)govori jer je najvise pitanja na kolokvijumima upravo sa vezbi.Profesof glumi strogocu ali je u sustini jako dobar covek,a ja sam ga se mnogo plasila:D
 
sociologija je takodje laka,knjiga ti je malo obimna,oko 800str.al je sve kao neka prica.Profesor mirko je fenomenalan,videces na ispitu,ja nisam isla na njegova predavanja jer nije bilo potrebe,sve mozes da spremis iz knjige.To je inace prvi ispit koji sam polozila.odmas u januaru...
Jel ti treba jos neki savet?Slobodno pisi...
 

Back
Top