CRACKER - Dr.Edward "Fitz" Fitzgerald - ROBBIE COLTRANE
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: CRACKER - Dr.Edward "Fitz" Fitzgerald - ROBBIE COLTRANE

Početnik Angelique (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano CRACKER - Dr.Edward "Fitz" Fitzgerald - ROBBIE COLTRANE

Jer gledao neko krimi TV seriju CRACKER sa inspektorom Fitzom (korpulentni policijski psiholog) glumi ga Robbie Coltrane.

Poslednje sto pamtim je da se davala 2001 ili 2002 na nekom od standardnih kanala u Bg jer je to bilo neposredno pre uvodjenja kablovske televizije.

Znam da je bila odlicna serija. Snimljeno je nekoliko ciklusa a za sve ove godine ni na jednom od kanala da uhvatim reprizu.

Ako se neko seca molim pomoc da lociram koja ga je TV stanica prikazivala da znam koga da smaram da je repriziraju jer ja nikako ne mogu da se setim... A usput bi naravno mogli i da procaskamo na ovu temu...

Obećava valhalla (avatar)
    Učlanjen
    16.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Re: CRACKER - Dr.Edward "Fitz" Fitzgerald - ROBBIE COLTRANE

Fenomenalna serija...vrlo inteligentan scenario, kako samo britanci mogu da snime...
    Mislim da se davala na Politici dok je ta televizija jos nesto vredela

Početnik Angelique (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Hvala na odgovoru.
    I ja bih rekla da je verlo verovatno da se radilo o TV Politika ali sada kada se ona gasi nema sanse da ih cimam za to.
    Videcu da pisem B92 - oni ionako daju milion serija a obavezno imaju neku u tom fazonu. Jedna vise ili manje u danu nece ni primetiti.
    Kako sam videla na
    http://www.crackertv.co.uk/index.htm
    snimljen je nastavak serije i treci ciklus je najavljen za ovu jesen u Engleskoj a za sledecu godinu i snimanje cetvrtog. Mozda neko ipak budei imao sluha da nam ponovo prikaze tu odlicnu seriju.
    Imala je dosta sarma i na vrlo neobican nacin je uklapala koliko se secam njegov privatan i poslovan zivot da ponekad u nekoj seriji nisam bas mogla da ocenim sta je bilo dominantnije - slucaj u policiji ili njegovi zivotni problemi...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.12.2005.
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio Angelique
    Hvala na odgovoru.
    I ja bih rekla da je verlo verovatno da se radilo o TV Politika ali sada kada se ona gasi nema sanse da ih cimam za to.
    Videcu da pisem B92 - oni ionako daju milion serija a obavezno imaju neku u tom fazonu. Jedna vise ili manje u danu nece ni primetiti.
    Kako sam videla na
    http://www.crackertv.co.uk/index.htm
    snimljen je nastavak serije i treci ciklus je najavljen za ovu jesen u Engleskoj a za sledecu godinu i snimanje cetvrtog. Mozda neko ipak budei imao sluha da nam ponovo prikaze tu odlicnu seriju.
    Imala je dosta sarma i na vrlo neobican nacin je uklapala koliko se secam njegov privatan i poslovan zivot da ponekad u nekoj seriji nisam bas mogla da ocenim sta je bilo dominantnije - slucaj u policiji ili njegovi zivotni problemi...
    SERIJA MI JE FENOMENALNA IMAM CELU SERIJU NA DVDevima!

Slične teme

1. Препоруке за куповину возила
    Autor mvbdb u forumu Automobilizam
    Odgovora: 20436
    Poslednja poruka: 14.03.2015., 04:34
  2. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 12.05.2011., 13:48
  3. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 05.03.2006., 00:31

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor